Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 751 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 536 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 477 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 350 ×

Novinky

Předvánoční Domácí Rockování Aneb Základna Show...!!!!!!

Upraveno:

Zdárek naši milí ......... Jsme tady opět pro Vás!!!!!!

Skupina SALIERI,.která úplně poprvé vystoupí doma, chystá  spolu s kolegy z kapely Fénix, vánoční uvolňující setkání příznivců rockové muziky, aby navodila příjemnou atmosféru nadcházejících svátků a to 22.12.2017 !!! Všichni jste srdečně zváni, těšíme se na Vás, tak doražte, ať se krásně naladíme na nejhezčí období roku!!! Začátek je ve 20:30 hod a Salieri hraje jako první!!!!! Překvapením pro všechny bude jistě náš host z daleké Peklónie a to tajemný Seimi, který předvede hru na basovou kytaru a možná něco navíc, tak neváhejte!!!! Druhou půli večera vyplní svěží metalovou smrští již zmiňovaná vynikající a Vám všem jistě dobře známá, partička Fénix se skvělým frontmanem Ondrou a drtičem rytmů bicmenem Lukášem!!! Co dodat přátelé..... kdo zaváhá ten prožije zbytek roku ochuzen o nenapodobitelnou atmosféru jedinečného rockově, vánočního krocení strun, hlasivek a vůbec všeho co k pořádné metalové atmosféře patří!!!! Přátelé : Happy New Year 2018 s Vámi i Námi!!!!    SALIERI Forever

 A jedna technická!!!! Koncert se uskuteční oproti původně plánovaným Zadražanům, v Nepolisech v obecní hospůdce !!!!!! Tak pozor ať se sejdeme na správném místě!!!!

Ještě jednou tedy 22.12.2017 od 20:30 hod - NEPOLISY !!!!!


Po letní odmlce, opět na scéně přátelé.....!!!!

Ahojky přáteléééééééé....!!!

Jsme zase zde!!! Po letní nutné technické odstávce, způsobené  změnou adresy mé skromné maličkosti, jsme opět připraveni rozeznít své nástroje k tanci a poslechu naším fandům a samozřejmě i případným novým ouškám, které nás třeba ještě vůbec neznají, ale které by třeba rády poznaly naši hudební tvorbičku!!!!! Tak a protože rádi uvítáme nové tvářičky a dobré lidičky, dovolujeme si Vás všechny pozvat na nové akce, kterých se účastníme a sice 25.8.2017 na Chlumu u HK na Festivalu Malých pivovarů, kde si zahrajeme po boku skvělých Dragonů a nebo headlinera kterým není nikdo jiný, než kapela Argema, kterou určitě není potřeba více představovat!!!! Další vystoupení máme 2.9.2017 u našich skvělých přátel v Radvanicích, kde sídlí motoklub Jestřábích jezdců a kde vaří vynikající gulášek a jiné pochutiny, naprosto jedinečná Marcelka, bez které bychom nepoznali ten krásný kraj,kam bychom se chtěli vždycky rádi vracet a kde se tentokrát potkáme s našimi kolegy s kapely Roxor a dalšími!!! A to ještě není všechno přátelé!! Další termín jest na Vinobraní v České Třebové, které se koná ve dnech 22 až 24.9. 2017 a kde rovněž budeme mít tu čest hrát za "naše barvy" !!!! Termín ještě upřesníme, samozřejmě!!! Takže přátelé nespinkáme, jenom koncentrujeme síly na novou éru, kterou bychom rádi podpořili novým CD, na kterém už pracujeme, ale jelikož nechceme nic uspěchat, prosíme o strpení, aby výsledek byl co možná nejlepší!!!!! Díky za pochopení a za  přízeň, které si moc vážíme a na shledanou s Vámi se těší za celý kolektiv SALIERI - Tom Hansen Treichel

P:S: Ještě mi prosím dovolte, přivítat mezi námi důležitou oporu v podobě nové, krásné a sympatické Manažérky, kterou je Radka Loudová, která nás povede v časech budoucích k lepším zítřkům, které jak Všichni pevně doufáme, na nás určitě čekají!!!!!! 

Tak ať se ji u nás líbí a ať se na svém novém postu cítí co nejlépe si přeje nejenom Tom, ale samozřejmě celičké SALIERI !!!!

Takže přátelé, těšíme se na Vás!!  Neváhejte a  přijďte ochutnat  špetku té naší skromné, hudební omáčky.......(Knedlíky samozřejmě budeme servírovat jako přílohu....ale jenom do 13.hod, protože potom podle směrnic  EU, už lidi v Evropě asi nejí......... )

Ahojky Tom


Nové, Nové, Nové.......(To jsou) Věci...!!!!!!

 Zdar a sílu naši milí .....

Po delší odmlce se konečně mohu ozvat s novinkami z našeho skromného tábora! Tak za prvé se moc těšíme na následující sobotu, kdy se konečně po půlroční pauze, rozezní naše nástroje a kdy v novém složení vystoupíme v Pekelných dolech na "Probouzení Netopýrů"!!! Byli jsme pozváni na Motopárty, kterou, jak doufáme, rozjedem v maximálním nasazení a kterou si pořádně užijem !!! Takže kdo zná "PEKELNÉ DOLY" ve Velenicích ať přijde a užije si to nejen s náma, ale i se všemi dalšími lidičkami, kteří se podílejí na celé akci!!!

Druhé info je také SUPER a sice: Rozjeli jsme nový obchůdek našich SALIERÁCKÝCH suvenýrů a tak na našem Facebooku máte možnost objednat si nové věcičky jako jsou trička, samolepky a také úžasné hrnečky, které zdobí náš nový symbol "Klavírista v letech.."Takže přátelé, kdo nás chce mít blíž, ať neváhá a objedná si cokoli z naší nabídky, budeme ve střehu a okamžitě pošleme vše oč si napíšete!!!!!

Poslední info je vlastně o současném složení kapely a to je hodně důležité, takže:

SALIERI 2017:  Zpěv : Jirka "Nerwick" Steklý

                            Kytara: Tom " Hansen" Treichel

                            Kytara: Ivo Novotný

                            Klávesy, zpěv: Pavla Novotná

                            Basa: Pavel "Cíca" Cicvárek

                           Bicí: David "Dejv" Faifer

                           Sbor zpěv : Jarda "Idmi" Vyhnánek

                           Sbor zpěv (a nadějný mladý kytarista) Šimon "Timák" Novotný

Toť pro dnešní večer vše a já doufám, že se zde budeme setkávat častěji!!!!!!

Loučí se a těší Váš Tom Hansen Treichel