Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

S.A.S. punk-rock / Nýřany

„VYVRHELLS PROTI VŠEM!!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

SID PRO KAČENKU

TAK NAZDAR VYVRHELLATA. TAK ŽE PRVNÍ AKCE TOHOTO ROKU PROBĚHLA TAK,ŽE NEPROBĚHLA! BUH VÍ CO V TOM BYLO,PREJ TO ZRUŠIL MAJITEL TÝ HOSPODY,ALE KDO VÍ! ALE CO,SMRT KOMUNISTUM! BLÍŽÍ SE NÁM UMRTÍ SIDA A PŘEDSID V LAMPĚ A TO JE HLAVNÍ. NA OBOU AKCÍCH BUDE OPĚT KASA A BUDEM VYBÍRAT PRO KAČENKU! I KDYŽ ZASE NĚJAKEJ BEZVARLÁŘ PSAL NA HNUJBUKU ŽE DOKÁŽEM JEN VYBÍRAT ZKURVENÝ VÍČKA A ŽE BY JSME MĚLI JÍT RADŠI NA AKCI ROZPORU. KDYBY RADŠI MÍSTO ONANIE U FEKAL PORNA NĚCO UDĚLAL VON! BLE! ALE TO JE FUCK, PŘIJDTE ZAPAŘIT, ZACHLASTAT,POSLECHNOUT SI POŘÁDNEJ PUNK  A PODPOŘIT DOBROU VĚC. JSME BOHUŽEL JENOM VOBYČEJNÝ PANKÁČÍ A LEVICOVÝMU FUJBUKPANKU TO NEVONÍ A HNED JSME NÁCKOVÉ! CHUDINKY! VO TO VĚTŠÍ BUDEM DĚLAT BORDELA NASCHVÁLY A SBÍRKY A KONCERTY A PROSTĚ VŠECKO ABY JSME TY KOKOTY SRALI! PUNK JE VO TOM VŠECKY A VŠECKO SRÁT A TO NÁM JDE VELICE DOBŘE! TAK V LAMPĚ 3.2.,NEBO POD KOPCEM 4.2 NASCHLASTANOU PŘÁTELÉ! VYVRHELLS FAMILY.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

The Two Eggs

Díky za společný hraní na Vyvrhell Tour sice z těch původních 5 koncíků vyšli 3 ale i tak to bylo něco poznali jsme nový místa zahráli si pro jiný lidi takže dík za to!!!

beerlover


Bez profilu

Zdar, jakej bude line-up v Nýřanech? Díky.

Zobrazit všechny názory »