Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Vydání desky "Amnesia" v roce 2018 !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XV: Čeká a nemine

Upraveno:

  Je na čase uvést porci posledních novinek z našeho tábora. Kdo sleduje FB, nemohl nepostřehnout, že jsme byli ve studiu - nyní je celá deska "AMNESIA", která bude prvním dlouhohrajícím počinem čítajícím 10 skladeb, naší první řadovou deskou. Točili jsme ji opět ve studiu "The Barn" pod taktovkou Dana Frimla z Mean Messiah stejně jako již vypuštěný klip Black Forest a EP v roce 2016... Již proběhla jednání ohledně jejího vydání a s největší pravděpodobností se jí dočkáme na jaře 2018. To ještě dále oznámíme s blížícím se datem.

  Nově jsou online oficiální webové stránky kapely Innersphere, které jsou a budou psány v anglickém jazyce. Sem budou nahrávány také poslední novinky podobně jako na našem FB profilu. Nicméně je zde přehlednější seznam koncertů a i bližší info o kapele. V neposlední řadě je v pravém horním rohu i přehrávač s naším playlistem, takže je možno nejen koukat, ale i poslouchat. K navšívení zde:

www.inner-sphere.com

  V blízké době nás čeká pár akcí, většina ještě čeká na oficiální ohlášení. Dále je plánované květnové víkendové miniturné se spřízněnou kapelou, které snad brzy také spatří světlo světa... Kdo má nohy, tak by měl dorazit:

24.2. Kuřim - Hard &Heavy Saturday night vol.7
21.4. Týn nad Vltavou - Peklofest X

Zdar a Sílu !!

INNERSPHERE


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

m6u6k6a

Hell-o!Dobrá práce chlapáci.Další našlapaná czech music.Utkvěli jste v mojich ušách na první poslecha tož si Vás řadím mezi své.Tož ať Vám to šlape na plno dalej!Metalu zdar a tomu vašemu zvláště!

Zobrazit všechny názory »