Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robin Hronek electronica-alternative / Praha

„Všechny zdravím a přicházím v míru jako přítel.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nejen na videích vklastní výroby je moje hudba

Představte si, že web http://rhmusic.org  už slaví 10 let?! To ale teď není důležité. Co je teď opravdu důležité, je použití mojí hudby někým jiným, než mnou. Po dlouhé době jsem dodělal jednu skladbu, která Vám bude připadat dosti pouťově, čímž také byla inspirována. Prostě jsem v tom Renoise 2.8 něco zkoušel a věnoval jsem to skupině lidí, která se zabývá tím, že batáčí videa z různých poutá. Skladbu, kterou si tady budete moci níže pustit, jsem jim věnoval, což použili v jednom videu z příprav Matějské pouti 2015, kde je ta moje skladba umístěna v jejich videu v 1 hodině, 51 minutě a 59 vteřině a trvá necelé 3 minuty. Já jsem to sejmul telefonem v místě, kde to je, což Vám nyní ukážu zde:

https://www.youtube.com/watch?v=ZlkBJCvKeq0

Je to jenom ta část s mojí hudbou. Nic jiného nás zajímat nemusí, ale někomu se může zdát hlavně při sledování klipu na notebooku, tabletu či telefonu, že je špatný zvuk. Proto si to dáme ještě na SoundCloudu, kde máme pořádný zvuk i přersto, žýe v dnešní době je kvalita zvuku v MP3 o bitrate 128 KB značně překonaná, ale aspoň to bude fungovat s pomalejším připojením k internetu.

Skladba The Beat of heart je součást něčeho nového, což částečně bude na tom SoundCloudu, nebo MixCloudu, pokud bude čas se tomu věnovat.

I když to sem asi nejspíše nedám, můžete napsat, co tomu říkáte. Děkuji.

R.H.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

robinhronek

@wonderdust:

Zdravím,

Děkuji za pškný názor. Tohle zrovna není úplně to nejlepší, nehledě na to, že je to hodně staré. Většinu věcí jsem složil když mi bylo asi 15 -20.

R.H.

robinhronek

Jen taková maličkost ohledně psaní názorů:

Objevil se tu názor, ale nic neobsahoval, takže jsem jej smazal. Obsahoval totiž jen několik otazníků. Pokud chcete napsat nějaký názor, který je k něřčemu, měl by vypadat třeba nějak takto:

Ahoj Robine, poslouchal/a jsem tady ty ukázky Tvé hudby a je to dobré/špatné. Doporučuji to dále dělat tak a tak.

Pokud ale má být konkrétní, vy\berte si z té ukázky to, co odpovídá tomu, co myslíte a takový názor, tady pak zůstane. Děkuji..

R.H.

Zobrazit všechny názory »