Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

RockTom rock / Tomice

„jak na banánu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Od května v procesu

Tak v květnu končíme téměř půlroční volno a vracíme se na prkna trhat struny. První akce proběhne 1.5 ve Vlašimi na májových slevnostech.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Aleš


Bez profilu

Můžete mi teda prosím už někdo říct co ty kluci dělají špatně ? Mě se jejich písně líbí ! Nebo se vám nelíbí styl ? Žánr ? Pokud je to v tomhle, nechápu proč je dál pronásledujete na jejich stránkách. Nic věcného sem stejně nenapíšete, jen keci které nic neznamenají. P.Kunc se podle mého nemá za co stydět milí Petře a kámoši z Benešova. Dělá tady tolik i pro ostatní kapely a to, že se nezavděčí všem brnkálistum bohužel nese cenu hořkosti. Jste opravdu tak jednoduchý ? Nenechte se odradit kluci, své fanoušky máte.

rozumbrada


Bez profilu

Každej má svůj názor a má samozřejmě právo ho vyjádřit... na druhou stranu, nemusí nikdo nikoho urážet pánové!!! pokud se vám muzika, co klucí dělaj nelíbí, tak to jednoduše neposlouchejte... ušetříte tím nervy sobě i ostatním, co to tu musí číst ;-)

Milda


Bez profilu

Jo slyšel jsem z donucení je to odpad muziky u nás přesněji amaterský muziky.

Zobrazit všechny názory »