Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mayd metal / Zlín

„„Pořádáme výměnné koncerty"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

2017

Vážení přátelé, fanoušci i náhodní kolemjdoucí. Jak jistě nezůstalo bez povšimnutí, začala se všude kolem nás objevovat nová cifra, nesoucí nezvyklou hodnotu. Ta jest býti 2017! S touto změnou bývají spjata mnohá předsevzetí, sliby a plány. Jistě je nasnadě, že se i Vy ptáte: "Co si pro nás hoši z MAYD připravili?" A nyní Vám všem mohu sdělit: "Naprosto nic!1!"  Je důležité si uvědomit, že naše kapela je tvořena jen nejtvrdším metalovým jádrem a tudíž je evidentní, že nám **fakt-hrozně-sprosté-slovo** nikdo nebude říkat, co máme dělat!!! Kapiš!?
 
No, vlastně to až tak úplně pravda není. A tím nemyslím na hustokrutost.  Než se někteří z Vás naučí používat v psané formě nový letopočet, budete si nás moci poslechnout na jednom z našich vyhlášených vystoupení (nezavěšujte, již brzo bude bližší info), plného alkoholu, drog a lepých děv, které se povětšinou lepí na všechny ostatní nebo již přichází přilepeny. Také bychom v průběhu roku rádi navštívili studio, ve kterém se již pod odborným dohledem pokusíme archivovat některé naše songy na hudební nosič. Samozřejmě se také můžete těšit a dozajista již těšíte, na další ročník Noise Wave festu, kterýžto pokud mne prsty neklamou, bude již čtvrtým.
 
Na závěr této novoroční vsuvky bych rád poděkoval manželkám a přítelkyním, že nám dávají tak moc potřebný prostor a čas pro naši tvorbu. Ostatním kapelám, se kterými jsme měli tu čest v roce 2016 vystupovat. Všem organizátorům akcí, zvukařům, obsluhy výčepu, kuchařům guláše a všem, kteří se motají kolem. No ale hlavně Vám, lidičkům, že stále chodíte na koncerty do výběhu a ne k youtube. Že přijdete nasát tu atmosféru ne vždy naladěných kytar, bubeníků jež neudrží tempo, zpěváků kterým nejde rozumět ani slovo a  ... jo, furt hledáme basáka!
 
Díky

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

stonerwitch

Zdar rocky balboa, díky za názor..na severu Čech si rádi zahrajeme.
Pokud máš kontakty na někoho, kdo dělá koncerty v této oblasti..pohoď kontakt.
Rádi uděláme koncerty i výměnou..
Ať se daří
M.

rocky balboa


Bez profilu

Docela jste mně zaujali. Hudba se mi dost líbí a ve zpěvu bych rád zaslechl vysoké tóny (někdy) podobné Rob Halfordovi. Jinak není co vytknout. Zkuste se nad tím zamyslet. Heavy metal forever!!!!! Rocky Balboa z Mostu
P.S. Nehodláte někdy vystupovat na severu čech?

Zobrazit všechny názory »