Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jiřina Lysáková pop-rock / Zlín

„koncerty, svatby, oslavy, soukromé akce, festivaly“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncert RO(C)KU s Argemou

Upraveno:

Je to tak, své narozeniny jsem oslavila na pódiu v Napajedlích na úžasném a fenomenálním koncertě, který jsem si užila společně s dalšími kapelami - Imortela a Argema.

V naprosto perfektní skvadře jsme posluchačům předvedli naše nové album Stíny a sklidili jsme velký potlesk a úspěch v podobě 4 prodaných CD. :)

Za mě musím říci - že to byl nejlepší koncert v mém životě. Jsem šťastná, že za bicí usedl talentovaný Zdeněk Ptáček a já poprvé zpívala v Napajedlích na tak velkém pódiu. A vlastně mi vyhovovalo. Jakoby by bylo přesně pro mě.  

Nádherná atmosféra, spousta příjemných lidí - no řádili jsme jak ďáblové . 

Děkuji za vaše nadšení, potlesky, jásot a že jste přišli.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mirka Soukalová

Jiřinka - neuvěřitelná zpěvačka s krásným hlasem, která svou přítomností rozzáří celé pódium. Nádherný úsměv a nádherná bytost. Každý, kdo byl na jejím koncertě, to může jen potvrdit, a kdo nebyl - na co ještě čekáte? :)
Jsem ráda, že jsem měla tu čest Tě poznat a společně se podílet na různých projektech. Těším se na naše plodné tvoření a koncertování!

Janča


Bez profilu

Skvělá zpěvačka, těším se na další a další koncerty. Jiřinko, hodně štěstí do budoucna. Moc ti fandím.

Vizážistka Lenka Stavinohová


Bez profilu

Jako Jiřinčina osobní vizážistka oceňuji nejen její nádherné vlasy a oslnivý úsměv, také její smysl pro humor, při kterém se nikdy nenudíme. Naše dlouholetá spolupráce jakožto vizážistka+ modelka/zpěvačka nese samé ovoce. V odkaze moje stránka a pár fotek jako vzpomínka na některé uběhnuté koncerty s mou vizáží. Přeji mnoho úspěchu!!!
https://www.facebook.com/pg/Lenjatkho…

Zobrazit všechny názory »