Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 787 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 568 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 507 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 369 ×

Novinky

Už se to blížííííííííííííííííí STUDIOÓÓÓÓÓÓÓ .......

Upraveno:

Ahojky naši milí

Je tu nový rock 2018 a s ním začátek nové éry SALIERI !!!!! Sestava která v současné době tvoří naši kapelu si dovoluje oznámit, že 24.2 nastupuje do studia ku zrodu nové a konečně dlouhohrající placky, která by Vás měla vytrhnout ze všednosti a poslat k lepším zítřkům s  melodiemi, kterými Vás hodláme zásobit na dostatečně dlouhou dobu!!!!! Alespoň doufáme!!! 

Po intenzivní práci a přípravách které jsou skutečně velmi, velmi intenzivní a opravdu hodně vysilující, jsme sami  moc zvědaví, jak se všechno podaří a co se z toho vlastně nakonec vyklube!!! Jenom drobátko poodhalím že tempo některých skladeb si žádá posilovnu a potom dovolenou, protože je to  fakt síla a už  prostě nejsme nejmladší, teda někteří z nás samozejmě, .....no někteří jó, no,..... ale já teda .... sakra.......a vůbec, sem se do toho dal, tak si přece teď nebudu stěžovat, že....a dobře mi tak, co jsem napsal, to jsem napsal!!!

A vůbec, těšíte se?! No my teda jó!!!!!!!!!!!

Tak přátelé, jsme  u zrodu nového CD, které prostě asi budete muset mít, no, jinak to asi nepůjde a my teda taky, asi, že......

Nuž tedy, do práce přátelé, už jsme zasadili, teď vyplejeme, doplníme vyživující postřiky, vitamíny a tak, no a sklizeň ? Přátelé, na sklizeň si objednáme asi kombajny s celé EU ha, ha.....!!!

Tak nám prosím držte palečky ať se nám to všechno podaří úspěšně zrealizovat !!!

Díky a s pozdravem CD zdar, se loučí, za celé SALIERI, Váš Tom THT 


Rockové Vánoce 2017

Upraveno:

Děkujeme pořadatelům za pozvání a celovečerní servis.                             Další velké poděkování patří našim fanouškům, příznivcům kapely. Všem, kteří 29.12.2017 dorazili v hojném počtu do Velkých Svatoňovic do K Klubu na Rockové Vánoce! Díky, Díky, Díky!!!! Doufáme, že jste si to užili tak skvěle jako my!


Předvánoční Domácí Rockování Aneb Základna Show...!!!!!!

Upraveno:

Zdárek naši milí ......... Jsme tady opět pro Vás!!!!!!

Skupina SALIERI,.která úplně poprvé vystoupí doma, chystá  spolu s kolegy z kapely Fénix, vánoční uvolňující setkání příznivců rockové muziky, aby navodila příjemnou atmosféru nadcházejících svátků a to 22.12.2017 !!! Všichni jste srdečně zváni, těšíme se na Vás, tak doražte, ať se krásně naladíme na nejhezčí období roku!!! Začátek je ve 20:30 hod a Salieri hraje jako první!!!!! Překvapením pro všechny bude jistě náš host z daleké Peklónie a to tajemný Seimi, který předvede hru na basovou kytaru a možná něco navíc, tak neváhejte!!!! Druhou půli večera vyplní svěží metalovou smrští již zmiňovaná vynikající a Vám všem jistě dobře známá, partička Fénix se skvělým frontmanem Ondrou a drtičem rytmů bicmenem Lukášem!!! Co dodat přátelé..... kdo zaváhá ten prožije zbytek roku ochuzen o nenapodobitelnou atmosféru jedinečného rockově, vánočního krocení strun, hlasivek a vůbec všeho co k pořádné metalové atmosféře patří!!!! Přátelé : Happy New Year 2018 s Vámi i Námi!!!!    SALIERI Forever

 A jedna technická!!!! Koncert se uskuteční oproti původně plánovaným Zadražanům, v Nepolisech v obecní hospůdce !!!!!! Tak pozor ať se sejdeme na správném místě!!!!

Ještě jednou tedy 22.12.2017 od 20:30 hod - NEPOLISY !!!!!