Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jáka folk / Ostrava

„Trifot Open mic, Praha, 9.11.2018, od 19:00“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vychází mé virtuální demoalbum "61 písní (bez čtyřiceti devíti)"!

Pondělí 3.9.2018 je (resp. v tuto chvíli teprve bude) symbolickym datem vydání mého virtuálního demoalba "61 písní (bez čtyřiceti devíti)"!

  • Proč virtuálního? Ano, u nás v České republice jsou klasická CD stále ještě relativně populární, ale jednak už jsou v podstatě médiem minulosti. Ale hlavně, moje CD by si koupilo, když budu optimistický, tak max. 5 lidí :-) a proto jsem se rozhodl jej "vydat" jen v podobě playlistu na youTube - odkaz najdete níže.
  • Proč demoalba? Protože, a to nezastírám, na regulérní plnohodnotné album by nahrávky potřebovaly být kvalitnější jak především po interpretační, tak asi i po zvukové stránce. Proto demo. Na druhou stranu, 12 písní je "albový" počet a nechtělo se mi nahrávku označit jen jako demo - proto album :-)

Demoalbum poslouchejte ZDE.

(sluší se však pro zdejší návštěvníky dodat, že v albu není nic, co by už nebylo v playlistu zde na mém bandzone profilu)

Co by to ale bylo za album, resp. CD (byť jen virtuální), které by nemělo booklet? Proto jej alespoň v digitální podobě najdete ve fotogalerii :-) ale kdyby si čirou náhodou někdo chtěl CD svépomocí "materializovat", není problém - booklet je připraven k tisku i s ořezovkama, všechny podklady k výrobě, samozřejmě včetně nahrávek ve WAV formátu mohu zájemcům zaslat a můžete vesele pálit / lisovat / tisknout :-D Hypotetičtí zájemci nechť se ozvou v komentářích či na mailu :-)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »