Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pětník folk-acoustic / Praha

„Makáme na nových písničkách, glory nám zní v uších“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Na sv. Řehoře (CD Pětník 2011) 213 ×
  • Černá kára (Live 2017) 185 ×
  • Přívěs (Live 2017) 166 ×
  • Božskej klid (Live 2017) 155 ×

Novinky

MALÁ ŘEČ MEZI DVĚMA KONCERTY

Upraveno:

Ten první byl 14. listopadu v pražském klubu Válec a musíme se přiznat, že se nám líbil. V klubu, tak trochu jakoby vystřiženém z foglarovek, se sešlo velmi milé publikum, které vytvořilo pohodovou, kamarádskou atmosféru do níž se nám skvěle zpívalo a našemu hostovi, kytaristovi MICHALU ŠNAJDROVI, hrálo. Michalovo vystoupení bylo strhujícím zážitkem jak pro diváky, tak pro nás, a nám se taky zpívání, navzdory delší pauze, zadařilo. Je z toho pár fotek a taky jedna písnička v mp4 videu sdílená na náš facebook a dovolí-li mobilové záznamy a studiová technika přibudou tam i videjka další… Takový tedy byl náš první klubový koncert v sezóně 2017 / 2018 a teď k věcem následujícím.

Moc se těšíme na 26. listopad, kdy si zahrajeme v poslední předadventní neděli jako hosté koncertu v evangelickém kostelíčku v Lysé nad Labem, kam nás pozvala tamní kapela LÁŽO PLÁŽO. Hraní v kostelích má vždycky svůj osobitý půvab a teď, v té už předvánoční náladě, to bude určitě přímo kouzelné… Vězte, naši věrní, že kostelík najdete v parkové zahradě na náměstí Bedřicha Hrozného č. 442 a že koncert začíná již v 19 hodin, což umožní pohodlný návrat domů i těm, kteří jsou fixovaní na vlaky tolik, jako náš kapelník. Moc se na vás těšíme! 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
833
Poslechnuto skladeb
719
Profil registrován
25.9.2017