Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

RockTom rock / Tomice

„jak na banánu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Od května v procesu

Tak v květnu končíme téměř půlroční volno a vracíme se na prkna trhat struny. První akce proběhne 1.5 ve Vlašimi na májových slevnostech.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Tomas

Mě se to třeba líbí, hlavně ta hra se slovy (textově) i melodicky je to krásně harmonické. Na bandzonu mám přidáno jen několik skladem a mezi nimi RockTom nemůže chybět.

Seky von Bahnhof

Zdar Milouši. Za klávesnicí jsi hrdina,,který si vylévá své komplexy z mladí nejspíš. Neustále tady musíš dělat dusno a mě už to nebaví. Zaloz si kapelu a hraj. Rad si tvé dílo poslechnu. Z tvého psaní číší rozum a velká hudební orientace. Určitě to bude stát za to. Jestli nejsi kozomrd,tak nám to řekneš do očí. Ale asi ne,protože jsi jen další hudební velmistr,který tady rádí a mele sračky. Kdyby se lidem hudba nelíbila,tak ji neděláme. To že se tobě nelíbí. To je jen tvuj názor a neberem ti ho. Ale to nic nemění na tom,že jsi dement který si rozumí víc s klávesnicí než s hudebním nástrojem . Pokud se mýlím,dokaž mi to. Ale na to prostě nemáš. Nechtěl jsem se k tvému debilnimu komentari vyjadřovat,ale když uz tady prudis po několikátý,tak jsem musel. Reknu ti to hlavní. Pokud máš s náma problém,tak ho řeš s náma osobně a ne jak malá holka tady. Ale na to tvá osobnost nemá,takže zalez do nory a nekaz lidem naladu. Zdar

Tábi


Mildo, děkujeme za hodnocení. Všichni jsme tu pochopili, že se ti kapela nelíbí, o to zajímavější jsou tvé neustálé návraty na tuhle stránku. Ale jak se říká, "pachatel se vrací na místo činu". To u tebe evidentně platí, protože když se normálnímu člověku něco nelíbí, tak to ze svého života jednoduše vytěsní, ale ty chceš evidentně jen škodit, protože je v tom asi něco osobního a tak se stále vracíš a ukájíš se na tom, jak si to tu zase všem nandal. Ale musím tě zklamat, protože tím ničeho nedosáhneš a my budem tuhle "mrtvou" hudbu dělat dál. Tak se prosím vrať zpátky za ráfek k ostatnímu tvarohu a přestaň sem lézt. Uvidíš, že se ti uleví ;)
Díky za případné pochopení mého sdělení, čus.

Zobrazit všechny názory »