Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

F.A.King crossover-crossover / Železný Brod

„Nové video ŘEKNI TO JEDNOU ( EP TADY A TEĎ )“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

10.12.2016 / GOODFELLAS IN THE HOUSE EPISODE 5 KŘEST EP / MC KORINT, ŽELEZNÝ BROD

Upraveno:

Jou bando... bo nyní slavíme 6 let od vzniku našeho souboru ( časem přetransformovano z agggro / funny / pop / core do solidního crossoveru ) a konečně jsme se dokopali k debutovému EP Tady A Tedˇ, tudíž bylo rozhodnuto výše zmíněný nosič pokřtít. A kde jinde než v naše želbrodském home podniku Music Club Korint ( v rámci páté episody Goodffellas... ), kde jsme odehráli nej gigů vůbec. Jako asistenci jsme přibrali country folkaře z Potštejna Radio Jerevan ( megahit Kočičky Se Koušou ), prasáky z Kamenického Šenova Liars CZ ( takový ten skočný hákó devadesátkového střihu ) a tandem přespolních elektrárenských intelektuálů Natvrdo / All Friends Dead. Pořád výše zmíněný nosič nám krstne krstný otec, jehož identitu si necháme jako překvapení, amen :-). Jo a vše to zfokodokumentuje Petr Tvrdík / Musicfoto.net, tudíž i prasopsové budou vypadat vcelku solidně :-).
Doražte bo to bude velké ( o 100 pivkách zdarma pro Vás nemluvě ).
Dieselovi to pořád šlape, Vaši Faks.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Yf En

Perfektní klip...má to spád..a navíc jste všichni tak báječně fotogenický,no fakt! :-)...Jeďte dál pánové,máte na to!!!! Těším se na vás live!

Zobrazit všechny názory »