Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nou Entry crossover-rock / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NOVÁ ZKUŠEBNA.....NOVÝ KYTARISTA

Ahooojo všichni, asi je to trošku trestuhodný se takhle dlouho neozvat a myslet si, že se o nás ňák dozvíte jinak...pohoda:-) třeba z rádia, televizi ani neříkám, protože to je jasný:-) No prostě sme Vám chtěli říct pár novinek...no pár, docela dost.

Táák třeba hnedka tu první...vyhodili nás ze zkušebny, no tak tohle Vám radši řeknu až potom:-)) Tak jinou zprávu:...odešel nám náš novej kytarista...heej paráda, prostě jedna zpráva lepší jak druhá:-) Ale my stále hrajem...teda jak se to veme. Skoro rok sme hledali někoho, kdo by za nás zpíval a tím nás vymanil z vět typu: ,,Noo, dobrý,ale zpěv stojí za hovno" nebo...,,Noo,, dobrý,ale zpěv...heej to už tady bylo:-)) a co myslíte...ano..nikoho sme nenašli, takže to opět zbylo na nás a z toho plyne jedno známé přísloví: Kdo hledá najde něco jinýho!

Takže sme našli jinýho kytaristu, kterýho zrovna testujeme a brzy se zas ohlásíme a dostanete další dávku infa, jak test proběhl. Taky sme trošku změnili prostředí jak sem prve nahodil, takže už nezkoušíme v Pardubicích,ale tentokráte v nedalekém Kostelci, kde náš bubeník zařídil parádovní zkušebnu bez vlhka, smradu, hub a bordelu...ten se samozřejmě postupně udělá:-)

Tak co bych ještě z novinek...eee...joo, trošku sme upravili náš styl a trošku to zní jako tohle, samozřejmě bez toho zpěvu...ten asi ještě budem trénovat:-):

Youtube Video qwhvAQoqNLsYoutube Video qwhvAQoqNLs

Tak snad se Vám to bude ještě líbit a pokud do tejhle doby ne, tak teď už joo:-))

Tak se všichni mějte a bordeeel:-))

PS.: chvilku nás ještě omluvte, že neplánujem koncerty,ale pořád se nám mění sestava a místo na hraní, takže až to všechno usměrníme, tak snad už zase bude slibovanej bordel...:-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Luc

Čau kluci, nechcete si s námi zahráhrát v Pardubicích? Kapely Two finger slide, The backroad deals. Zatím díky :)

Zobrazit všechny názory »