Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zlatá horečka ukázka 74 ×
  • V zemi chladných vod a skal ukázka 66 ×
  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 886 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 641 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 574 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 419 ×

Novinky

Ukázky z nového CD

Ahojky naši milí, právě jsme přidali do našeho playlistu ukázky z našeho připravovaného CD, které bychom rádi pokřtili na akci v Újezdě u Přelouče, ale je to zatím 50 na 50, protože času je málo a zatím není hotového ještě nic, takže, kdo ví jak to dopadne!!!!! No děláme co můžeme!!! Můžete si alespoň poslechnout malé ochutnávky!!! Tak do toho !!!!!!!!!

Zatím Váš Tom THT


Stručně, ve zkratce a vůbec jenom opravdu v krátkosti.....

 

Naši Milí a Věrní!!!!!!

Naše nové CD je ve fázi, kdy se  čeká, jestli to všechno dokáže nějaký hudební mág smíchat tak, aby se nám to líbilo!!!! Přátelé, není to snadný úkol, protože ve hře je příliš mnoho a materiál na zpracování je velmi náročnýí!!!! Ostatně stejně jako my!!! Ha!!!! No prostě je to práce pro silné a odvážné jedince, kteří musí být odolní vůči případnému, náhodnému šílenství, či alespoň proti úplně malinkatému a nic neříkajícímu pomateníčku smyslíčků a nebo to musí být přátelé adrenalínu, kteří se nebojí kolapsů a úplně obyčejných, zcela běžných, všedních, denních zhrouceníček !!!!! A přátelé, přiznejme si to, je tu někdo takový???!!!........Co.........No........teď se ukažte, vy otřelí akční hrdinové, jimiž se hemží všechny kanály, ano přátelé, bohužel všechny kanály, které se poněkud trapně nazývají programy!!! Ha, Ha !!!!! Teď se schováváte, co!!! No jistě, to se dalo čekat, nikdo nemá tu kuráž, aby se k tomu postavil čelem a samozřejmě hlavně ušima!!!!! Ale my si počkáme, to si pište a dokud to nebude alespoň na 375 % tak to nikdo poslouchat nebude!!!!! A ne a ne a ne!!!! Domluvil jsem, dopsal a vůbec.........krucipísek to by v tom byl hrom, aby to nešlo!!!!!

No, sice jsem říkal ve zkratce, ale ono to není jen tak!!! Tak mi alespoň na závěr dovolte, Vás Všechny co nejsrdečněji pozvat na akci do Újezda u Přelouče, kde si společně s kamarádama z kapel, které vzešly, stejně jako my,  z kapely EPITAF a sice kluci z Alžběty a Vanaheimu, zavzpomínáme na písně, které jsme kdysi spolu hrávali a stejně jako Helloween s Hansenem a Kiskem, kteří znovu stvořili starou sestavu Helloween a zahráli jejich největší hity, tak i my si zahrajem pecky, které dříve zněly na koncertech EPITAFU a které v nás už zůstanou navždy jako vzpomínky na krásné, staré časy, které jsme měli možnost prožít!!! Díky za to!!!! Termín jest stanoven na 2.6. 2018 - Újezd u Přelouče - od 19.hod, kdy SALIERI zahraje jako druhá kapelka a kde v našem vystoupení, zazní hlavně skladby z nového CD !!!!!!!!! Těšíme se na Vás, tak doražte v co největším počtu!!!! 

Zatím Ahojky Váš Tom 


Už se to blížííííííííííííííííí STUDIOÓÓÓÓÓÓÓ .......

Upraveno:

Ahojky naši milí

Je tu nový rock 2018 a s ním začátek nové éry SALIERI !!!!! Sestava která v současné době tvoří naši kapelu si dovoluje oznámit, že 24.2 nastupuje do studia ku zrodu nové a konečně dlouhohrající placky, která by Vás měla vytrhnout ze všednosti a poslat k lepším zítřkům s  melodiemi, kterými Vás hodláme zásobit na dostatečně dlouhou dobu!!!!! Alespoň doufáme!!! 

Po intenzivní práci a přípravách které jsou skutečně velmi, velmi intenzivní a opravdu hodně vysilující, jsme sami  moc zvědaví, jak se všechno podaří a co se z toho vlastně nakonec vyklube!!! Jenom drobátko poodhalím že tempo některých skladeb si žádá posilovnu a potom dovolenou, protože je to  fakt síla a už  prostě nejsme nejmladší, teda někteří z nás samozejmě, .....no někteří jó, no,..... ale já teda .... sakra.......a vůbec, sem se do toho dal, tak si přece teď nebudu stěžovat, že....a dobře mi tak, co jsem napsal, to jsem napsal!!!

A vůbec, těšíte se?! No my teda jó!!!!!!!!!!!

Tak přátelé, jsme  u zrodu nového CD, které prostě asi budete muset mít, no, jinak to asi nepůjde a my teda taky, asi, že......

Nuž tedy, do práce přátelé, už jsme zasadili, teď vyplejeme, doplníme vyživující postřiky, vitamíny a tak, no a sklizeň ? Přátelé, na sklizeň si objednáme asi kombajny s celé EU ha, ha.....!!!

Tak nám prosím držte palečky ať se nám to všechno podaří úspěšně zrealizovat !!!

Díky a s pozdravem CD zdar, se loučí, za celé SALIERI, Váš Tom THT