Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gentlemen´s Club ska / Hranice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Gentlemen´s Club - ska úderka z Hranic na Moravě působící v mírně se obměňující sestavě od podzimu roku 2003.

Bio a historie

Disko is dead

Počátky vzniku původně bezejmenně kapely sahají do léta roku 2003, kdy se na kolech cestou z Hranic do Černotína Prasátko a Čahoun během jízdy dohodli, že opustí ryze alternativní spolek Laila a pustí se do vlastního projektu. Oba odchováni nestárnoucími hity Michala Davida a Hanky Zagorové, chtěli hrát muziku dostatečně veselou a bezstarostnou na kterou by se dalo bez problému tančit i bez požití většího množství alkoholu. Oslovili proto starého (ale stále ještě vnímajícího) kamaráda - kytaristu Jirku Poledňáka. Ten jim řekl pouze tři slova: "Disko is dead." a vzápětí také navrhl podobný, avšak několikanásobně lepší styl reggae.

Jak šel čas

Do kapely přibyly klávesy a nemálo dechů. S rozšíiřující se sestavou se nové skladby jen hrnuly, ubývalo kiksů a zvuk se stával více energickým a stále méně připomínajícím reggae. Následovaly koncerty, koncerty a koncerty, dva demáče a v roce 2010 vytoužené CD V jistých nejistotách.

Real wedding and funeral ska orkestra!

V  současné sedmičlenné sestavě je kapela připravena objíždět svatby, pohřby, křtiny a všechna místa, kde se objeví jen sebemenší příležitost vystoupit.