Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zlatá Horečka 2018- Babylón (2018) 291 ×
  • Giordano Bruno 2018- Babylón (2018) 98 ×
  • Ostrov Pokladů 2018- Babylón (2018) 259 ×
  • V zemi chladných vod a skal 2018- Babylón (2018) 227 ×
  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 1 081 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 792 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 711 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 532 ×

Novinky

BABYLÓN V JAPONSKU!!!!!!!!!

Upraveno:

Přátelé Naš iMilí .....!!!!!

 Naše nové CD Babylón překonalo hranice České republiky a letadlo je doručilo do  dalekého Japonska a to přímo do Osaky!!!!! A nejenom jedno, ale rovných 33 kusů, které se všechny jak nám napsal majitel tamního metalového obchodu , prodaly během jediného dne!!!!!!!! Neuvěřitelné!!!!!!!! Kdo by chtěl vědět víc tak tady je odkaz :https://www.metalpesado.com/mailorder/shop.cgi  ,  Co k tomu dodat...? Na neznámou kapelu to není špatné, že...!!!!! Úplně přesný odkaz je: https://www.metalpesado.com/mailorder/shop.cgi?order=&class=all&keyword=Babylon&FF=0&price_sort=&pic_only=&mode=p_wide&id=56688&superkey=1

 Přátelé je to pro nás obrovská pocta a my si ji samozřejmě velmi vážíme!!!!!  

A co Vy přátelé, jak si užíváte to příšerné horko??? Díky za hlasování v metalparádě, kde jsme skončili třetí, tudíž medailoví a né jako naši hokejisti,že a hlavně uvážíme-li, že ty dvě kapely před náma zpívají anglicky, tak jsme vlastně první v češtině,že Ha, Ha.......čili české zlato, dalo by se říci.........už nám chybí jen ten letecký speciál co letěl pro zlaté hochy v Naganu, abychom mohli vzlétnout k českému nebi......zlato je zlato......

 Tak a v krátkosti snad jenom to, že se chystáme na rozhovor do ROCKRÁDIA , takže napíšem odkaz kdy a kde si nás budete moci poslechnout!!

   A opět výzva všem pořadatelům, nebojte se nám ozvat a jestli se Vám naše hudba líbí, pozvěte nás k Vám !!!!! Rádi přijedem zahrát kamkoli budete chtít!!!!

Tak zatím Váš Tom THT

  


Hlasování pro SALIERI v Metalparádě!!!!

 Přátelé Naši Milí

Prosíme Všechny komu se líbí naše hudba, aby nám poslal svůj hlas v probíhající Metalparádě na odkazu: http://metalforever.info/mp3.php , kde máme ve hře píseň z našeho nového CD a sice skladbu ZLATÁ HOREČKA !!!!!! Za Vaše hlasy předem moc a moc děkujeme !!!!!!!! 

Váš Tom THT


Nové CD a další info !!!!!!!!!!

Upraveno:

Přátelé Naši Milí !!!!!

 V pátek 1.6.2018 vydané a v sobotu 2.6. pokřtěné CD s názvem BABYLÓN je připraveno pro Vás všechny, kterým se naše hudba líbí!!!! Tudíž neváhejte a objednávejte na mailu : zajatci.casu@seznam.cz který zatím používáme ať v tom neděláme chaos!!!! Nebo na tel: 604 919 390 !!!! Vaše požadavky už předem plní naše multimegainstrumentalistka a veškeropracovnice Pavla, takže budete určitě spokojeni!!!!! Cena je 150 kč a kdo nemá minulé SP Zkáza letu 4590, kde jsou 4 songy a 2 videoklipy, může ho mít buď samotné za 39 kč, nebo v naši speciální akci, kde cena za oboje najednou je 179 kč!!!!! Máme rovněž nová trička s motivem nového CD za cenu 380 kč ve všech velikostech od trpaslíků až po slony, takže i zde jsme na Vás připraveni!!! Trička máme samozřejmě i jednodušší s našim logem na přední i zadní straně za cenu mírnější tj 280 a 300 kč !!!!! No a dále oslovujeme naše fandy a případné pořadatele, kteří by rádi naši kapelu slyšeli, že rádi přijedeme kamkoli, kde si nás pozvete, proto pište, volejte, nečekejte na zítřek, neboť Čas a Nás nelze zastavit!!!!!!! 

Naše další zastávka je  23.6. 2018 Rockový festival Běstovice u Chocně,kde hrajeme jako finálovka po půlnoci, tak se tam třeba potkáme!!!!

Ahojky Váš Tom THT