Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Amnesia je venku + jsme potvrzeni na BRUTALU !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XVIII: Amnesia tour hotovo. Byli jsme potvrzeni na Brutal Assault !!

  Již nadpis pověděl vše a není třeba více slov. Turné jsme odjeli, zažili spoustu věcí, poznali mraky lidí a stálo to za to. Desku jsme řádně polili v Praze - první den turné, ale i v Plzni (závěr tour), jakožto na domácí půdě. Nová placka byla koncertně přehrána komplet a je všude možně na internetu k poslechu, někteří šťastlivci a podporovatelé ji již mají v rukou. Tím chceme všem poděkovat za podporu při jarním turné, kapelám, klubům, fanouškům a taky našim rodinám.

    Jen co jsme přistáli na zadnicích, přiletěla k nám zpráva, že jsme potvrzeni na Brutal Assault 2018 !! Na tuto novinu jsme neměli slov a jsme velmi poctěni, že na této prestižní akci můžeme hrát a prezentovat naší hudbu. Kdo nohou a sil bude mít dosti a vopic nedostatek, měl by se včas dostavit pod tu správnou stage, kde zahrajeme průřez dosavadní tvorby. Buď u toho. Čas, den a stage budou upřesněny včas.

  V neposlední řadě je třeba zmínit tu malou, optickou pauzu - nejbližší koncert bude až na začátku srpna. Rozhodně bychom to nenazvali prázdninama nebo volnem. V mezičase totiž tvoříme a píšeme nový materiál, kterého již teď není málo. Za další se řeší organizační stránka kolem kapely a chystají se pěkné věci v roce letošním i nadcházejícím, takže rozhodně neleníme.

  V mezičase tady je spousta možností, kde se dá poslechnout naše nové album AMNESIA. Tady dole jsou některé odkazy (proklik). Enjoy \m/

BANDCAMP - SPOTIFY - I-TUNES - GOOGLE PLAY  Kdo by chtěl mít desku fyzicky, kontaktujte nás přímo nebo je možnost na e-shopu Metalgate E-SHOP

 

INNERSPHERE


XVII: AMNESIA is OUT & Tour !!

Upraveno:

   Dnes 26.dubna oficiálně vychází nová, dlouhohrající, koncepční deska AMNESIA u tuzemského labelu Metalgate !! Níže nachází se tisková zpráva, tak přejeme příjemné seznámení se s albem.

      "Vážení přátelé a příznivci melodického death metalu, nastražte svůj sluch. Zejména pro vás máme velmi zajímavé zprávy. Do světa totiž právě dnes vypouštíme debutové album plzeňských divočáků INNERSPHERE, jedné z nejtalentovanějších a nejagilnějších mladých part naší metalové scény, které dostalo název „Amnesia“, a které je dalším příkladem toho, že dobré věci potřebují čas. Geneze tohoto počinu totiž začala již v roce vzniku INNERSPHERE, tedy v 2015, kdy paralelně s materiálem pro vůbec první kapelní počin, pětiskladbové EP, vznikají i první skladby pro „Amnesii“. Skladatelský proces trvá do poloviny roku 2017 a jeho drtivou většinu nese na svých bedrech kytarista a zpěvák Míra Litomerický. Po dokončení finálních aranží (na nichž participovala celá kapela), začíná v lednu 2018 nahrávání v The Barn Studio pod dohledem Dana Frimla (MEAN MESSIAH). Obal alba i jeho design pochází z dílny Marka „Markko“ Pišla, který se na „Amnesii“ představil též jako host, a to přímo ve skladbě Asylum, do níž přispěl varhanní stopou. Výsledkem práce všech zúčastněných je svěží a divoká melodic deathmetalová nahrávka, která do sebe vstřebává thrashové, blackové ale i heavymetalové vlivy.

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

   Mimo dobře vyvážený mix metalových žánrů nabízí deska též temný příběh sebeobětování a bolestivého očistce ve jménu jedné skutečné lásky. Jak pozoruhodná situace, vezmeme-li v úvahu fakt, že tyto prvky jsou v naprostém souladu s hlavními poznávacími atributy Romantismu, uměleckého hnutí, jehož zástupcem byl v našem prostředí například Karel Hynek Mácha, jelikož měsíc lásky je právě za dveřmi. Jakmile tedy odrecitujete svůj Máj pod rozkvetlou třešní, nebo ještě lépe hřbitově, chcete-li být správný Romantik, můžete bez obav sáhnout po „Amnesii“.

