Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Vydání desky "Amnesia" v roce 2018 !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XV: Čeká a nemine

Upraveno:

  Je na čase uvést porci posledních novinek z našeho tábora. Kdo sleduje FB, nemohl nepostřehnout, že jsme byli ve studiu - nyní je celá deska "AMNESIA", která bude prvním dlouhohrajícím počinem čítajícím 10 skladeb, naší první řadovou deskou. Točili jsme ji opět ve studiu "The Barn" pod taktovkou Dana Frimla z Mean Messiah stejně jako již vypuštěný klip Black Forest a EP v roce 2016... Již proběhla jednání ohledně jejího vydání a s největší pravděpodobností se jí dočkáme na jaře 2018. To ještě dále oznámíme s blížícím se datem.

  Nově jsou online oficiální webové stránky kapely Innersphere, které jsou a budou psány v anglickém jazyce. Sem budou nahrávány také poslední novinky podobně jako na našem FB profilu. Nicméně je zde přehlednější seznam koncertů a i bližší info o kapele. V neposlední řadě je v pravém horním rohu i přehrávač s naším playlistem, takže je možno nejen koukat, ale i poslouchat. K navšívení zde:

www.inner-sphere.com

  V blízké době nás čeká pár akcí, většina ještě čeká na oficiální ohlášení. Dále je plánované květnové víkendové miniturné se spřízněnou kapelou, které snad brzy také spatří světlo světa... Kdo má nohy, tak by měl dorazit:

24.2. Kuřim - Hard &Heavy Saturday night vol.7
21.4. Týn nad Vltavou - Peklofest X

Zdar a Sílu !!

INNERSPHERE


XIV: Retrospekce roku sedmnáct

Upraveno:

    Všem přejeme jen to nejlepší do nadcházejícího roku !! Nechť zdraví je silné, radostí plno a energie na muziku nejméně dvakrát tolik co letos. Kdo máte chuť slavit společně, čeká nás v Modré Vopici v Praze velká silvestrovská veselice.

    Když už máme ten poslední den roku sedmnáct, uděláme takový krátký sumář toho, co se tento rok stalo a toho, co se chystá. Tento rok jsme měli možnost zahrát celkem 31 koncertů v celkem 5 státech, proběhlo první jarní - "Spring Storm Tour" a pak podzimní "Black Autumn" miniturné... Na podzim se vypustil nový klip do světa - "Black Forest" - který byl ochutnávkou chystané desky, která je již celá připravená a většinu z ní hrajeme živě. Světlo světa spatřila i první trika, která jsou již všechna pryč :)... Za to celé patří velké díky všem, kdo nám pomohli a pomáhají na naší cestě.

 

   

   Co nás čeká rok následující? Hned v lednu se chystáme do studia The Barn, kde natočíme první dlouhohrající desku "Amnesia". Tu bychom rádi vypustili do světa také příští rok... Co se týká koncertních aktivit, ty jsou z velké části zatím ve fázi plánování nebo nezveřejněné. Nechte se překvapit, málo toho nebude \m/

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

Závěrem? Šťastný Nový rok a metal s tebou !! \m/

INNERSPHERE


XIII: LIST DOPAD

Upraveno:

   Je tady závěr roku, který věnujeme přípravám na nahrávání ve studiu, kde se v průběhu ledna natočí deska Amnesia, ze které jsme v září uvolnili klip „Black Forest“. Nahrávání proběhne ve výborném studiu The Barn u Dana Frimla stejně jako v případě loňského „EP“ a zmíněného singlu.

   Každopádně nebudeme zavření jen ve zkušebně, objevíme se tento rok ještě na pár akcích, některých za čárou:

4.11.(so) HOLÝŠOV – KD - MG & Franicmor Death Fest

15.11.(st) PLZEŇ – Parlament – se Scuorn (It) a Parodos (It)

18.11.(so) BRNO – Favál music club - Waiting for the Winter vol.10

16.12.(SO) SUŠICE - Tradiční Kloub - Metal Christmass III

21.12.(čt) ARAD (RO) – club Flex

22.12. (pá) TIRGU JIU (RO) – club Piano

23.12. (so) PETROSANI (RO) – BAROCK 25 de Ani – s Gothic, Altar, Kempes

31.12. (ne) PRAHA – Modrá Vopice – Silvester Metal Night vol.5

 

      Máme zde i takové malé výročí – právě v listopadu před rokem jsme se ustálili do současné formace - Míra Litomerický, Tomáš Lebenhart, Kaťas a Lukáš Mai.

 

Kdo ještě nestihl shlédnout klip, tak nechť napraví. Za jeho šíření a poslech jsme jedině rádi.

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

 

- INNERSPHERE -