Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Made By Zero metal-metal / Uherské Hradiště

„11. 3. 2017 - Vsetín + NOVÝ KLIP!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Autobus, který nemohl zpomalit

Upraveno:

Vážení přátelé,
jak se říká: něco končí, něco začíná. V tomto roce jsme dorazili naše mini-tour společně s kádema z Hazydecay a Bethrayer.

Slza ukápla, bylo to super, ale to neznamená, že musíme zastavit. Pokračujeme. Jedeme dál. Už to jede, už to klouže. Je to jako z toho filmu o autobusu, který se musel pořád prohánět po městě nejmíň stovkou. Kdyby zpomalil, tak by bouchnul. Myslíme, že se to jmenovalo: „Autobus, který nemohl zpomalit.

Takže startujeme další mini-tour, tentokrát s kádema ze Sunset Trail a zastavíme se ve Šternberku, na Vsetíně, v Brně a v Břeclavě.

První zastávka je již tuto sobotu (18. února) ve městě, odkud pochází poslední hrabě Šternberk ze Šternberku, který plní plán na 130% a jehož sestra, soudružka hraběnka, si vzala nějakého Valdštejna. Znáte ho?

Těšíme se na vás ať už to bude kdekoli.

Vaše MBZ


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »