Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Snap Call rock'n'roll-blues / Turnov

„Videoklip Golddigger online!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Golddigger (singl 2017) 364 ×
  • Blueberry (EP 2016) 1 067 ×
  • She`s On Fire (singl 2015) 1 607 ×
  • Gun In My Hand (EP 2014) 4 069 ×
  • Copper and His Horse (EP 2014) 2 819 ×
  • Take Me To the Hospital (EP 2014) 2 392 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Rock'n'rollová kapela z Turnova/Prahy

Vojta Kořínek - kytara, vokály

Lukáš Václavík - kytara, vokály

Vítek Jíra - bicí

Bio a historie

Snap Call je rock’n’rollová skupina z Turnova (Liberecký kraj) založena roku 2012. „Snap Call se pohybují v mixu vlivů blues rocku, hard rocku, motorkářského rock’n’rollu, jižanského rocku a dokonce byste vystopovali názvuky dirty country.“  (Milan Slezák, Rock a Pop 8/2014)

v roce 2015 vypustili debutový singl She’s On Fire s videoklipem, který natočil štáb 68 Pictures pod vedením Martina Linharta. Koncem roku zvítězili v celonárodní soutěži kapel Skutečná Liga, čímž nastartovali spolupráci s agenturou N.S.E.F. a letní festivalovou sezonu 2016.

V květnu 2016 se Snap Call v rámci soutěže Radia Beat dostali do finálové trojce, z kterých si AC/DC vybírali svou předkapelu na jejich koncert v Praze. V létě vydali singl s klipem Blueberry.

Na jaře 2017 Snap Call doprovázeli kapelu Wohnout na jejich jarní unplugged tour.