Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Spring Storm Tour \m/“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Prologue (Intro)- EP (2016) 300 ×
  • Thread- EP (2016) 542 ×
  • Creation- EP (2016) 222 ×
  • Inner Sphere- EP (2016) 231 ×
  • Distant Space- EP (2016) 198 ×

Novinky

IX: Jarní Bouře

Upraveno:

   Neodvratně se blíží květnová "SPRING STORM TOUR" pod taktovkou Metalgate, na které se vyskytneme jako support kapel Tortharry a Six Degrees of Separation. Během této minitour vystoupíme na pěti zastávkách: 5.5. Náchod - Bazzén, 6.5. Praha - Exit Us, 12.5. Plzeň - Pod Lampou, 19.5. Luhačovice - Luhas Vegas a 20.5. Žilina (SK) - Kolečko.

   Tímto nicméně nekončíme. Nesmíme opomenout květnovou akci SZCM Death Metal Night, která proběhne 27.5. v Chodově u KV - společně s Infernal Heretic a Lupara: The Widowmaker.

   Na konci června, v pátek 23.6. nás čeká akce v Praze - Modré Vopici - společně s Peorth (SK) a Neurotic Machinery; Další den 24.6. pokračujeme, tentokrát pořadatelsky, v Plzni - Parlamentu, kde pořádáme akci s přáteli z kapel Mortifilia, Dark Angels a Peorth (SK). Další akce v sekci koncerty !!

   Možná jste si již všimli třeba na YT nebo na FB sdíleného videa. Vytvořili jsme pro Vás lyric video k songu Creation. Jsou zde použity záběry z koncertů Graz, Ostrava a Plzeň. Věříme, že se bude líbit.

Youtube Video 1waM_GfD2wUYoutube Video 1waM_GfD2wU

   Další novinkou je první série trik a artworkem InnerSphere. Ty by měly být připraveny právě na květnovou minitour. Kdo má zájem o triko, napiště nám nebo jej bude možnost pořídit na akcích, kde vystoupíme.

    Na těchto koncertech mimo původní EP, které jsme natočili a vydali na podzim 2016, zazní i songy z připravované desky, která se nám formuje pod rukama. Co k chystanému materiálu můžeme prozradit je, že se bude jednat o koncepční/příběhové album, které bude poměrně pestré. Nechte se překvapit.

InnerSphere


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »