Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Amnesia je venku + jsme potvrzeni na BRUTALU !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XVIII: Amnesia tour hotovo. Byli jsme potvrzeni na Brutal Assault !!

  Již nadpis pověděl vše a není třeba více slov. Turné jsme odjeli, zažili spoustu věcí, poznali mraky lidí a stálo to za to. Desku jsme řádně polili v Praze - první den turné, ale i v Plzni (závěr tour), jakožto na domácí půdě. Nová placka byla koncertně přehrána komplet a je všude možně na internetu k poslechu, někteří šťastlivci a podporovatelé ji již mají v rukou. Tím chceme všem poděkovat za podporu při jarním turné, kapelám, klubům, fanouškům a taky našim rodinám.

    Jen co jsme přistáli na zadnicích, přiletěla k nám zpráva, že jsme potvrzeni na Brutal Assault 2018 !! Na tuto novinu jsme neměli slov a jsme velmi poctěni, že na této prestižní akci můžeme hrát a prezentovat naší hudbu. Kdo nohou a sil bude mít dosti a vopic nedostatek, měl by se včas dostavit pod tu správnou stage, kde zahrajeme průřez dosavadní tvorby. Buď u toho. Čas, den a stage budou upřesněny včas.

  V neposlední řadě je třeba zmínit tu malou, optickou pauzu - nejbližší koncert bude až na začátku srpna. Rozhodně bychom to nenazvali prázdninama nebo volnem. V mezičase totiž tvoříme a píšeme nový materiál, kterého již teď není málo. Za další se řeší organizační stránka kolem kapely a chystají se pěkné věci v roce letošním i nadcházejícím, takže rozhodně neleníme.

  V mezičase tady je spousta možností, kde se dá poslechnout naše nové album AMNESIA. Tady dole jsou některé odkazy (proklik). Enjoy \m/

BANDCAMP - SPOTIFY - I-TUNES - GOOGLE PLAY  Kdo by chtěl mít desku fyzicky, kontaktujte nás přímo nebo je možnost na e-shopu Metalgate E-SHOP

 

INNERSPHERE


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Milda N.

Kuřim,včera paráda,moc jsem se bavil a tak doufám ,že na vás zase na nějaké akci narazím.Mějte se borci a ať vám to tak dobře šlape dál.

m6u6k6a

Hell-o!Dobrá práce chlapáci.Další našlapaná czech music.Utkvěli jste v mojich ušách na první poslecha tož si Vás řadím mezi své.Tož ať Vám to šlape na plno dalej!Metalu zdar a tomu vašemu zvláště!

Zobrazit všechny názory »