Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Haj hou punk-alternative / Jihozápadní Podkrušnohoří - Střední Povolží

„Letos slavíme 30 let Haj hou !!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

30 LET HAJ HOU - DVA VÝROČNÍ KONCERTY !!!!!

Pomozte zajistit hladký průběh oslav 30. výročí založení kapely Haj hou, které proběhnou ve formě dvou výročních koncertů: první se uskuteční v pátek 28. dubna od 20 hod v chomutovské Kulisárně za asistence další punkové legendy, teplicko-bílinských Do řady!, kteří v tomto roce rovněž oslavují 30 let od svého založení. Dále na akci zahrají ještě chomutovský “one punk showman” Játro a kovově šerosvitná klášterecká kapela Doupov. Druhý koncert se, taktéž za asistence Do řady!, odehraje v pátek 19. května na palubě pražské (A)void Floating Gallery u náplavky pod Vyšehradem (na obou akcích bude zároveň pokřtěna nová kniha frontmana Haj hou s názvem Kunderion).

https://www.startovac.cz/projekty/30-let-haj-hou-dva-vyrocni-koncerty/


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Josef Elastik

Tak musim říct, že už jsem se tak dlouho nezasmál jako na včerejšim "koncertu" v Prdeli. Ne nadarmo se říká: "Co je debilní, to je skvělý". A včera to fakt skvělý bylo. Kapela přijela v sestavě: Zpěvák , zpěvačka a notebook. Notebook fungoval jako celá kapela. A protože to nebylo dokonalý, museli notebook v hraní doplnit dva členové kapely Zikkurat. O vytříbených textech zavánějících primitivismem raději pomlčím. Ono poslouchat celou "píseň" slova - kozy, pivo, pivo kozy je fakt dost i na otrlého posluchače.

Zobrazit všechny názory »