Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sistrum rock-progressive / Č. Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Lynn

Ahoj kluci, moc vás zdravím. Všimla jsem si, že budete hostovat v Praze 6 a zrovna 5. listopadu. Když už budete v Praze, nechcete se zajít podívat na Joe Lynn Turnera (Deep Purple, Rainbow), Oskara Petra, Františka Segrada a mnoho dalších? Budou zpívat na Žofíně jen pro omezený počet lidí. Víc info zjistíte a lístky můžete koupit jen tady: https://www.hithit.com/cs/project/2935…
Dík za podporu a ať vám to hraje! :)

Gabriel - Rosa Nocturna

Ahoj kapelo,
dneska jsem náhodou zavítal na váš profil a poslechl si všechny vaše písničky. Tak vám tu zanechám svoje pocity. Berte to jen jako názor náhodného posluchače, který navíc poslouchá jiný styl hudby.
Půlku první písničky jsem si říkal: "Co to je?" Ale pak jsem si zvykl a celkem v pohodě. Máte celkově takový syrový/surový zvuk. Nevím, jestli je to záměrně nebo jen nahrávkou. Po nějaké době mě to znervózňovalo :-) Ale zase to vybočuje z průměru.
Oceňuji riffy a změny, ty obzvláště. Chvíli je to taková pohodička a pak to rozbalíte něčím tvrdším. Pořád se ve vaší muzice něco děje a to já můžu.
Chválím bubeníka. Nehraje tam sice kdo ví co, ale přijde mi to promyšlené a to se mě taky líbí. Mám pocit, že hlavně v metalu bubeník nasadí tempo a hrne to od začátku do konce, bez ohledu na to, co se v písničce děje. Tady ty bicí pěkně korespondují s kytarami, jsou výrazné změny rytmu. Prostě se dají poslouchat cíleně i bicí a pěkně fungují s celou kapelou.

Gabriel - Rosa Nocturna

Líbí se mi i decentní použití samplů/zvuků ve vaší tvorbě.
Jedna věc, která se mě osobně nelíbí je práce s textem. Například slovo "slzy" je krátké a vy ho klidně natáhnete na celý takt... uf. A takových tam máte víc. Přijde mě to jako textařské lajdáctví :-)
A úplně na závěr taková kravina. Kluci - estetika. Co takhle názvy písniček s velkým písmenem na začátku?
Ať se vám daří a hodně úspěchů v další tvorbě a působení. Třeba se jednou potkáme na pódiu. Mějte se.

Zobrazit všechny názory »