Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kóan alternative-rock / Zlín

„...v mlze“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Rozloučení s Jiřinkou a Lešetínský fašank

Upraveno:

V naprosto fantastické atmosféře zcela zaplněného Bamboo klubu se odehrál koncert, na kterém se s našimi fanoušky rozloučila Jiřinka, která strávila za mikrofonem bezmála čtyři roky. Hrálo se výborně, bylo to myslím důstojné rozloučení a inenzivní zážitek - došlo i na kytky a skryté slzy (můžete sami posoudit v sekci "Fotky"). I touto cestou Jiřince děkujeme za ty bohatě prožité roky, kdy jsme společně odvedli spoustu práce a hlavně si užili kopec zábavy.

Před pár dny jsme zaznamenali další úspěch, když nás v rámci otevřené soutěže vybrali pořadatelé vyhlášeného Lešetínského fašanku v konkurenci několika desítek kapel k účinkování a této tradiční akci. Těšte se tedy na nás v sobotu 4. února někdy mezi 10. a 16. hod., čas ještě upřesníme v sekci koncerty. A jelikož stále ještě probíhá výběr nové zpěvačky (zájem nás velmi těší!), za mikrofonem na této akci přátelsky zaskočí vynikající Markéta Vodičková.

Tom


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Svervou

Zdavíme kapelu
Výborná hudba, po letech jsem si vás vyhledal nestačím se divit, jak jste se od roku 2010 posunuli. Nechcete dát s naší kapelou někdy od dubna výměnný koncert? Rádi bychom zahráli ve Zlíně, nabízíme za to koncert u nás v Olomouci. Díky za odpověď!

SVERVOU

No worries

Cau lidi odesel nam bubenik z kapely a napadlo me ze muzikanti budou stat treba při sobe tak kdyby jste nahodou o nekom volnem vedeli dejte prosim echo, diky.

Maftík

Tak já zkusím nějakou tu "recenzi" a nebudu vás šetřit :-)
1.Sibyla - sloka brutální melancholie, refrén OK. Trochu divná kytarová sóla. Asi nejslabší ze všech skladeb, ale rozhodně ne špatná.
2. Zní do kraje zvony - spolu s Černou letní magií nejlepší
3. Bastila. Mám nahrávku této písně z Boom cupu 2007. Píseň je super, ale ta původní verze je prostě lepší :-) I když ta závěrečná dohra připomínající Priessnitzz na albu Seance je skvělá! Vzal bych tu starou verzi, připlácnul dohru a bylo by to ideální :-)
4. Černá letní magie - spolu se Zní do kraje zvony nejlepší
5. Lesní chrám - v pohodě.
Jinak zvuk nahrávky je horší než té předchozí,trochu zastřený,nevýrazný.
Nástroje: nejlepší basa+bicí
Nejvíc výtek bych měl ke zpěvačce (omlouvám se). Má docela sexy hlas, ale jakoby se bála se do toho opřít,moc používá takovou tu kombinaci hlasu s dechem,chtělo by to silnější hlasový projev.Nevím,možná je to nahrávkou,ale chci ji povzbudit,věřím že se zlepší :-)
Celkově: 7/10

Zobrazit všechny názory »