F.A.King aggro-hardcore / Železný Brod

„... STÁLE HLEDÁME KYTARISTU VIDˇ :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

WALTARI [ FIN ] + SUPPORT LESBIENS TOUR 2014 + F.A.KING / 22.11.2014 / WOKO KLUB, JABLONEC NAD NISOU

Upraveno:

Děsné díky do Jičína bo Rumcajs Hard Party 2 byla ve všech směrech čupr. Uvidíme se na třetím rumcajsím mejdlu 28.3.2015 vidˇ :-).

Tedˇ v sobotu zažijeme zřejmě vrchol letošní sezony bo jsme dostali možnost předskakovat v jabloneckém Woku finským legendám Waltari a Support Lesbiens na Tour 2014. A protože finská láska k přírodě a vůbec k agru je všeobecně známa, tak volba F.A.King jako pojizerské agggro jedničky byla celkem jasná. Moc si toho vážíme, budeme dokonce mít novou várku sexistických či jinak trapných hlášek, po kterých zcela určitě příjdeme i o zbývající tři jablonecké fandy.

Stay pořád a furt Agggro, Vaši Faks.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

Holkajedna

Uděluji Vám ČESTNÉ UZNÁNÍ zasloužilé kulturní referentky za nadupaný koncertík na FRYYFESTU ,kde jste byli v pátek jednoznačně nejlepší. Výbornej zvuk a vůbec všechno.Navíc je na Vás pěknej pohled :-) Umělecký dojem celkově v pořádku .Za přítomnou kulturní komisi mohu přislíbit,že neusnete-li na vavřínech ,dočkáte se ocenění nejmilejšího a povýšíte na DIPLOM. Nepředbíhejme však událostem...musíte se ještě hodně smažit ! .......ééé snažit.
S pozdravem Jiřina Švorcová.

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »