Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„31.8. Armagedon of Decibels !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XIX: V druhé polovině osmnáctky

Upraveno:

 Všem moc děkujeme za podporu!! Na jaře se vydala nová deska Amnesia u MetalGate records, odjelo se tour a třešničkou byl letošní ročník Brutal Assault, kde jsme měli možnost vystoupit. Jsme rádi, že se daří kapelu posouvat dál a to i díky Vám. Vážíme si toho.

(foto: Brutal Assault 2018 - Metalgate stage)

 Ačkoliv to teď vypadá, že máme relativně odehráno a nic moc se neděje, opak je pravdou. V posledních týdnech pracujeme jak na dalších akcích, tak i na novém materiálu a organizační stránce kapely... Co nás tedy čeká? Teď 31.srpna Armageddon of decibels v Plzni - první ročník festivalu a přejeme, ať je úspěšný pro následující léta... Dále dušičkový dvojkoncert "Feast of Deceased" v Praze a Plzni, kde zahrajeme po boku Darkfall (AT), Warbell (PL) a Inner Sanctum (DE). Dále se pracuje v poslední čtvrtině roku hned na několika zahraničních akcích ve vícero zemích, které budou snad brzy zveřejněny. Příští rok zatím není zveřejněn, ale bude to velké a bude to stát za to. :)

(oficiální plakát Armageddon of decibels vol.1)

(oficiální dvojplakát Feast of Deceased část: 1 a 2)


  Buďte tedy ve střehu a sledujte nás na sociálních sítích, kde jsme aktivnější. Kdo by nás chtěl poslechnout na internetu, nechť zkusí Bandcamp, Spotify, I-tunes a další. Kdo chce desku mít fyzicky v rukách, zde je odkaz na e-shop. (klik)

Děkujeme

- INNERSPHERE -


XVIII: Amnesia tour hotovo. Byli jsme potvrzeni na Brutal Assault !!

  Již nadpis pověděl vše a není třeba více slov. Turné jsme odjeli, zažili spoustu věcí, poznali mraky lidí a stálo to za to. Desku jsme řádně polili v Praze - první den turné, ale i v Plzni (závěr tour), jakožto na domácí půdě. Nová placka byla koncertně přehrána komplet a je všude možně na internetu k poslechu, někteří šťastlivci a podporovatelé ji již mají v rukou. Tím chceme všem poděkovat za podporu při jarním turné, kapelám, klubům, fanouškům a taky našim rodinám.

    Jen co jsme přistáli na zadnicích, přiletěla k nám zpráva, že jsme potvrzeni na Brutal Assault 2018 !! Na tuto novinu jsme neměli slov a jsme velmi poctěni, že na této prestižní akci můžeme hrát a prezentovat naší hudbu. Kdo nohou a sil bude mít dosti a vopic nedostatek, měl by se včas dostavit pod tu správnou stage, kde zahrajeme průřez dosavadní tvorby. Buď u toho. Čas, den a stage budou upřesněny včas.

  V neposlední řadě je třeba zmínit tu malou, optickou pauzu - nejbližší koncert bude až na začátku srpna. Rozhodně bychom to nenazvali prázdninama nebo volnem. V mezičase totiž tvoříme a píšeme nový materiál, kterého již teď není málo. Za další se řeší organizační stránka kolem kapely a chystají se pěkné věci v roce letošním i nadcházejícím, takže rozhodně neleníme.

  V mezičase tady je spousta možností, kde se dá poslechnout naše nové album AMNESIA. Tady dole jsou některé odkazy (proklik). Enjoy \m/

BANDCAMP - SPOTIFY - I-TUNES - GOOGLE PLAY  Kdo by chtěl mít desku fyzicky, kontaktujte nás přímo nebo je možnost na e-shopu Metalgate E-SHOP

 

INNERSPHERE


XVII: AMNESIA is OUT & Tour !!

