Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sklepmaster metal-death / Opava

„..něco nového-něco starého.. Chystáme něco velkého“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Consecration- Accursed Through Eternity (2013) 2 152 ×
 • Preacher's faith- Accursed Through Eternity (2013) 2 211 ×
 • Omen- Accursed Through Eternity (2013) 1 267 ×
 • Metastasis- Accursed Through Eternity (2013) 906 ×
 • Mirror- Accursed Through Eternity (2013) 727 ×
 • Extraction- Accursed Through Eternity (2013) 356 ×
 • Path to Enlightenment- Accursed Through Eternity (2013) 387 ×
 • The First of It's Kind- Accursed Through Eternity (2013) 337 ×
 • Fatal Collapse- Accursed Through Eternity (2013) 297 ×
 • Duel of Fates- Accursed Through Eternity (2013) 290 ×
 • Empty Inside- Accursed Through Eternity (2013) 266 ×
 • Accidia Aeterna- Accursed Through Eternity (2013) 238 ×
 • Amorphstasis (Metastasis - Remix by Amorph)- Accursed Through Eternity (2013) 243 ×
 • Prologue- EP - The Unforgiven Sin (2011) 5 242 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Vengeance From Stars- EP - The Unforgiven Sin (2011) 6 206 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Natural Instinct- EP - The Unforgiven Sin (2011) 3 493 × Stáhnout MP3 zdarma
 • We Are The Damnation- EP - The Unforgiven Sin (2011) 2 505 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Devil In My Face- EP - The Unforgiven Sin (2011) 2 061 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Epilogue- EP - The Unforgiven Sin (2011) 1 462 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Death Agony- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 2 543 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Utrpení- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 2 113 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Doomsday Machine- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 2 023 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Kladivem do hlavy- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 2 207 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Accept Saint As A Necessary Evil- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 1 711 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Fortuch Death- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 1 340 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Dead Dreams- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 1 644 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Carry Like A Madman- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 1 916 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Fucking Humanity- DEMO - A Taste Of Demonology (2009) 1 263 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Fucking humanity- demo 2008 (2008) 47 ×
 • Kladivem do hlavy- demo 2008 (2008) 48 ×
 • Utrpení- demo 2008 (2008) 35 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kapela jako taková vznikla oficiálně někdy v květnu roku 2007. Během doby své existence prošla přirozeným vývojem a nyní se ve finální podobě ustálila na pevném počtu 4 členů. Roman "Vader" Hafera, který skládá téměř veškerou muziku a hraje na elektrickou kytaru, Otakar "Oťas" Sekl, biomechanický rytmický kulomet, Pavel "HellThrone" Prokop, obstarávající  basovou linku a Ondřej "Scyther" Šebestík s kytarou a vokálem. Kapela se stylově hlásí k odkazu severského melodického death metalu, tzv. melodeathu. Její žánrový záběr je však o něco širší, neb s ladností sobě vlastní využívá i prvky typické pro další metalová odvětví, jako je thrash, heavy, či metalcore. Kapela od roku 2009 velmi intenzivně koncertuje a na svědomí má již 3 studiové počiny. Třískladbové Demo 2008, demo s názvem A Taste Of Demonology z roku 2009 a aktuální EP The Unforgiven Sin (2011). Ke svému pátému výročí natočila i DVD nesoucí název The Great Apocalypse a soustavně pracuje na materiálu pro svůj debut.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zme štyře. No a jakože zkušame hrač jakus tu tvrdu muzyku. Melodycky Death Metal. Tak temu aspoň řykame.

Menujem se SKLEPMASTER. Proč? Bo. :P Teda Bo na každe zkušce mlasknem jakes ty lahvače, ale hlavně našho Sklepmistera. :) No a tež zme ze starta zkušali u Romana, teda Vejdra, ve sklepu. No a jak zme se v patnasti rozhodovali co dal, kurva Sklepmaster byla jasna volba. :D Teda. Před paru měsycama, ale to už nam patnast něbylo ani nahodum. Jinak nazev vymyslel Vejder a všici byli pro, bo to je kchul jak cyp.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My Sklepmasteři:

Roman Hafera- Mala Poševni Kvasinka Vader (čitaj Vejder): Meška v Běle. Je svobodny, tuž baby maju šnacu jak cyp. Je to partyja jak Bil Gejc 8). Vaha a vyška nezyštěna. Ale budum to jakes ty normalni metalove čisla. Takže odhadem měřy 166,6cm a važi 66,6 kila. Po vyměně mylijonu ruznych aparatuv se nakoněc kupil takeho fajneho 50W elektronkoveho randala i z bednum. Ku temu bilu sekyru od LTD - ESP, tož řeže mu to fajně. Včil ma ale randalla pokurveneho, tož hraje na Crate V33 + jakus dygitalni chrchlačku od MXR.

