Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Korupce hardcore-thrash / Praha

„...je to Moje Věc!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Korupce zmrtvýchvstání ?!...

Upraveno:

Vítejte na profilu punk/hc později trash/ hc kapely Korupce.

Od roku 2010 jsme ( PROZATÍM :) mimo  výročního koncertu k nadožitým 20narozeninám neaktivní.Budeme rádi,když si poslechnete / prohlédnete naše historické a vzpomínkové nahrávky,fotky a videa...úryvek ze skladby Jeden Celek..." tak přistup blíž a poslouchej a jestli rozumíš, k nám se přidej, buď SEMKNUTEJ!:)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Míťa

Jééé to byly časy, při prohlížení fotek na mne padla úplná nostalgie, ta bezstarostnost, pohoda, punk.... Jdu si pustit "Komerční úspěch" :)

Bulhar-KORUPCE

Ahoj Rišo.Nevím jak začít... fakt si toho nesmírně vážíme.Asi ani netušíš jak moc.Nebo možná ano,když pro tebe naše hudba tolik znamená.Budeme se snažit připravit odpověď,která je hodna tvého příspěvku...Korupce(navždy)

Rišo


Bez profilu

Kapela Korupce pre mňa znamená veľmi veľa. Počúvam vás od svojich desiatich rokov. Teraz mám 23. Veľmi ma vie vaša hudba nakopnúť. Demo 2000. Bránit se je povinnosť alebo Komerční úspech. Všetky sú perfektné. Prosím neprestaňte hrať. Tu na Slovensku máte veľmi veľa fanúškov, ani o tom neviete. Chcelo by to trošku viac propagácie. Držte sa prajem všetko dobré. KORUPCE NAVŽDY!!!

Zobrazit všechny názory »