Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

H-Quartet folk / Třebíč

„Barový folk z Třebíče“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Letošní novinky

  • Zdravíme všechny návštěvníky webu a přížnivce dobré muziky v novém roce. Po delší době přinášíme několik novinek.

 

  • Tou nejdůležitější novinkou je zjištění, že jako Quartet stále neumíme počítat. Ze začátku nás bylo pět, pak šest a teď nás je zase pět a pořád to není Quartet. Jak jste si mohli všimnout na posledním hraní v Ampulce, v naší sestavě chyběl náš zakládající člen a velký kamarád Zdeněk Svoboda.
  • Po téměř 12ti letech společného hraní se rozhodl z časových důvodů opustit kapelu.
  • Za odvedenou práci mu patří obrovský dík nás všech, protože nebýt jeho, nebyl by H-Quartet.
  • Takže Zdenále: "Díky moc! A uvědom si, že ty tvoje rychlý rytmický ruce a mohutný dech v příčné flétně byl prostě super." A ještě jedna věc. Bez tebe bychom nebyli tam, kde jsme! :-)

 

  • Pomalu začínáme domlouvat hraní na letoší sezónu. Dvě akce jsou již naplánované a to Kunčice pod Ondřejníkem a jejich Folkování pod Ondřejníkem a dále koncert ve Zruči nad Sázavou, kde si na nás vzpomněl náš hudební kamarád ROneCzech. Detaily se dozvíte vždy v předstihu.

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Aladin


Bez profilu

čau děcka,díky,že jste přijeli a zahráli.Jarda jako Luboš Pospíšil zase musel zachraňovat situaci,když Hanka opět nedorazila a vy všichni ostatní jste se taky nedali zahanbit.Ivoš tančil s basou i když seděl na židli a Zdenála pozorovat,jak bonguje za hráčským stolem taky nemělo chybu :-) Bylo to fajné a zase jste se líbili...a nezapomeňte, že všechny věci v životě člověka mají své místo a smysl,který je dobré najít, pochopit,přijmout a aplikovat-i opakovaná absence Hanky..Mějte se fanfárově a zase někdy někde.

H-Quartet

Aladine, Aladine, budeme se opakovat. Dík za pozvání. Bylo to super a hrálo se nám moc dobře. No a na letní folkáč se už těšíme. Bude to paráda.

Aladin


Bez profilu

zdar lidi
navzdory tomu, že váš Kvartet dorazil do Znojma jen v triu, hráli jste fajn a překvapivě vylezla melodičnost vašich písní právě díky úsporné folk-jazzové sestavě.Podobnost s muzikou Luboše Pospíšila ještě umocnil zpěv Jardy,který je jindy „schovaný“za zpěvačku Hanku, takže tohle trio asi překvapilo nejen mě.Neudivilo mě tedy, že se ozývaly hlasy,dožadující se vaší přítomnosti na letním FolkStatekFestu.Takže jsem rád, že vám to před odjezdem organizátor sám nabídl.Takže díky, chlapi,že jste přijeli, zahráli a odnesli si pomyslnou palmu vítězství..No a v létě na folkáči ve Znojmě-a klidně zase v triu- ahoj!!

Zobrazit všechny názory »