Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Black Autumn tour + Black Forest single \m/“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XI. BLACK AUTUMN - podzim oděn do černé

Upraveno:

   Dnes je oficiálně zveřejněno další minitour InnerSphere. Na přelomu září a října 2017 se objevíme na celkem 8 zastávkách, a to v Česku, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Turné ve spolupráci s Raven Music Promotion nese příznačný název „Black Autumn“ (černý podzim), které podpoří zveřejnění nového singlu Black Forest.

  Tento rok se jedná o již druhé minitour – v květnu kapela objela „Spring Storm Tour“ pod záštitou Metalgate společně s Tortharry a Six Degrees of Separation


   Již výše bylo zmíněno, že turné by mělo podpořit i zveřejnění singlu. Je to skutečně tak - na začátku srpna jsme byli ve studiu "The Barn" u Dana Frimla (kde se točilo i debutové EP) a natočili jsme celkem 2 skladby, které se později objeví na připravované desce. Ke skladbě "Black Forest" je již natočen klip a probíhá jeho střih a post-produkce. Dokončení a zveřejnění klipu předpokládáme právě ke konci září, kdy vypukne minitour.

   Při čtení těchto řádků se nedá nevšimnout, že po levé straně je hlasování do soutěže Spark Fresh Blood. Máme radost, že jsme byli vybráni do semifinále této soutěže (výběr 30 kapel z 431 přihlášených)... V současnosti probíhá semifinále, kde se formou hlasování vybere jen pár kapel, které projdou do finále a zahrají hodnocený koncert. Pokud se ti líbíme, podpoř Inner Sphere hlasováním třeba tady na bandzone, nebo ještě lépe na stránkách Sparku pod odkazem - Hlasování Spark.

  


    Máme zde ještě jednu příjemnou novinku - všechny skladby z debutového EP jsou zde na bandzone od teď k dispozici ke stažení v mp3 kvalitě. Věříme, že kdo nás bude chtít podpořit a bude chtít mít nahrávky v lepším formátu, pořídí si originál. Nebojte se šířit, stahujte a poslouchejte.

Metalu zdar !!
 \m/ INNERSPHERE \m/


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »