Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.M.D. punk-rock / Děčín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nový klip

Upraveno:

Na jednom koncertě padnul takový nápad. Udělat hymnu pro holky z HC Medvědice Děčín.. Ano, je to mimo náš žánr, ale jak známo, škatulky zásadně neuznávám a hlavně z textařského pohledu to pro mě byla výzva. A pak mi došlo, jak moc máme s holkama společného. Ony i my víme, že si v O2 Aréně nezahrajeme. Známe svoje limity a přesto nám to nebrání dělat to, co nás baví. Ten nápad se povedlo zrealizovat díky nadšení spousty lidí, kterým tímto děkuji. Nehrajeme si na hvězdy, bavíme se tím a přináší nám to radost. Pojďte teď nehledat na našich výkonech mouchy a zkuste tu radost s námi chvíli sdílet.. Holky, držím Vám palce, protože fandím těm, co jen nenadávají na poměry a nesedí u TV. A pro všechny fňukny mám jeden vzkaz: " Nebul a makej!!!!!"
  https://www.youtube.com/watch?v=TeOyPGMugfs


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

hampejza

Díky Pájo, dal jsem na tebe a šli jsme k Petrovi. Makačka to teda byla, je to nerv, ale popasoval se s tím naším umem se ctí :-) Heavík to úplně není, na to nemáme :-) Já bych to neškatulkoval.

Zobrazit všechny názory »