Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Žrec folk-metal / Náměšť nad Oslavou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Paměti (z CD Paměti) 3 850 ×
  • 1066 (z CD Paměti) 2 557 ×
  • Nový věk pohanský 5 809 ×
  • Žertva 3 620 ×

Novinky

Novinky a rekapitulace loňského roku

Upraveno:

Vážení přátelé,

na náš profil zde na Bandzone jsme v posledních měsících trochu pozapomněli, tak snad to vše dostatečně doženeme a napravíme.

Nejdřív pár připomínek nedaleké minulosti.

V loňském roce jsme naši sestavu doplnili o flétnistku Isicu, která z původního hostování ladně vplula do plnohodnotného členství naší kapely a všichni jsme za to velmi rádi.

V závěru loňského roku jsme si také připomněli naše dosavadní alba kazetovým vydáním obou nahrávek. A to s mnohými bonusy, jako například nikde nepublikovaný živý záznam skladby "Raráš Rakáša" nebo dnes již nesehnatelné demo "Nový věk pohanský". Zároveň jsme obě kazety opatřili novým artworkem včetně archivních fotografií, které nikde jinde nenajdete. Limitovaná edice 2x 70 kusů obsahuje také 2x 15 kusů kazet ve speciálním dřevěném obalu (viz fotogalerie), který jsme ručně vyráběli.
Aktuálně jsou k dispozici poslední 4 dvojice tohoto "ultralimitu"...

To by tedy bylo k tomu, co je takříkajíc "za námi".

A co je před námi? Nová deska je sice na obzoru poměrně vzdáleném, ale to neznamená, že upadáme v nečinnost. Vzhledem k tomu, že chceme na koncertech prezentovat i něco úplně nového, pracujeme na nových skladbách a pilujeme repertoár. Bohužel zasáhly nás ještě nějaké další personální změny, ale jak to všechno dopadlo/dopadne, to prozradíme, až si budeme 100% jisti, že se vše ustálilo. Koncerty jsou stále v jednání. Veškeré informace zveřejňujeme především na našem veřejném Facebookovém profilu zde, ale slibujeme, že tady na Bandzone taky budeme všechno poctivě aktualizovat:)

Nyní ještě dovolte krátkou rekapitulaci, co máme momentálně "na skladě". V případě zájmu nás kontaktujte jakýmkoliv dostupným způsobem, např. přes email officialzrec@gmail.com.

Přejeme vše dobré!

Váš Žrec

Trička Žrec (náhled):
pánské XXL             250 kč
dámské M (poslední kus!!)       250 kč
dámské S            250 kč
Kazety:
MC Žertva             130 kč (s dř. krabičkou 170 kč)
MC Paměti            130 kč (s dř. krabičkou 170 kč)
CD:
CD Paměti             250 kč

PS: když si toho vyberete víc, rádi něco slevíme;)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Miha Trochael

Od začátku se mi líbila vaše hudba i texty, jen ten styl zpěvu mi úplně neseděl. Ale na posledním CD Paměti je už i ten zpěv dobrý :,)
Takže díky a jen tak dál :,)
A i když mi za to možná budete taky chtít někam nabodnout hlavu, musím vám do dalších skladeb popřát míň "chrčáku" a víc toho hezkého zpěvu :)

Zobrazit všechny názory »