   V závěru se však pojďme vrátit na zem a připomeňme ještě dvě poněkud prozaičtější, ovšem neméně důležité informace:  

   Vaši pozornost by totiž neměly minout jednak dva videoklipy, které se k nové desce vztahují. První k písní „Black Forest“ se objevil již v září 2017, zatímco zcela aktuální „When The Empire Falls“ debutoval 19. dubna 2018.

Youtube Video 6ulf3AHcN_wYoutube Video 6ulf3AHcN_w

   A nakonec připomeňme, že INNERSPHERE neopomenou ani živou prezentaci nového materiálu. Již zítra totiž startuje jejich Amnesia Tour, které je v průběhu dubna a května zavede do Prahy, Liberce, Brna, Ostravy, Spáleného Poříčí, Mladé Boleslavi a Českých Budějovic. Zlatým hřebem pak bude vystoupení na domácí půdě v plzeňském klubu Pod Lampou. Nezapomeňte tak podpořit naši mladou krev nejen koupí jejich nabušené prvotiny, ale též v kotli pod podiem!

   Debutové album INNERSPHERE „Amnesia“ vychází u MetalGate Records ve formátu digipak a k dostání je na MetalGate e-shop:" https://www.metalgate-eshop.cz/index.php/compact-disks/metalgate-cd/amnesia-detail

www.metalgate.cz
www.facebook.com/innerspheremetal
https://innersphere.bandcamp.com/

   Děkujeme všem, kteří pomohli v nahrání desky a celkově s prací kolem kapely a velice si toho vážíme. Byl to kus práce, cesty a kilometry nervů, ale stálo to za to a doufáme, že se Vám náš počin dostane pod kůži.

INNERSPHERE


XVI. Amnesia

Upraveno:

    Jak již někteří postřehli, na konci dubna se chystá vydání nové desky "Amnesia". Amnézie je první řadovou, dlouhohrající deskou, obsahuje celkem 10 skladeb, které pojí společný příběh. Je to tedy koncepční počin temného rážení, obsahující mnoho změn a melodií, který plynule proplouvá mezi tvrdšími subžánry.

   Album bylo točeno ve dvou fázích - v srpnu 2017 jsme natočili singl "Black Forest", ke kterému byl na podzim zveřejněn klip, a v lednu tohoto roku jsme dotočili zbytek desky. Natáčení probíhalo ve studiu The Barn u Dana Frimla (Mean Messiah) stejně jako v případě EP (2016) a sami si spolupráci nemůžeme vynachválit. Dan se postaral i o mix a mastering. Artwork a design desky má na starosti Marek "Markko" Pišl (Quercus), o fotografii se postaral Karel "Kabrio" Kovářík (Et Moriemur). AMNESIA bude vydána na konci dubna vydavatelem METALGATE a bude doprovázena stejnojmenou tour po České Republice.

  Amnesia tour je víkendovou záležitostí a podpoří nás různé, výborné, tuzemské metalové kapely na různých zastávkách. První akcí a křtem zároveň bude koncert v pátek 27.4. v Modré Vopici, Praha... Během tohoto turné zahrajeme většinu vydané tvorby, převážně však z nové desky. Neváhej se naladit na správnou notu a buď u toho:

27.4. PRAHA – Modrá Vopice + Melancholy Pessimism, From Beyond, Purnama a Koloss
5.5. LIBEREC – Rock Pub + Purnama a Noisebleed
11.5. BRNO – Unleaded Coffee + Nahum, Phylactery a Tortura
12.5. OSTRAVA – Chlív + Phylactery, Tortura a Resist Core
18.5. SPÁLENÉ POŘÍČÍ – Music Sklep + Purnama, A5
19.5. MLADÁ BOLESLAV – Farářova Slůj + Return to Innocence a Alkymenia
25.5. ČESKÉ BUDĚJOVICE – MC Fabrika + Morax a Feel Machine
26.5. PLZEŇ – Divadlo Pod Lampou + Anime Torment, Dysangelium a Laid to Waste

  

  

- PROEM -

 „This is Amnesia, a tale of a man truly devouted to his beloved one. One Semptember night, the unnamed man hurries back home driven by horrific feelings… A story of nihilism, self-sacrifice and purgatory."

 

- INNERSPHERE -