Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lipo(Bpm) hip hop / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Lipo feat. Kateřina Marie Tichá - Do města přišla zima 1 640 ×
  • Lipo feat. Debbi - Lezim v tvé blízkosti 3 031 ×
  • Lipo - Víc než hudba? 3 153 ×
  • Lipo feat. Beef - Naposled 2 801 ×
  • Lipo - Otroci Svobody (plná verze) 3 303 ×
  • Lipo - Pozdravy z Liberce 3 192 ×
  • Lipo - Plameňáci 2 280 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

lipo.music@gmail.com

http://www.facebook.com/pages/LIPO-BPM/138077402923740

Bio a historie

Lipo – zakládající člen kapely BPM (Básníci před mikrofonem). V roce 2006 spojili své aktivity Lipo a Paulie, aby proklestili cestu stylu projevu, co nemá na české hip hopové scéně obdoby. Již jejich první deska nazvaná Slova podpořená klipy k písním Madam poezie nebo David, zaznamenává značný ohlas jak u širší posluchačské veřejnosti, tak u hudební kritiky, která nebývá k rapovým deskám zrovna vstřícná.

 Zásadním krokem v historii kapely je vydání druhé desky Horizonty. S ní BPM dostávají pověsti autorů s textovým přesahem, ale zároveň se otevírají širšímu obecenstvu větším důrazem na muzikálnost desky. Lipo iniciuje přizvání ke spolupráci producenta Filipa Míška z legendární skupiny Khoiba, který se na výsledku desky výrazně podepisuje. Senzací se stává první singl Chill, který slaví úspěchy jak v televizi, tak rádiích. Deska vynese kapele cenu hudební akademie Anděl v kategorii Hip-Hop/R’n’b. Že jejich nerezignování na hodnotu textu, však nemusí být na překážku, dokazují úspěšně odehrané koncerty jak v menších klubech, tak na velkých festivalech, po celé republice.

Novou pozici, tentokrát občansky angažovanou si Lipo vyzkoušel v období komunálních voleb na podzim roku 2010. Jeho song Pozdravy z Liberce zaujal veřejnost napříč generacemi a vyjadřovala se o něm s uznáním i mnohá média (Mf Dnes, Respekt, Lidové noviny atd.). Na jaře tohoto roku (2011) pak Lipo oznamuje práci na své debutové desce, které bychom se měli dočkat na podzim tohoto roku.

Fanoušci: 310

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
25 911
Poslechnuto skladeb
24 393
Profil registrován
24.6.2011