Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pajoche industrial-metal / Brno

„Pokračujeme dál jako Křupky!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Shopping Zombies- Čokumbr (2016) 360 ×
  • Kalamita- Čokumbr (2016) 90 ×
  • Taste Test II- Čokumbr (2016) 150 ×
  • Pajoche - Hate from East 2008 259 ×
  • 03 Nahradník- Taste Test (2011) 1 613 ×
  • 04 Infúze (alternate mix)- Taste Test (2011) 836 ×

Novinky

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24

Přestupovat, tenhle vlak jede jinam!

                 Jak jsme avizovali dříve –  měníme název – pokračování toho, čím bylo Pajoche od 2013 až po současnost je nyní kapela Křupky. Profil zde : http://bandzone.cz/krupky

             Tenhle profil bude zase moje hokus-pokus laboratoř, tak jako bylo u desky Taste Test. Takže můžete zůstat sedět, můžete přestoupit a dokonce můžete sedět na obou židlích!

Křupky, jsou funk-rock, česky, vtipně úderně ;)

 

Díky za všechno

 

Palo


Nový Bubeník a možná i nový název kapely

Zdarec vespolek

Takže věc se má tak, že po posledním koncertu na Vaňkovka Festu nám náš bubeník Peter Siman aka Šimon oznámil svůj záměr s námi dobubnovat. To jsme s nevolí přijali a šli si to s ním řádně odpít. Fajsbukovému lidu, jsme vše již sdělili a vlastně si tam můžete počíst okolnosti aj.

Nicméně po pár týdnech hledání a inzerování si nás našel skvělý a talentovaný bubeník Lukáš Čech z brněnských The Village. Jsme teď ve fázi sehrávání se, učení se a třeba nám po pár týdnech řekně, že jsme úplní kreténi :). Takže jsme teď na něj hodní budeme mu nosit svačiny na zkoušky, pivko..na lehké děvy pro něj nemáme rozpočet žial bohu.

       Co nám ale Lukáš napálil přímo do xichtu je "středoškolský odér" našeho názvu, což přiznávám za sebe, jedině souhlasím a já chtěl kapelu přejmenovat už někdy před pěti lety.  A tak se zamýšlíme nad názvem novým a  srozumitelnějším - Vaše návrhy jsou vítány.

   Pravda je taková, že Pajoche byla moje osobní tvorba, a jak EP Taste Test, tak Čokumbr jsou moje dema (s vyjímkou skladby Overdrive) a to co vzniká nyní je kolektivní dílo 4 rovnocenných členů. Dosavadní tvorbu nikam neodhazujeme, profily rušit nebudeme, jen je přejmenujeme a přišlo by nám to fér to rozlišit neboť Pajoche byla moje "sólová tvorba" (dávám do uvozovek neboť mi to zní nabuřele). Je to přirozený vývoj, počáteční projejt, který chtěl být industry-metal, se vyvinul ve funk-rock. Co se nezměnilo je důraz na melodii, hráčské výkony, hračičkování s baravami, zvuky, elektronikou .. vlastně i Taste Test je funková skladba .. spíš ty melancholické skladby chceme minimalizovat. Uvidíme.

Tak se těště

Palo


Tvoříme, měníme..

Přátelé 

                Děkujeme všem co nás v uplynulých měsících navštívili na našich koncertech. Přišlo nám dost kladných ohlasů a i za sebe jsme měli pocit, že jsme ve skvělé formě. Ale všechno dobré jednou končí a my se teď na pár týdnů či měsíců odmlčíme. Ne, nekončíme, ale vyvstaly jisté okolnosti, kdy my si musíme sednout, dlouze diskutovat, přemýšlet, vymýšlet a nastavit nové vize, srovnat priority a je dost možné, že z toho všeho vyleze nový zvuk kapely.. no uvidíme. Máme fůru nápadů, melodií, postupů a fragmentů textů, ale chceme to uchopit jinak než u Čokumbra.

 Děkujeme, a sledujte facebook, je to pro nás rychlejší platforma pro rychlovky :

 PJCH


1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24