Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Konspirační teorie noise / Železný Brod

„hluk,chceme hluk“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Krokodil-remastering 2016 72 ×

Novinky

Baskytara v hledáčku

V září 2016 nás z osobních důvodů opouští Michal a za bicí usedá David Hamerský......v návaznosti na to,pokračujeme ve změnách a Petr Jareš pokládá nástroj z důvodu vyhrocených debat o tom,co bychom vlastně měli hrát.....poslední,tedy celistvý článek, zapojíme brzy v hluk.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Havrďák

Bezprofilový…chce se mi napsat bezpáteřní Petr Jareš…..no budiž. Opravdu si o nás myslíš,že jsme blbci s neschopností se bránit a neumětelové nad které není ?
My jsme kapelka,která hraje s pokorou a vždy to tak bude.Není to tak dávno,co jsi vykřikoval ,že Radovan Louda,byl bubeník na hovno…tak tady do éteru neplácej píčoviny,že se někomu znelíbil.Pro nás byl naprosto nepoužitelný a trochu tak jako ty,hlava dubová…ano a ty ses znelíbil…nám všem. Ono na tu basu nestačí jen umět,není to jen o tom přijít na zkoušku,nasázet si to tam dle svého,neslyšet,nevidět a netvořit společně...ona se ti stejně naše muzika nelíbila…však máš neomezené možnosti,předávat své zkušenosti jiným.Jsem nasranej a nepřeju si v tom pokračovat,jelikož nejsme ta správná kapela pro bulvár. Čus Havrďák.

Petr Jareš


Bez profilu

Špatné info: Petr Jareš neskončil díky "vyhroceným debatám o tom,co bychom vlastně měli hrát". Ale díky tomu, že se znelíbil jisté osobě (stejně jako Radovan Louda). Basa nelze přeladit, lze pouze podladit.. a to by měl člověk (věnující se hře na kytaru) vědět. A už přestaňte uvádět nesprávné informace. Dáváte si vše jen ve svůj prospěch. Nechci abyste mé jméno spojovali s něčím, co není pravdivé!

Zobrazit všechny názory »