Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jiřina Lysáková pop-rock / Zlín

„koncerty, svatby, oslavy, soukromé akce“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Včerejší Křest

Upraveno:

Nemám slov.

Koncert byl naprosto famózní. Moc jsme si ho užili. Naplnili jsme celé Bamboo a atmosféra byla opravdu dokonalá a to včetně nečekaného přídavku, který jste si vytleskali.

Vynikající duo Vodičková a Vítů opět předvedli jakým talentem byli obdarování. :)

Zpěvačka kapely Imortela - Kateřina Bartoňová se zhostila úholy samotného Křtu naprosto úžasně a nechybělo ani šampaňské. Řekla mnoho krásných slov, za které jsem jí neskonale vděčná.

Prodalo se velké množství CDček a taktéž jsme slyšeli od vás mnoho chvál a krásných gratulací. Také mě potěšily všechny dárečky s kytičkou, které jsem od vás obdržela.

Děkuji, že jste u toho byli s námi :)

Jiřinka


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mirka Soukalová

Jiřinka - neuvěřitelná zpěvačka s krásným hlasem, která svou přítomností rozzáří celé pódium. Nádherný úsměv a nádherná bytost. Každý, kdo byl na jejím koncertě, to může jen potvrdit, a kdo nebyl - na co ještě čekáte? :)
Jsem ráda, že jsem měla tu čest Tě poznat a společně se podílet na různých projektech. Těším se na naše plodné tvoření a koncertování!

Janča


Bez profilu

Skvělá zpěvačka, těším se na další a další koncerty. Jiřinko, hodně štěstí do budoucna. Moc ti fandím.

Vizážistka Lenka Stavinohová


Bez profilu

Jako Jiřinčina osobní vizážistka oceňuji nejen její nádherné vlasy a oslnivý úsměv, také její smysl pro humor, při kterém se nikdy nenudíme. Naše dlouholetá spolupráce jakožto vizážistka+ modelka/zpěvačka nese samé ovoce. V odkaze moje stránka a pár fotek jako vzpomínka na některé uběhnuté koncerty s mou vizáží. Přeji mnoho úspěchu!!!
https://www.facebook.com/pg/Lenjatkho…

Zobrazit všechny názory »