Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Konspirační teorie crossover / Železný Brod

„Ještě nekončíme !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sami na sebe jsme ukuli pikle a v semeništi spiklenců vzniká touha po nalezení jednoduché příčiny komplikovaných a těžko vysvětlitelných událostí.....ex Impregnace.....

Někde na přelomu starého 015  a nového roku 016 se začíná mluvit o Konspiračních Teoriích…..blud,spiknutí,šílenost aneb není na tom přeci jen něco ?

Z otisků Vrchlabských výšin vyvěrá těleso,kormidlováno nejspravedlnějšími a nejrozvážnějšími nestory oné doby…..

David "Havrďák" Havrda- zpěv

Petr Fišera- kytara

Bio a historie

Co přesně stojí za rozpadem kapely, je nám známo a zákulisní žvásty si ponecháváme v nitru nás samotných. Pikle a různé co kdyby se dějí, prostě dějí a to je život…..Po rozpadu Impregnace a po odchodu dvou stabilních členů, tedy baskytaristy Jiřího Macouna a bicmana Brkoše, příchází na post bubeníka Radovan Louda a později urostlý chasník Petr Jareš, jakožto mistr basů.Však hudebně směřujeme tam, kam nechceme a spolupráce vyšumí, kdesi v mléčné dráze.

Za škopky usedá Michal Martynek z Tábora, takže je jasný, že poznáváme Jihočeskou školu a navrátivší se Petr Jareš, dostává druhou šanci.

Stojíme na úplném začátku Konspiračních Teorií a ač to zní více než prapodivně, vracíme se v plné síle…….jak moc chybný krok to bude, se dozvíme dříve, než by kdo čekal.

V září 2016 nás z osobních důvodů opouští Michal, což hodně zamrzelo a za bicí soupravou se objeví maličký, agilní David Hamerský...v návaznosti na to, pokračujeme ve změnách a Petr Jareš pokládá nástroj z důvodu vyhrocených debat o tom,co bychom vlastně měli hrát..... od prosince 016 se k hlučnosti připojuje šikovný basák Lukáš "Machine " Mácha a my pilně cvičíme na "klubovky".

Jak pilní jsme,se ukázalo v horizontu týdnů a měsíců. Příjemné chvilky v podobě odehraných konciků, či nahraného dema...střídá pramalá komunikace a neshody.

Takové to " ty už jsi zase nasranej " nás totálně vysírá a od kluka, který přinesl do skupiny pouhopouhé hráčství a kterého znám řadu let, to mrzí dvojnásob.Kapela není jenom zábava, ale taky hodně starostí, to však člověk, který se jen veze nikdy nepochopí. Být někdy upřímný, je pro někoho kumšt, je to další zářez,další zkušenost a Mašina nikomu v kapele chybět nebude.

Rok 017 se koncertně, co do počtu odehraných akcí vydařil a my to táhneme ve třech, jelikož díky nasmlouvanému programu, není čas basovou linku zakomponovat. Přesto všichni tušíme, že to není ono a čím dál víc nesnesitelný Hameros, dostává padáka.

Pro nás nové výzvy……