Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jáka folk / Ostrava

„Takže tak!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Hlavní část své aktivní hudební "kariéry" jsem si odbyl v období 2000-2009, kdy jsem v různých obdobích periodách jako člen kapel Kuchyňské linky (skautský folk, 2000-2002), Sarah (rock, 2001-2004) a Občas band (folk/blues/rock, 2005-2008) a jako nepravidelný host tzv. křesťanských kapel/sborů Paprsky (2007-2008) a Dacio (2006-2009). Po několikaleté pauze, během níž jsem kromě aparátu prodal dokonce i kytaru a mandolínu (abych je po čase kupoval zase zpátky) jsem se na začátku roku 2017 rozhodl to ještě jednou - skromně a decentně - zkusit jako písničkář. Můj repertoár tvoří z cca 80% vlastní písně, z cca 20% tzv. pavrverze (slovo vzniklé kombinací slov parodie a coververze). Občas se v textech nebojím být politicky nekorektní. Má pavrverze "Vasky jugend, na stráž!" se stala znělkou slovenské politicky nekorektní komediální show Takže tak!, což je zatím můj největší úspěch :-)