F.A.King hardcore-crossover / Železný Brod

„AGGGRO | FUNNY | POP | CORE“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

BROTHERS GONNA WORK IN ITALY / 26.9.2014 / CYCLE CLUB, CALENZANO, IT - END OF SUMMER / 27.9.2014 / PARCO IL TONDO, LUGO, IT

Upraveno:

Děkujeme za pozvání do České Lípy a hlavně do Humpolce bo nám libit se tam převelice.

Příští týden si dáme voraz a poté již s Area Core na víkend do Itálie, což bude po Rakousku a Polsku náše třetí invaze do zahraničí. V pátek 26.9. zavítáme do Calenzano, kde v místním Cycle Clubu zašpílujeme s italskými bandy Desired Memories a The Blissful Plague na akci Brothers Gonna Work In Italy. V sobotu přesun do Lugo ( Parco Il Tondo ) na End Of Summer: Mix The Core Party s tamními Aseptic Ruins, Le Forcina a Defallen Prophecy. A že se těšíme :-).

Užívejte podzimu, Vaši Faks.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

Holkajedna

Uděluji Vám ČESTNÉ UZNÁNÍ zasloužilé kulturní referentky za nadupaný koncertík na FRYYFESTU ,kde jste byli v pátek jednoznačně nejlepší. Výbornej zvuk a vůbec všechno.Navíc je na Vás pěknej pohled :-) Umělecký dojem celkově v pořádku .Za přítomnou kulturní komisi mohu přislíbit,že neusnete-li na vavřínech ,dočkáte se ocenění nejmilejšího a povýšíte na DIPLOM. Nepředbíhejme však událostem...musíte se ještě hodně smažit ! .......ééé snažit.
S pozdravem Jiřina Švorcová.

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »