Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lonely Virgin Robots electronica-alternative / Praha

„na Čarodky Rozárafest ;-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Noise- Noise (2015) 647 ×
  • Tonight (electronic version) 468 ×
  • Escape- Noise (2015) 533 ×
  • Don´t look back- Noise (2015) 507 ×
  • My little friend- Noise (2015) 442 ×
  • Day after day- Noise (2015) 338 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Honza Hejl - mašinky
Kristýna Šišková - zpěv, kytara
Martin Režný - baskytara
Ondřej Hlas - kytara
Matyáš Paur - bicí


hosté:
Vít Bohal - saxofon
Ivan Hlas ml. - rap
Paul Wild - bicí
Péťa Svoboda - trumpeta

ex:
Míra Král - bicí
Nick Szabó - bicí

Bio a historie

Počátkem roku 2012 se pražská hudební scéna rozrostla o nový hudební projekt. Producent Honza Hejl si k oživení svých původně elektronických skladeb přizval kytaristu Ondřeje Hlase a bubeníka Míru Krále. Začalo období několikahodinových zkoušek a implementace živých nástrojů do elektronicky zvukových podkladů. Vznikly první předobrazy skladeb budoucích Lonely Virgin Robots. Taneční rytmy, rockové kytary, chemické zvuky počítače tou dobou zněly zkušebnou nad pražským Crossem.
Původně instrumentální sestava se po několikaměsíčním zkoušení a náročném konkurzu rozrostla o zpěvačku Kristýnu Šiškovou, baskytaristu Martina Režného a za bicími po několika změnách nyní sedí Matyáš Paur. Živá vystoupení obohacuje saxofonista Vítek Bohal a občasný host raper Ivan Hlas junior. Kapela si odbyla koncertní premiéru na festivalu Let it roll 2012 ve Starých Ždánicích u Pardubic.

Na podzim roku 2014 jsme si s kapelou udělali radost a natočili ve studiu Just Recording několik písní, díky kterým vzniklo EP Noise.