Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Black Autumn tour + Black Forest single \m/“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XII. BLACK FOREST - nový singl s klipem

Upraveno:

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

  • Režie, kamera, střih, postprodukce: Venca Zlo - vencazlo@gmail.com
  • Masky: Karla Skalová
  • Herci/Herečky: Milan Janků, Barbora Buršíková, Stella Havlíčková, Katche Švecová, Grizzly
  • Autoři hudby a textu: INNERSPHERE
  • Black Forest, píseň z připravované desky "Amnesia" (2018), byla natočena ve studiu THE BARN v srpnu 2017.


   Mimoto finišujeme přípravy na podzimní turné pod názvem Black Autumn tour, během kterého zavítáme i do Polska, na Slovensko a do Maďarska a budeme moci prezentovat naši tvorbu na nových místech. V rámci turné zazní i nové skladby k právě připravovanému albu, tak si to nenech ujít.

INNERSPHERE


XI. BLACK AUTUMN - podzim oděn do černé

Upraveno:

   Dnes je oficiálně zveřejněno další minitour InnerSphere. Na přelomu září a října 2017 se objevíme na celkem 8 zastávkách, a to v Česku, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Turné ve spolupráci s Raven Music Promotion nese příznačný název „Black Autumn“ (černý podzim), které podpoří zveřejnění nového singlu Black Forest.

  Tento rok se jedná o již druhé minitour – v květnu kapela objela „Spring Storm Tour“ pod záštitou Metalgate společně s Tortharry a Six Degrees of Separation


   Již výše bylo zmíněno, že turné by mělo podpořit i zveřejnění singlu. Je to skutečně tak - na začátku srpna jsme byli ve studiu "The Barn" u Dana Frimla (kde se točilo i debutové EP) a natočili jsme celkem 2 skladby, které se později objeví na připravované desce. Ke skladbě "Black Forest" je již natočen klip a probíhá jeho střih a post-produkce. Dokončení a zveřejnění klipu předpokládáme právě ke konci září, kdy vypukne minitour.

   Při čtení těchto řádků se nedá nevšimnout, že po levé straně je hlasování do soutěže Spark Fresh Blood. Máme radost, že jsme byli vybráni do semifinále této soutěže (výběr 30 kapel z 431 přihlášených)... V současnosti probíhá semifinále, kde se formou hlasování vybere jen pár kapel, které projdou do finále a zahrají hodnocený koncert. Pokud se ti líbíme, podpoř Inner Sphere hlasováním třeba tady na bandzone, nebo ještě lépe na stránkách Sparku pod odkazem - Hlasování Spark.

  


    Máme zde ještě jednu příjemnou novinku - všechny skladby z debutového EP jsou zde na bandzone od teď k dispozici ke stažení v mp3 kvalitě. Věříme, že kdo nás bude chtít podpořit a bude chtít mít nahrávky v lepším formátu, pořídí si originál. Nebojte se šířit, stahujte a poslouchejte.

Metalu zdar !!
 \m/ INNERSPHERE \m/


X. Druhé léto

Upraveno:

  Jak již nadpis napověděl, je tady druhé léto koncertní aktivity InnerSphere. Je to také zároveň výročí příchodu Tomáše "Lebiho" za bicí, což byla jedna ze zásadních změn pro kapelu a pomohlo ji to zformovat do dnešní podoby... A když se na to podíváme zpětně, co se za ten "aktivní" rok stalo, nebylo toho málo. V květnu 2016 jsme se vydali na pouť, odpálili první koncert v Plzni (6.5.2016) a v úplně jiné sestavě než jsme dnes. Kapela prošla mnoha změnami jak personálními, tak i organizačně a zdá se, že vše ku prospěchu věci :). Odehrálo se přes 20 koncertů nejen v Čechách, ale i u našich sousedů v Rakousku, Polsku a na Slovensku. Stihli jsme natočit debutové EP (v sestavě M.Litomerický, T.Lebenhart, D.Hradílek a T.Sršeň), které jsme v říjnu na vlastní náklad vydali a "poslali do světa". Slyšeli první recenze a z velké části hodnocené na výbornou... Na podzim přišli do kapely Kaťas na basu a Lukáš na kytaru a dotvořili celek tak, jak jej dnes známe. Společně jsme měli možnost se objevit na krásných koncertech se super lidmi a kapelami a velice si vážíme podpory, která se nám dostává jak od fanoušků a známých, tak i zpřízněných kapel, pořadatelů, recenzentů... Děkujeme.

   Dnes dotváříme tvorbu na první dlouhohrající desku, ze které zhruba polovinu materiálu hrajeme živě. Chystáme v létě natočení singlu s prvním plnohodnotným klipem právě k chystané desce. Točení desky je prozatím v plánu až na leden 2018. Bude se jinak jednat o koncepční album, které poví část většího příběhu. Hudba na ní je o něco progresivnější, pestřejší, temnější... Není třeba více rozvádět, stačí přijít si poslechnout naživo a nebo setrvat.

   

   Když nahlédneme na koncertní činnost přes toto léto, objevíme se na 4 akcích.

  • 23.6. (pá) MODRÁ VOPICE - PRAHA - s Neurotic Machinery a Peorth (SK)
  • 25.8. (pá) - FESTIVAL ZA BARÁKEM vol.5. - ÚTERÝ
  • 26.8. (so) METAL MADNESS IV - SUŠICE - metalový festival na Ostrově Santos

 

Nezapomeňte nás sledovat na:
Facebook stránka - Youtube - BandCamp

...a kdo by chtěl mít fyzicky naše EP:

E-shop metalgate - InnerSphere EP

 

- INNERSPHERE -