Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pajoche rock-funk / Brno

„Tvoříme, bádáme“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Toi Story- Čokumbr (2016) 919 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Overdrive- Čokumbr (2016) 202 ×
  • Aj- Čokumbr (2016) 281 ×
  • Infúze- Čokumbr (2016) 229 ×
  • Shopping Zombies- Čokumbr (2016) 350 ×
  • 03 Nahradník- Taste Test (2011) 1 611 ×

Novinky

Nový Bubeník a možná i nový název kapely

Zdarec vespolek

Takže věc se má tak, že po posledním koncertu na Vaňkovka Festu nám náš bubeník Peter Siman aka Šimon oznámil svůj záměr s námi dobubnovat. To jsme s nevolí přijali a šli si to s ním řádně odpít. Fajsbukovému lidu, jsme vše již sdělili a vlastně si tam můžete počíst okolnosti aj.

Nicméně po pár týdnech hledání a inzerování si nás našel skvělý a talentovaný bubeník Lukáš Čech z brněnských The Village. Jsme teď ve fázi sehrávání se, učení se a třeba nám po pár týdnech řekně, že jsme úplní kreténi :). Takže jsme teď na něj hodní budeme mu nosit svačiny na zkoušky, pivko..na lehké děvy pro něj nemáme rozpočet žial bohu.

       Co nám ale Lukáš napálil přímo do xichtu je "středoškolský odér" našeho názvu, což přiznávám za sebe, jedině souhlasím a já chtěl kapelu přejmenovat už někdy před pěti lety.  A tak se zamýšlíme nad názvem novým a  srozumitelnějším - Vaše návrhy jsou vítány.

   Pravda je taková, že Pajoche byla moje osobní tvorba, a jak EP Taste Test, tak Čokumbr jsou moje dema (s vyjímkou skladby Overdrive) a to co vzniká nyní je kolektivní dílo 4 rovnocenných členů. Dosavadní tvorbu nikam neodhazujeme, profily rušit nebudeme, jen je přejmenujeme a přišlo by nám to fér to rozlišit neboť Pajoche byla moje "sólová tvorba" (dávám do uvozovek neboť mi to zní nabuřele). Je to přirozený vývoj, počáteční projejt, který chtěl být industry-metal, se vyvinul ve funk-rock. Co se nezměnilo je důraz na melodii, hráčské výkony, hračičkování s baravami, zvuky, elektronikou .. vlastně i Taste Test je funková skladba .. spíš ty melancholické skladby chceme minimalizovat. Uvidíme.

Tak se těště

Palo


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

r@ven

Tuhle kapelu jsem si oblíbil na první poslech ...

Honzik

Zdarec. Musím říct, že Toy je fakt dobrej nářez s vtipným textem. Od vašeho koncertu si to občas musím pustit, abych vypustil (páru) :). Jen tak dál. Na GBOB jsem omylem zahlasoval dvakrát, tak to snad uznají :)

Zobrazit všechny názory »