Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robin Hronek electronica-alternative / Praha

„Všechny zdravím a přicházím v míru jako přítel.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nejen na videích vklastní výroby je moje hudba

Představte si, že web http://rhmusic.org  už slaví 10 let?! To ale teď není důležité. Co je teď opravdu důležité, je použití mojí hudby někým jiným, než mnou. Po dlouhé době jsem dodělal jednu skladbu, která Vám bude připadat dosti pouťově, čímž také byla inspirována. Prostě jsem v tom Renoise 2.8 něco zkoušel a věnoval jsem to skupině lidí, která se zabývá tím, že batáčí videa z různých poutá. Skladbu, kterou si tady budete moci níže pustit, jsem jim věnoval, což použili v jednom videu z příprav Matějské pouti 2015, kde je ta moje skladba umístěna v jejich videu v 1 hodině, 51 minutě a 59 vteřině a trvá necelé 3 minuty. Já jsem to sejmul telefonem v místě, kde to je, což Vám nyní ukážu zde:

https://www.youtube.com/watch?v=ZlkBJCvKeq0

Je to jenom ta část s mojí hudbou. Nic jiného nás zajímat nemusí, ale někomu se může zdát hlavně při sledování klipu na notebooku, tabletu či telefonu, že je špatný zvuk. Proto si to dáme ještě na SoundCloudu, kde máme pořádný zvuk i přersto, žýe v dnešní době je kvalita zvuku v MP3 o bitrate 128 KB značně překonaná, ale aspoň to bude fungovat s pomalejším připojením k internetu.

Skladba The Beat of heart je součást něčeho nového, což částečně bude na tom SoundCloudu, nebo MixCloudu, pokud bude čas se tomu věnovat.

I když to sem asi nejspíše nedám, můžete napsat, co tomu říkáte. Děkuji.

R.H.


Změny k 7. výročí webu jsou tady

Ku příležitosti 7. výročí založení webu http://rhmusic.org se nyní provádějí menší úpravy a vylepšení, které ještě nejsou dokončeny, nicméně vlastní kanál na YouTube už pro Vás máme. Asi by stačilo napsat "mám", ale jsem z nějakého důvodu zvyklý psát o své huedbě takovým stylem, jako že mi s tím někdo pomáhá, což se může opravdu stát.

Chce to doladit, protože něco vypadlo úmyslně, a něco vypadlo nechtěněš. To se tam bude muset vrátit, alespoň pokud jde o úvodní stránku webu, kam přijde také tady moje stránka na BandZone, aby bylo všechno pohromadě.

Každá novinka se tam musí připojit a potom budu dělat něco nocvého na poslouchání, a ne jenom na čtení a kecání.

R.H.


Nový kanál na YouTube

Váte o tom, že na mojí hudbu  máme speciální kanál na YouTube? Čeští příznivci mojí hudby  se mohou těšit z nového kanálu, který je zde: https://www.youtube.com/channel/UC4BD_bC4cYmK89Jl1-mZQzg .

Na rok 2013 se chystají zajímavé změny a vylepšení prezentace a propagace mojí hudební tvorby. Jednou z těch věcí je nový kanál na YouTube, který vznikl tak, že vedle webu, blogu, stránky zde na BandZone, jsou stránky, skupiny, či komunity na Facebooku a Google+. Zabývám se spoustou věcí, které mají tento druh prezentací, kdy mohu potřebovat v rámci každé prezentace publikovat specializovanán videa, nebo na daných stránkách vysílat tzv. Hangoutys, takže se užím spravovat více kanálů na YouTube pod svým účtem Google.

Na kanále se stále pracuje, takže tam zatím  není nic jiného, než to co mám na svém osobním kanále ve speciálnám seznamu videí, nicméně tam toho bude časem více se zaměřením na případné fanouěšky mojí hudební tvorby s České republiky, i když  je kanál přístupná po celém světě.

Chystá se toho více včetně propojení prezentací mé hudební tvorby s weby a prezentacemi ve formě stránek, skupin a komunit na sociálních sítích, které mají vyřešit potíže v mém osobním životě, abych měl více času na hudbu, které jsou zajímavé tím, že mají pomoci lidem v podobné situaci ohledně  navazování vztahů s lidmi opačného pohlaví, péčer o zdravotně postižen=é apod. To by se dělalo formou reklamy, sdílení odkazu, nebo zmínkou o něčem takovém v rámci zprávičky o tom, proč se něco neuskutečnilo, nebo proč něco nebylo, nebo nebude v ohlášeném termínu a tak.

Doporučuji si tento nový kanál dát do odběrů, abyste se nemuseli starat o to, kdy tam bude něco nového a na rozdíl odn mého osobního kanálu se prosím snažte dávat dle toho, jak se Vám tam líbí jaké video, palce nahoru, či dolů, co Vás zaujalo sdílet a komentovat. Děkuji.

R.H.