Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„NEWS !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XX: Třetí podzimní listí

Upraveno:

   V našem táboře se děly změny a je na čase se o ně podělit i s vámi. Kaťas odchází z kapely (baskytara, doprovodné vokály) - rozcházíme se v dobrém, jako přátelé. Byla to otázka životních priorit, času a energie. I tak to pro nás byla velká rána. Zažili jsme spolu toho v kapele spoustu, udělali album, projeli mnoho cest a hráli hodně koncertů... a vypili toho hodně taky . Jsme neskutečně vděční za Kaťasův přínos do InnerSphere, názory a sdílení společné cesty po dva krásné roky.

Hned jak jsme se pobavili o této věci, začali jsme s hledáním Kaťasovo nástupce a to bylo úspěšné. Už zhruba měsíc zkoušíme v nové sestavě. Tímto vítáme v kapele Máru Hubockého. Máru někteří možná znají z jeho působení v kapelách Llyr a Stollice. Již ze zkoušek je jasné, že to bude šlapat jak víno a Mára zvládne nejen basu, ale i mnohé vokály. Bude to jízda !!

Kde nás budete moci vidět poprvé v této sestavě? Na dvojkoncertu v Praze a Plzni za necelé dva týdny na dušičkových akcích "FEAST OF DECEASED".

 A protože neleníme a chceme novou Amnésii šířit dále, celý listopad bude značně kocnertní. Na celkem pěti zastávkách vyvezeme muziku za hranice. Podíváme se vůbec poprvé do Německa nebo Chorvatska. V Chorvatsku a Rumunsku jde o společné minitour s přáteli z Purnamy.

  Novinek je vstuktu hodně. Nejen obměna v sestavě, nové koncerty a minitour. Nový je i merchandise. Právě se dokončuje druhá série trik "Black Forest", máme nové placky a nášivky, které jsou již k dostání...

  Pro příští rok se také již zveřejňuje větší společné turné, kde pojedeme s Purnamou po boku NAHUM, kteří teď na podzim vydávají novou desku a slaví 15 let na scéně !! K tomuto turné určitě budeme dávat bližší info. To bude pořádně pekelné !! Již teď jsme napočítali na příští rok kolem 30 koncertů a stále přibývají. \m/

Děkujeme za podporu !!
INNERSPHERE


XIX: V druhé polovině osmnáctky

Upraveno:

 Všem moc děkujeme za podporu!! Na jaře se vydala nová deska Amnesia u MetalGate records, odjelo se tour a třešničkou byl letošní ročník Brutal Assault, kde jsme měli možnost vystoupit. Jsme rádi, že se daří kapelu posouvat dál a to i díky Vám. Vážíme si toho.

(foto: Brutal Assault 2018 - Metalgate stage)

 Ačkoliv to teď vypadá, že máme relativně odehráno a nic moc se neděje, opak je pravdou. V posledních týdnech pracujeme jak na dalších akcích, tak i na novém materiálu a organizační stránce kapely... Co nás tedy čeká? Teď 31.srpna Armageddon of decibels v Plzni - první ročník festivalu a přejeme, ať je úspěšný pro následující léta... Dále dušičkový dvojkoncert "Feast of Deceased" v Praze a Plzni, kde zahrajeme po boku Darkfall (AT), Warbell (PL) a Inner Sanctum (DE). Dále se pracuje v poslední čtvrtině roku hned na několika zahraničních akcích ve vícero zemích, které budou snad brzy zveřejněny. Příští rok zatím není zveřejněn, ale bude to velké a bude to stát za to. :)

(oficiální plakát Armageddon of decibels vol.1)

(oficiální dvojplakát Feast of Deceased část: 1 a 2)


  Buďte tedy ve střehu a sledujte nás na sociálních sítích, kde jsme aktivnější. Kdo by nás chtěl poslechnout na internetu, nechť zkusí Bandcamp, Spotify, I-tunes a další. Kdo chce desku mít fyzicky v rukách, zde je odkaz na e-shop. (klik)

Děkujeme

- INNERSPHERE -


XVIII: Amnesia tour hotovo. Byli jsme potvrzeni na Brutal Assault !!

  Již nadpis pověděl vše a není třeba více slov. Turné jsme odjeli, zažili spoustu věcí, poznali mraky lidí a stálo to za to. Desku jsme řádně polili v Praze - první den turné, ale i v Plzni (závěr tour), jakožto na domácí půdě. Nová placka byla koncertně přehrána komplet a je všude možně na internetu k poslechu, někteří šťastlivci a podporovatelé ji již mají v rukou. Tím chceme všem poděkovat za podporu při jarním turné, kapelám, klubům, fanouškům a taky našim rodinám.

    Jen co jsme přistáli na zadnicích, přiletěla k nám zpráva, že jsme potvrzeni na Brutal Assault 2018 !! Na tuto novinu jsme neměli slov a jsme velmi poctěni, že na této prestižní akci můžeme hrát a prezentovat naší hudbu. Kdo nohou a sil bude mít dosti a vopic nedostatek, měl by se včas dostavit pod tu správnou stage, kde zahrajeme průřez dosavadní tvorby. Buď u toho. Čas, den a stage budou upřesněny včas.

  V neposlední řadě je třeba zmínit tu malou, optickou pauzu - nejbližší koncert bude až na začátku srpna. Rozhodně bychom to nenazvali prázdninama nebo volnem. V mezičase totiž tvoříme a píšeme nový materiál, kterého již teď není málo. Za další se řeší organizační stránka kolem kapely a chystají se pěkné věci v roce letošním i nadcházejícím, takže rozhodně neleníme.

  V mezičase tady je spousta možností, kde se dá poslechnout naše nové album AMNESIA. Tady dole jsou některé odkazy (proklik). Enjoy \m/

BANDCAMP - SPOTIFY - I-TUNES - GOOGLE PLAY  Kdo by chtěl mít desku fyzicky, kontaktujte nás přímo nebo je možnost na e-shopu Metalgate E-SHOP

 

INNERSPHERE