Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

„Probouzení netopýrů,Pekelné doly Velenice 6.5.2017“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 589 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 417 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 370 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 269 ×

Novinky

Novinky z domova, aneb začíná nová kapitola SALIERI

Ahojky, zdravím v novém roce.....

 Se začátkem nového roku došlo k personálním změnám v sestavě kapely, kdy nás nejprve opustil basman Rosťa Karban a vzápětí i bubenice Monika Andělová!!! Naše cesty se rozdělily a nám nezbývá, než jim poděkovat za spoustu času a práce, kterou nám věnovali a popřát jim hodně štěstí a úspěchů do dalších let !!!!!

 Další zprávička je opět negativní, neboť z důvodu výše uvedeného, nás bohužel, neuvidíte na festivalu v Hořicích v Podkrkonoší, na kterém jsme měli slíbenou účast!!! No nedá se nic dělat , takový je život..!!!

 Ale abychom nehovořili jen negativně a pesimisticky, máme i lepší zprávy!!!! Je to neskutečné, ale v neuvěřitelně krátké době se nám podařilo sestavu kapely doplnit o nové členy,  kteří se chopili svých nástrojů, aby obsadili chybějící muzikantské posty !!!! Dovolte mi, prosím tímto přivítat nového Bassmana, kterým není nikdo jiný, než člověk, který bravurně zvládl roli Starce v naší druhé repríze rockové opery Zajatci Času a s kterým se tímto otevírají nové možnosti, neboť takto talentovaní muzikanti jsou obrovskou oporou pro celou kapelu!!! Vítáme tímto Pavla "Cícu" Cicvárka a doufáme, že se mu u nás bude líbit a že s námi potáhne tu Salierskou káru dál!!! Budeme moc rádi!!! Tak a je tu ještě jeden a dalo by se říci, že staronový člen, protože už s námi v Salieri chvíli zkoušel, ale bohužel při jeho velkém vytížení s námi nemohl zůstat déle!!! Nyní je zpátky a my všichni doufáme, že tentokrát už vydrží a že se stane neúnavným turbomotorem, který nás bude pohánět k lepším zítřkům.....!!!! A kdo, že to je?!!! Přátelé, jeho jméno zní: mr. David "Dejv" Faifer !!!! Po dnešní zkoušce, kdy odehrál všechno bez činelů, které se trošku zatoulaly a bez kterých se hodně těžko hraje cokoliv, bylo evidentní, že se na svůj post vrhnul po hlavě a že se rozhodl, nenechat kapelu ve štychu a hrál se vším co měl po ruce!!!!! Přátelé, úžasná pohodová atmosféra, byla výsledkem skvělého nedělního odpoledne, které jsme prožili a které nám ukázalo, že je možné dělat hudbu i v pohodě a klidu!!!!

 Další info určitě včas zveřejníme, zatím nám dejte trošku času aťse můžeme pořádně sehrát!!! Zatím se loučím, za kapelu SALIERI Tom THT


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »
SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »
Líheň 2017
Účastníme se soutěže

Více informací »

Fanoušci: 28

Spřízněné kapely: 7

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 320
Poslechnuto skladeb
1 645
Profil registrován
27.11.2015