Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

„Právě chystáme Vidoklip...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zlatá Horečka 2018- Babylón (2018) 423 ×
  • Giordano Bruno 2018- Babylón (2018) 185 ×
  • Ostrov Pokladů 2018- Babylón (2018) 349 ×
  • V zemi chladných vod a skal 2018- Babylón (2018) 312 ×
  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 1 161 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 835 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 757 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 562 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

SALIERI :

Jirka "Nerwick" Steklý ......... zpěv

Tom "Hansen" Treichel ......... kytara

Ivo "Ivoš" Novotný ......... kytara, vokály

Pavla Novotná ......... klávesy, flétna

David "Dejv" Faifer...........Bicí

Pavel "Cíca" Cicvárek........Basa

Šimon "Sejmi" Novotný.......Zpěv a mnoho dalšího k  tomu !!!!!


Bio a historie

Vše se zrodilo v hlavě našeho kleine Mozarta, kytaristy a skladatele, Tomáše "Hansena" Treichela již v roce 2012. V té době si pohrával s myšlenkou vyjít na tuzemský hudební trh s něčím novým, něčím neotřelým. Zkrátka s něčím, co v našich luzích a hájích ještě nebylo. Poskládal partu 5ti muzikantů a vznikla skupina Salieri. Tehdy pouze jako pracovní název pro okázalý projekt ZAJATCI ČASU (http://bandzone.cz/zajatcicasu), který by se dal, do jisté míry, označit jako rocková opera. Skupina Salieri měla být pouze jakýmsi nosným hudebním tělesem celého projektu. Ale čas ubíhal, do naší rockerské bandy jsme přivítali posilu v podobě kytaristy Ivo Novotného a skládaly se nové a nové písně, Salieri se kolektivně rozhodli, že zůstat pouze u tohoto projektu je škoda. Takže se začalo pracovat i na tvorbě pro samotnou kapelu mimo "Zajatce". V roce 2015 Salieri vydali své první sólové EPčko se 4 songy s názvem Zkáza letu 4590. A s playlistem doplněným několika skladbami ze zmíněného projektu jsme začali brázdit podia. V současné době máme za sebou několik koncertů a s vervou pracujeme na nových skladbách, aby jsme mohli dál šířit kulturu a ukázat zač je toho METAL!!!