Pavel Prokop - Hell Throne (čitaj heltroun): Meška v Ostravě. To je tam jak Otik. Tež už je cyp vydaty (budiž mu to odpuščeno, bo je mlady synek a něvi, co je dobre) a ma jakehos teho maleho caparta. Bazkytarovy aparat zdědil po Fakanovy (bo ten cyp ho něbyl schopny za 3 roky zaplačič) a drhně u nas hrube struny. Je tež dobře rostly, ale ku Bedřychovi ma zas kura daleko.

Ondra Šebestík - Zamindrákovaný Gej Béďa (Čitaj Bedřych): Meška v Buslavicoch. Potem, co Lamborghini 120LX s hybridnim pohonem na LPG došla technicka ma taku fajnu, ružovu (kokot) feicyju. Měřy pry zhruba tajak Ščepan a vahu pry němože napsač, bo take dluhe čislo se tu něvleze. A pry to je tež ovlivněne tym, ezy na obid zežere enem pulku bravka a jeden řadek kobzoli, nebo celeho bravka a řadek a pul kobzoli. Taky normalni enormni masňak to je, no. Baby se o něho perum, tak jim musi řykač, že je bukvica a hněd ma pokoj. Jak řyka Ščepan: "Normalni zamindrakovany gej je to." Hraje furt na tu svoju tunyngovanu kortku s nalepkum sklepmastera, včilek se kupil i fajnu elektroakustiku od Fendera. Momentalně ma hlavu RH50T od Randala a dvě 2x12 bedny od RS sound s fajnyma reprakama. :D Furt šetřy na mesu. :D

Otakar Sekl - Taťulda Oťas (čitaj O T s háčkem a AS): Meška v Ostravě, je ženaty a je už tatik. Ma dvě děcka, Andělku, ze ktere bude nova Lucka Bila zkřyžena s Tarjou a Jindřicha, ze ktereho vychovame společnyma silama noveho Mika Terranu. Za bembnama už sedži kolem 15 rokuv, tož bubnuje jak Satan (pro věřici čast fanušku buh). Konečně metalovy bubenik co to umi. 8) Ma take fajne majpexy a činelu jak cyp. Mńo. Spiš jak dva cypy. :D Dvojšlapku od Axisa a šroťak od slipknotuv. Jede mu to dobře jak cyp. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bio a historie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak zme se dali do kupy:

Prenatalni stadyjum:

1999 (ponděli-květen) - Tuž raz Vejder dostal taky dobry nápad založit kapelu (datum něví, ale někdy na základce plus minus před 10-ti rokama)

2006 (5 dni před Vizovicama /masters of rock/) - Vejder překecal kamoša Wasila a kupili zme bubny,první zkuška proběhla 3 dni před Vizovicama v Běle u Vejdera ve sklepě v cca1,5x3m velke mistnosti.

2006 (červenec) - Tak sme skušali z Wasilem sami dva, něž sme potkali na Bolackym hlukfestu Bédu (Scajter), proběhla tradiční Vejdrova otázka, hraješ na něco? Jo. Na co. Na kytaru. Ja teš. atd.atd. Za pár dní přifrčel na zkušku a už sme byli tře.

2006 (zaři) - Ale co (Vejder66)čert nechtěl, Bédřich se zranil, při masturbaci se poranil nervy na levé hnatě a nemoh hybat prsama, vlastně prstama, ale tak měl eště pravačku, na ni.

2006 (listopad) - Běhěm lečby Bedřicha se u nás oběvil novy basak Chinan, ale bo měl rodinu a robotu tak to neklaplo, škoda. V te době sme dali dokupy jeden song s nazvem Turbo Močka Masaker.

2006 (listopad - prsinec) - Bedřych zjiščil, že na pokurvenu ruku nepomaha ani lejzer, ani injekcyje, tož poslal dochtory do pyči a začal znova pořadně hrač na kytaru. Khurde a pomohlo to vjec jak co inšeho. (od te doby se něchal tu lečbu patentovač a řyka se temu Bedřychgerova metoda). Začal zas občasně dojižďač do bjele.

