Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Vydání desky "Amnesia" 26.dubna !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XVII: AMNESIA is OUT & Tour !!

Upraveno:

   Dnes 26.dubna oficiálně vychází nová, dlouhohrající, koncepční deska AMNESIA u tuzemského labelu Metalgate !! Níže nachází se tisková zpráva, tak přejeme příjemné seznámení se s albem.

      "Vážení přátelé a příznivci melodického death metalu, nastražte svůj sluch. Zejména pro vás máme velmi zajímavé zprávy. Do světa totiž právě dnes vypouštíme debutové album plzeňských divočáků INNERSPHERE, jedné z nejtalentovanějších a nejagilnějších mladých part naší metalové scény, které dostalo název „Amnesia“, a které je dalším příkladem toho, že dobré věci potřebují čas. Geneze tohoto počinu totiž začala již v roce vzniku INNERSPHERE, tedy v 2015, kdy paralelně s materiálem pro vůbec první kapelní počin, pětiskladbové EP, vznikají i první skladby pro „Amnesii“. Skladatelský proces trvá do poloviny roku 2017 a jeho drtivou většinu nese na svých bedrech kytarista a zpěvák Míra Litomerický. Po dokončení finálních aranží (na nichž participovala celá kapela), začíná v lednu 2018 nahrávání v The Barn Studio pod dohledem Dana Frimla (MEAN MESSIAH). Obal alba i jeho design pochází z dílny Marka „Markko“ Pišla, který se na „Amnesii“ představil též jako host, a to přímo ve skladbě Asylum, do níž přispěl varhanní stopou. Výsledkem práce všech zúčastněných je svěží a divoká melodic deathmetalová nahrávka, která do sebe vstřebává thrashové, blackové ale i heavymetalové vlivy.

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

   Mimo dobře vyvážený mix metalových žánrů nabízí deska též temný příběh sebeobětování a bolestivého očistce ve jménu jedné skutečné lásky. Jak pozoruhodná situace, vezmeme-li v úvahu fakt, že tyto prvky jsou v naprostém souladu s hlavními poznávacími atributy Romantismu, uměleckého hnutí, jehož zástupcem byl v našem prostředí například Karel Hynek Mácha, jelikož měsíc lásky je právě za dveřmi. Jakmile tedy odrecitujete svůj Máj pod rozkvetlou třešní, nebo ještě lépe hřbitově, chcete-li být správný Romantik, můžete bez obav sáhnout po „Amnesii“.

   V závěru se však pojďme vrátit na zem a připomeňme ještě dvě poněkud prozaičtější, ovšem neméně důležité informace:  

   Vaši pozornost by totiž neměly minout jednak dva videoklipy, které se k nové desce vztahují. První k písní „Black Forest“ se objevil již v září 2017, zatímco zcela aktuální „When The Empire Falls“ debutoval 19. dubna 2018.

Youtube Video 6ulf3AHcN_wYoutube Video 6ulf3AHcN_w

   A nakonec připomeňme, že INNERSPHERE neopomenou ani živou prezentaci nového materiálu. Již zítra totiž startuje jejich Amnesia Tour, které je v průběhu dubna a května zavede do Prahy, Liberce, Brna, Ostravy, Spáleného Poříčí, Mladé Boleslavi a Českých Budějovic. Zlatým hřebem pak bude vystoupení na domácí půdě v plzeňském klubu Pod Lampou. Nezapomeňte tak podpořit naši mladou krev nejen koupí jejich nabušené prvotiny, ale též v kotli pod podiem!

   Debutové album INNERSPHERE „Amnesia“ vychází u MetalGate Records ve formátu digipak a k dostání je na MetalGate e-shop:" https://www.metalgate-eshop.cz/index.php/compact-disks/metalgate-cd/amnesia-detail

www.metalgate.cz
www.facebook.com/innerspheremetal
https://innersphere.bandcamp.com/

   Děkujeme všem, kteří pomohli v nahrání desky a celkově s prací kolem kapely a velice si toho vážíme. Byl to kus práce, cesty a kilometry nervů, ale stálo to za to a doufáme, že se Vám náš počin dostane pod kůži.

INNERSPHERE


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Milda N.

Kuřim,včera paráda,moc jsem se bavil a tak doufám ,že na vás zase na nějaké akci narazím.Mějte se borci a ať vám to tak dobře šlape dál.

m6u6k6a

Hell-o!Dobrá práce chlapáci.Další našlapaná czech music.Utkvěli jste v mojich ušách na první poslecha tož si Vás řadím mezi své.Tož ať Vám to šlape na plno dalej!Metalu zdar a tomu vašemu zvláště!

Zobrazit všechny názory »