Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Konspirační teorie crossover / Železný Brod

„Rockfest Těpeře 1.7.2017 hrajeme od 16 oo h“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sami na sebe jsme ukuli pikle a v semeništi spiklenců vzniká touha po nalezení jednoduché příčiny komplikovaných a těžko vysvětlitelných událostí......ex-impregnace

Lukáš Mácha-baskytara,zpěv

David Havrda-zpěv

Petr Fišera-kytara

David Hamerský-bicí

Bio a historie

Někde na přelomu starého 015  a nového roku 016 se začíná mluvit o Konspiračních Teoriích…..blud,spiknutí,šílenost aneb není na tom přeci jen něco ?

Z otisků Vrchlabských výšin vyvěrá těleso,kormidlováno nejspravedlnějšími a nejrozvážnějšími nestory oné doby…..

Co přesně stojí za rozpadem kapely,je nám známo a zákulisní žvásty si ponecháváme v nitru nás samotných.Pikle a různé co kdyby se dějí,prostě dějí a to je život…..Po rozpadu Impregnace a po odchodu dvou stabilních členů,tedy baskytaristy Jiřího Macouna a bicmana Brkoše,příchází na post bubeníka Radovan Louda a později urostlý chasník Petr Jareš, jakožto mistr basů.Však hudebně směřujeme tam, kam nechceme a spolupráce vyšumí,kdesi v mléčné dráze.

Za škopky usedá Michal Martynek z Tábora,takže je jasný,že dostáváme Jihočeskou školu a navrátivší se Petr Jareš drtí basovou linku.

Stojíme na úplném začátku Konspiračních Teorií a ač to zní více než prapodivně, vracíme se v plné síle…….

V září 2016 nás z osobních důvodů opouští Michal a za bicí usedá David Hamerský....v návaznosti na to,pokračujeme ve změnách a Petr Jareš pokládá nástroj z důvodu vyhrocených debat o tom,co bychom vlastně měli hrát.....poslední,tedy celistvý článek, zapojíme brzy v hluk.

Slovo dalo slovo a od prosince 016 se k hlučnosti připojuje šikovný basák, Lukáš "Machine" Mácha a my pilně cvičíme na " klubovky ".