Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„leden 2018 - studio "Amnesia"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XIII: LIST DOPAD

Upraveno:

   Je tady závěr roku, který věnujeme přípravám na nahrávání ve studiu, kde se v průběhu ledna natočí deska Amnesia, ze které jsme v září uvolnili klip „Black Forest“. Nahrávání proběhne ve výborném studiu The Barn u Dana Frimla stejně jako v případě loňského „EP“ a zmíněného singlu.

   Každopádně nebudeme zavření jen ve zkušebně, objevíme se tento rok ještě na pár akcích, některých za čárou:

4.11.(so) HOLÝŠOV – KD - MG & Franicmor Death Fest

15.11.(st) PLZEŇ – Parlament – se Scuorn (It) a Parodos (It)

18.11.(so) BRNO – Favál music club - Waiting for the Winter vol.10

16.12.(SO) SUŠICE - Tradiční Kloub - Metal Christmass III

21.12.(čt) ARAD (RO) – club Flex

22.12. (pá) TIRGU JIU (RO) – club Piano

23.12. (so) PETROSANI (RO) – BAROCK 25 de Ani – s Gothic, Altar, Kempes

31.12. (ne) PRAHA – Modrá Vopice – Silvester Metal Night vol.5

 

      Máme zde i takové malé výročí – právě v listopadu před rokem jsme se ustálili do současné formace - Míra Litomerický, Tomáš Lebenhart, Kaťas a Lukáš Mai.

 

Kdo ještě nestihl shlédnout klip, tak nechť napraví. Za jeho šíření a poslech jsme jedině rádi.

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

 

- INNERSPHERE -


XII. BLACK FOREST - nový singl s klipem

Upraveno:

Youtube Video HQXKO4J11jIYoutube Video HQXKO4J11jI

  • Režie, kamera, střih, postprodukce: Venca Zlo - vencazlo@gmail.com
  • Masky: Karla Skalová
  • Herci/Herečky: Milan Janků, Barbora Buršíková, Stella Havlíčková, Katche Švecová, Grizzly
  • Autoři hudby a textu: INNERSPHERE
  • Black Forest, píseň z připravované desky "Amnesia" (2018), byla natočena ve studiu THE BARN v srpnu 2017.


   Mimoto finišujeme přípravy na podzimní turné pod názvem Black Autumn tour, během kterého zavítáme i do Polska, na Slovensko a do Maďarska a budeme moci prezentovat naši tvorbu na nových místech. V rámci turné zazní i nové skladby k právě připravovanému albu, tak si to nenech ujít.

INNERSPHERE


XI. BLACK AUTUMN - podzim oděn do černé

Upraveno:

   Dnes je oficiálně zveřejněno další minitour InnerSphere. Na přelomu září a října 2017 se objevíme na celkem 8 zastávkách, a to v Česku, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Turné ve spolupráci s Raven Music Promotion nese příznačný název „Black Autumn“ (černý podzim), které podpoří zveřejnění nového singlu Black Forest.

  Tento rok se jedná o již druhé minitour – v květnu kapela objela „Spring Storm Tour“ pod záštitou Metalgate společně s Tortharry a Six Degrees of Separation


   Již výše bylo zmíněno, že turné by mělo podpořit i zveřejnění singlu. Je to skutečně tak - na začátku srpna jsme byli ve studiu "The Barn" u Dana Frimla (kde se točilo i debutové EP) a natočili jsme celkem 2 skladby, které se později objeví na připravované desce. Ke skladbě "Black Forest" je již natočen klip a probíhá jeho střih a post-produkce. Dokončení a zveřejnění klipu předpokládáme právě ke konci září, kdy vypukne minitour.

   Při čtení těchto řádků se nedá nevšimnout, že po levé straně je hlasování do soutěže Spark Fresh Blood. Máme radost, že jsme byli vybráni do semifinále této soutěže (výběr 30 kapel z 431 přihlášených)... V současnosti probíhá semifinále, kde se formou hlasování vybere jen pár kapel, které projdou do finále a zahrají hodnocený koncert. Pokud se ti líbíme, podpoř Inner Sphere hlasováním třeba tady na bandzone, nebo ještě lépe na stránkách Sparku pod odkazem - Hlasování Spark.

  


    Máme zde ještě jednu příjemnou novinku - všechny skladby z debutového EP jsou zde na bandzone od teď k dispozici ke stažení v mp3 kvalitě. Věříme, že kdo nás bude chtít podpořit a bude chtít mít nahrávky v lepším formátu, pořídí si originál. Nebojte se šířit, stahujte a poslouchejte.

Metalu zdar !!
 \m/ INNERSPHERE \m/