Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jáka folk / Ostrava

„vystoupení: Open mic Nový Jičín Galerka, 4.10.2018“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vychází mé virtuální demoalbum "61 písní (bez čtyřiceti devíti)"!

Pondělí 3.9.2018 je (resp. v tuto chvíli teprve bude) symbolickym datem vydání mého virtuálního demoalba "61 písní (bez čtyřiceti devíti)"!

  • Proč virtuálního? Ano, u nás v České republice jsou klasická CD stále ještě relativně populární, ale jednak už jsou v podstatě médiem minulosti. Ale hlavně, moje CD by si koupilo, když budu optimistický, tak max. 5 lidí :-) a proto jsem se rozhodl jej "vydat" jen v podobě playlistu na youTube - odkaz najdete níže.
  • Proč demoalba? Protože, a to nezastírám, na regulérní plnohodnotné album by nahrávky potřebovaly být kvalitnější jak především po interpretační, tak asi i po zvukové stránce. Proto demo. Na druhou stranu, 12 písní je "albový" počet a nechtělo se mi nahrávku označit jen jako demo - proto album :-)

Demoalbum poslouchejte ZDE.

(sluší se však pro zdejší návštěvníky dodat, že v albu není nic, co by už nebylo v playlistu zde na mém bandzone profilu)

Co by to ale bylo za album, resp. CD (byť jen virtuální), které by nemělo booklet? Proto jej alespoň v digitální podobě najdete ve fotogalerii :-) ale kdyby si čirou náhodou někdo chtěl CD svépomocí "materializovat", není problém - booklet je připraven k tisku i s ořezovkama, všechny podklady k výrobě, samozřejmě včetně nahrávek ve WAV formátu mohu zájemcům zaslat a můžete vesele pálit / lisovat / tisknout :-D Hypotetičtí zájemci nechť se ozvou v komentářích či na mailu :-)


Nový klip

Je zde můj první regulérní opravdový klip! (tzn. žádné obrázkové video :-) ) Doufám, že se bude líbit. Můžete si jej hned pustit, a píseň samotnou najdete i na prvním místě v playlistu. Tím jsou v playlistu už všechny písně z dubnového nahrávání.

Youtube Video NwALfhfCGM0Youtube Video NwALfhfCGM0


Nové písně a koncert

  • 6 písní nahráno a nazvučeno, budu je sem postupně umísťovat. První z nich, Czechoslovakia, už je v playlistu.
  • Kdo by měl chuť a čas, stavte se tento čtvrtek 31.5.2018 v 19:00 do čajovny Písečná oáza v Ostravě-Zábřehu, kde zahraju spolu s písničkáři Janem Stonišem a Milanem Šťastným. Viz: https://www.facebook.com/events/215622855704554/