Natalni stadyjum:

2006 (prosinec) - Za dalši měšic nam Vejdruv kamoš Lukáš Kelda Kelich Kelíšek dohodil basaka, ano byl to sám velky bass masturbator a virtuoz v jedne osobě Ščepan alias Faki (na prvši zkušce držel basu prvši raz v ruce), taky mlady fakan s Pišča. V te době zme teš začli chlastat SklepMistrA, Vejder měl trochu strach podávat víno nezletilému Fakimu ,ale potym co skoro vychlastal pulku vína sám, ho přesvěčil Že bude ten pravy pro náš band amateru.

2007 (unor) - Bedřich skoro vylečeny se vraca do Běle častějši, doveze prvši song a tak začiname zkušač Fuking Humanity.

2007(květen) - To proběhla výměna bubeniku, přišel Fakiho kamoš Křovak,Wasil byl přeřazeny ku microphonu. Pořadně zme začali zkušač FH a scajter z vejderem vymysleli kladivem do hlavy. Začiname se tež řykač SklepMasteR. A na tuto dobu se neofycyjalně datuje ofycyjalni vznik kapely.

Porod:

2007 (červen) - Rana jak cyp, Wasil se našel babu a jebe jak ju tak i zkušky. SMR je vokaloněmy.

2007 (podzim) - Sme se rozhodli že se natočíme demo a tak sme se vydali do nedalekeho Pišča do zkušebny kapely Helpness, kaj nam to jeji hlavni mozek Paul nakrutil. Nahrali zme Fucking Humanity, Kladivem do hlavy a Utrpení. Ščepan se pokusil o trocha vokalu ku Fucking Humanisti a bedřych tam tež cosyk nařval.

2008 (jaro) - Po pilnym trenyngu Faki a Scajter vyřvali krky tak, že se to dalo použič i do dvuch dalšich songuv. Demo je kompletni jak dva cypy.

2008 (cely rok) - Sklepmaster pilně zkuša nové songy s tym že na podzim se zahraje na Buslavskym Rockbiču, ale jaksyk se to zvrtlo bo sme měšic zkušali a měšic zas ni,no a jak bylo rockokobiči, tak zme zrovna nezkušali.

Začiname žič:

2009 (březen) - Prvni oficialny konzert v Opavě na akci bloody frydaj co jako SklepMasteR pořadame. Učast nečekana, pařba bruntalni ,no uspěch jak cyp, ne jak dvy cypy. Sklepmaster se dostava do podvědomi prajzakuv.

2009 (jaro) - Měli zme ječ do prahy na skutečnu ligu, ale křovakovi, temu cypovi se něchčelo. Kokot. Tak zme nejeli.

2009 (květen) - Po tym co nám o fus uniklo učinkovani na veleslavným Prajskym rockovym jaru sme měli možnost zahrač se na dalším veleslavnym festu a to na neledajakym festu, ale na firefestu. To bylo fajne jak cyp a navíc nam to zvučil sám velky Miloš DODO Doležal, bruntal jak ...!

2009 (srpen) - Jeli sme na sutěž kapel do Třinca, skončili sme pati s pěti ,do dneška nechapem jak se to mohlo stat. Teda chapem. Kurvili zme na co zme šahli. :D

2009 (pruběh roka) - Občas mame i zkušku a někdy se i zakonzertujem. Postupně zme se vypakovali ze sklepa od vejdera do buslavic do kulturhauza, kaj včilek mame fajnu zkušebňu.

Epilepticky zachvat a klinicka smrč:

2009 (říjen) - Nahrali sme si pro radost naše songy na CD ve veleuspěšnym nahravacim studiu Shaark. Hlavně kvuli teho, že Křovak nam zdělil že do konca roku končí. Jeho smula. Ten měšic sme tež ešče hrali na naši dalši akci bloody frydaj II a zas uspěch jak cyp.

2009 (řijen - listopad) - Sklepmaster pomaly umira. Problem najič noveho bubenika je vječi než by se zdalo. Pomaly zme začali hazač flintu do žita.

Znovuzrozeni:

2009 (listopad) - Našli sme nového bicaka Otu a zahráli sme si na Buslavskym rockokobiču, jeden song už s nama dal aji Ota. Synci z HelpnesS nám pokřčili naše cedečko a sehrávame se z Otou.

2010 (leden) - Sehrani s Otum šlo lehce jak cyp. Je to fakt sam djabeu. V polovici ledňa zme odehrali i prvši konzert v novej sestavě (a jak jinač jak v MC13 v Opavě) a bylo to peklo. Doba se přihnula k dalšimu kroku. Tvorbě noveho materyjala. Napaduv vpysk, tož se može začač vymyšlač.

2010 (unor) - Bo v Buslavicoch byla zkušebna mala, bo tam zkušaly ešče dalši dvě kapely nekapely a z Oťasa vypadlo, že ma něvyužitu zkušebnu doma, tož volba jasna. Stěhovani narodvu směr šoking park ostrava (Oťas meška hněd vedle, tožtemu taky směr).

2010 (leden - červeněc) - Koncertujem jak o dušu. Ku temu se snažime i vymyšlač nove songy. V červnu zme se zahrali i na slavnym Hlukfestě po boku slavnych Arakajnuv (teda čekali zme od takych hvjezd trocha vic - helpnessaci je tam převalcovali na plne čaře)

2010 (srpen) - Velka slava. Oťasovi se narodilo druhe děcko. Dal mu meno Jindra a rozhodli zme se nahrač naše nove štyry songy jako EPečko.

2010 (srpen - prosinec) - Po večerach u Helpnessaku nahravame materyjal pro naše nove EP "The Unforgiven Sin". Prace probihajum podle planuv. Jak se všecko podaři, na vanoce bude EP hotove.

2011 (leden) - 08.01.2011 oficijalně davame nove EP The Unforgiven Sin k poslechu na bandzoun s spuščame novy dyzajn za kery može Oťas

2011 (březen) - stala se z nas pořadna kapela - mame vlastni tryčka :D

2011 (březen - duben) - Oťas se pry chce začnuč zič jak kral, tož rekonstrujuje barak. :D A temu je třeba vyklidič zkušebnu u něho ve sklepě a hledač novu. Naščešči to dopadlo dobře a vračili zme se zpatky do Buslavskeho kulturhauzu, kaj zme zkušali před rockem. Prvni pořadna zkuška zaš bylo zvěrstvo, bo fakan s vajderem vypili dvě vinčiska, ale byla prdel. Aji pink flojdy zme zamarmeladovali

2011 (duben) - rozjižďame naplanovane turne s bandama Inward a Death Never Pain.

2011 (červen) - Začli zme makač na reaktoře. To je taky fajny TV pořad o muzyce.

2011 (zařy až řyjen) - Turne se moc něvyvedlo. S Inwardama to byla parada, ale DNP, posleze UTS se jaksyk rozpadli či co. Každopadně cele obdobi od dubna do řyjna stalo za kokot. Ezy za tu dobu byly třy zkušky, což se promitlo na kvalitě produkcije na konzertach, tak to bylo moc. Uvidime jak se to bude rysovač dal.

2011 (listopad) - Rockobiči po piči

2011 (prosinec) - Posledni koncert rocka v v Opavskym JAMu se poved. Konečně se zas začalo makač na novym materijalu. Tak snad to jaksyk pofiči.

2012 (leden - unor) - Makame na novym materyjalu na CeDečko. Kurva dobře to zni zatim.

2012 (unor - březen) - Jakes ty koncerty a hlavně. Scajter ten kokot se zmyslel, že se natoči na prajzsykm jaře dyvidyčko, tož koncem března točime dyvidyčko

2012 (leto) - Robota nad novym CeDečkem se trocha vleče, bo neni moc času na zkušani, to viče, všecy robime (a někteři i děcka). Ve vysledku to ale bude stat za to, uvidžiče.

2012 (srpen) - Celkem uspješny mjesyc. Konečně zme vydali to naše slavne dyvidyčko, zahrali zme se po boku Behemoth, Septicflesh, Skyforger a špičky CZ/SK sceny na Gothoom Extreme Core Terro festu na Slovensku a na dalšim ročniku Heralticke zbiječky. popiči na ni

2012 (podzim až zyma) - zavitali zme do Bratislavy, udělali fajnu akcu v opavě, dali se klasicky Rockobiči a zahrali se v Ostravě na peckovnim Xmass festu co robili synci z Crystal produkšn

Novy začatek:

2013 (jaro) - vyměnili zme basaka - misto Fakana (ze kterym zme se rozlučili ve velkym stylu vyletem do Prahy a polskych Pulaw) a s HellThronem zme odehrali prvši akcyje.

2013 (jaro až leto) - makačka na novym cedečku - letos už ho musime dorobič

2013 (srpen-řijen) - točime cedečko

2013 (řijen) - michame novou desku v Hertzu (to je tam jak toči Behemoth) a je to popičovka jak cyp

2013 (listopad-prosinec) - foceni, obalovani a jedno s druhym. Deska už je skoro hotova. 20.12. budě venku