Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

S.A.S. punk-rock / Nýřany

„VYVRHELLS PROTI VŠEM!!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

RACHOT

ZDÁREK BOJS END GÉÉLS. V SOBOTU TO  BYLO VE LHOTĚ LUXUSNÍ,I KDYŽ BYLO POČASÍ,ŽE BY JEDEN BLIL A  MI POTRATILI ORIENTAČNÍ SMYSL A JEZDILI TAM JAKO KRETÉNI DO KOLA, TAK TO BYLO LUXUSNÍ,MRAKY KAMARÁDŮ,CHLASTU A DOBRÝ MUZIKY,NO CO SI VÍC PŘÁT.JAK JSEM VIDĚL ZDENYHO,JAK BYL UTAHANEJ KE KONCI,TAK  TY NAROZKY KRÁSNĚ OSLAVIL,JEŠTĚ JEDNOU MU PŘEJEM VŠECKO BEST,AT JE TAKOVEJ BEJK NAPOŘÁD! DÍK ZA POZVÁNÍ BRÁCHO. TED SI BUDEM VÁLET GREPY VO VIKENDU DOMA A V PRÁCÍCH A U CHLASTU A U RODIN A JINÝCH KRATOCHVÍLÍ A DRUHÝHO MASTÍME NA PŘEDSIDA DO OLOMOCA A TŘETÍHO JE TADY KONEČNĚ UMRTÍ SIDA FEST,TAK SE PŘIJEDTE VYLEJT A VYDOVÁDĚT,BUDE TO PALBA,JAKO VŽDYCKY. MĚJTE SE VŠICKY PANKOVĚ A ZKUSTE MRKNOUT A POMOCT NA: katerina- podrazska@webnode.cz   TO JE TEN "PANK"!!! PAK MÁ TA MUZIKA A VŠECKO SMYSL!  AHOI! VYVRHELLS FAMILY CLAN.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

S.A.S.

ZDAR ŠIROKO. VIM,ŽE MÁME FUJBUK,I KDYŽ JSEM HO JEŠTĚ NEVIDĚL,BO HO NEMÁM A MÍT URČITĚ NEBUDU. JDE MI O TO,ŽE JEDNOTLIVCÍ TAM PO SOBĚ A PO VŠECH HÁZÍ ŠPÍNU,CO BY NIKDY NIKOMU DO OČÍ NEŘEKLI,ŽE JE TO PŘÍLEŽITOST PRO SRÁČE JAK ZE SEBE DĚLAT NEJSILNĚJŠÍ BOJOVNÍKY. JE ŠKODA,ŽE TO SEŽRALO I CELEJ PUNK,NEVIM,KDO S KAPEL HO NEMÁ, ČEKAL JSEM ŽE TO ČÍRA MINE,ALE NE, BOHUŽEL. SPÍŠ JSEM TIM MYSLEL,ALESPON TO MENŠÍ ZLO,ŽE I KDYŽ UŽ HO MÁME,JAKO KAPELA,ŽE NA NĚJ NELEZU.MĚL JSEM TO PSÁT ,SPÍŠ,ZA SEBE,I KDYŽ,TEDA, LÁWA HO ZRUŠIL A PECA TAM ,AKORÁT TAK,LOVÍ KUNDIČKY. A HLUPÁKY NEDĚLÁME KÁMO,MI FAK BLBCÍ JSME. VŽDYT JSME SEDLÁCÍ,JAK SE TAM PÍŠE. MĚJ SE A SNAD NĚKDE POLEJEM A POKECÁME,UŽ TOHLE PSANÍ TADY JE TAKOVEJ KINDRFUJBUK CO? ALE DÍK ZA NÁZOR. PUNX FOREVER. MAŘENA AND VYVRHELLS. SORÁČ ZA HRUBKY.

Široko

skvělá muzika , super texty,,,,,,,,,,,,,
jen blbý je že děláte hlupáky - někde něco je na hnujbůku a nevíme , nerozumíme --- a přesto tam máte profil jak jsem si všiml. moc nechápu.
Prezentace je určitě důležitá ale fuckbůk??? to je v punku proti všemu...

Zobrazit všechny názory »