Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Personality Lapse crust-hardcore / Rýmařov

„To chce klid...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Poděkování...

Upraveno:

 Je na místě poděkovat Butchimu a jeho crew za super fest v Jeseníku Na Smrťáku, punk jak cyp, pátek sobota... Čertužel, zrovna náš set už moc punk nebyl a za celou bandu si sypu popel na hlavu, protože to padlo na mém výkonu. Hold únava aspoň u mě vzala za své(už jen čekání na to kdy budem hrát, jakože poslední, ale kurva kdy???) a prostě s navrášivší bolestí hlavy už to nešlo... :( Co slovo, to pecka do hlavy, utrpení jedním slovem. No aspoň vím, že nemám míchat vodku s absinthem, když to jindy nedělám. Jsem rád, že se mnou dal Butchi druhým zpěvem Konkláve, třeba mi to zvedlo reputaci. :))) Takže ještě jednou díky za pozvání, byl to fajn víkend!

Za PL HSC


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Deep Throat

Čus pánové, sice se zpožděním (protože na Bz už takřka nechodím) díky za slova chvály na akci v Šumperku. Zahráli jste parádně a byli jste důstojnými otvírači! Zase někdy někde...!

H & DT

Personality Lapse

Díky Evi a Hanko za slova chvály. Už jste nás viděli několikrát a tohle jen dokazuje, že to co děláme má smysl a stále se zlepšujeme. Vašich řádků tady i slov přímo u Hrozna si vážíme, jsou pro nás hnacím motorem.

Zobrazit všechny názory »