Upraveno:

   Dnes 26.dubna oficiálně vychází nová, dlouhohrající, koncepční deska AMNESIA u tuzemského labelu Metalgate !! Níže nachází se tisková zpráva, tak přejeme příjemné seznámení se s albem.

      "Vážení přátelé a příznivci melodického death metalu, nastražte svůj sluch. Zejména pro vás máme velmi zajímavé zprávy. Do světa totiž právě dnes vypouštíme debutové album plzeňských divočáků INNERSPHERE, jedné z nejtalentovanějších a nejagilnějších mladých part naší metalové scény, které dostalo název „Amnesia“, a které je dalším příkladem toho, že dobré věci potřebují čas. Geneze tohoto počinu totiž začala již v roce vzniku INNERSPHERE, tedy v 2015, kdy paralelně s materiálem pro vůbec první kapelní počin, pětiskladbové EP, vznikají i první skladby pro „Amnesii“. Skladatelský proces trvá do poloviny roku 2017 a jeho drtivou většinu nese na svých bedrech kytarista a zpěvák Míra Litomerický. Po dokončení finálních aranží (na nichž participovala celá kapela), začíná v lednu 2018 nahrávání v The Barn Studio pod dohledem Dana Frimla (MEAN MESSIAH). Obal alba i jeho design pochází z dílny Marka „Markko“ Pišla, který se na „Amnesii“ představil též jako host, a to přímo ve skladbě Asylum, do níž přispěl varhanní stopou. Výsledkem práce všech zúčastněných je svěží a divoká melodic deathmetalová nahrávka, která do sebe vstřebává thrashové, blackové ale i heavymetalové vlivy.

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

   Mimo dobře vyvážený mix metalových žánrů nabízí deska též temný příběh sebeobětování a bolestivého očistce ve jménu jedné skutečné lásky. Jak pozoruhodná situace, vezmeme-li v úvahu fakt, že tyto prvky jsou v naprostém souladu s hlavními poznávacími atributy Romantismu, uměleckého hnutí, jehož zástupcem byl v našem prostředí například Karel Hynek Mácha, jelikož měsíc lásky je právě za dveřmi. Jakmile tedy odrecitujete svůj Máj pod rozkvetlou třešní, nebo ještě lépe hřbitově, chcete-li být správný Romantik, můžete bez obav sáhnout po „Amnesii“.

   V závěru se však pojďme vrátit na zem a připomeňme ještě dvě poněkud prozaičtější, ovšem neméně důležité informace:  

   Vaši pozornost by totiž neměly minout jednak dva videoklipy, které se k nové desce vztahují. První k písní „Black Forest“ se objevil již v září 2017, zatímco zcela aktuální „When The Empire Falls“ debutoval 19. dubna 2018.

Youtube Video 6ulf3AHcN_wYoutube Video 6ulf3AHcN_w

   A nakonec připomeňme, že INNERSPHERE neopomenou ani živou prezentaci nového materiálu. Již zítra totiž startuje jejich Amnesia Tour, které je v průběhu dubna a května zavede do Prahy, Liberce, Brna, Ostravy, Spáleného Poříčí, Mladé Boleslavi a Českých Budějovic. Zlatým hřebem pak bude vystoupení na domácí půdě v plzeňském klubu Pod Lampou. Nezapomeňte tak podpořit naši mladou krev nejen koupí jejich nabušené prvotiny, ale též v kotli pod podiem!

   Debutové album INNERSPHERE „Amnesia“ vychází u MetalGate Records ve formátu digipak a k dostání je na MetalGate e-shop:" https://www.metalgate-eshop.cz/index.php/compact-disks/metalgate-cd/amnesia-detail

www.metalgate.cz
www.facebook.com/innerspheremetal
https://innersphere.bandcamp.com/

   Děkujeme všem, kteří pomohli v nahrání desky a celkově s prací kolem kapely a velice si toho vážíme. Byl to kus práce, cesty a kilometry nervů, ale stálo to za to a doufáme, že se Vám náš počin dostane pod kůži.

INNERSPHERE