Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

FoxO electronica-acoustic / Praha

„Elektro-šanson“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nahráno

Upraveno:

Tak nahrávání ve studiu Soundevice je za náma. Nelze hovořit jinak než v superlativech, prostě pecka všecka. Nahráli jsme tři singly - Boogie, Černou hodinku a Vrácenky. Na finále si budeme muset všicky počkat, a to cirka do konce prázdnin. Věřte ale, bude to stát za to. Díky Lukášovi Chromkovi za přístup, rady a hlavně profesionální práci. Díky a těšíme se!:)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

mamka


Bez profilu

tak jsme si to s tátou teď poslechli a fakt se nám to líbilo. Táta sice říkal, že bys v hlase nemusel tolik tlačit na pilu a trochu to zjemnit,ale u Základního instinktu mu prý stály všechny chlupy a to je u něj (stálého kritika) co říct. Myslím, že je na tebe hrdej. Teď jde na pivo a všem to tam chce pustit.

emsí

Díky, Michale za komentář! Tohle je jen rychlý začátek, tenhle koncept funguje reálně cca 4 měsíce a EP jsme chtěli jako základní support pro žádosti o festivaly, kluby atd. V současné době doplňujeme zbylé připravené písničky, aby jich bylo ve finále cca 17-20. Tady si pohráváme s maximálním využitím charakteru všech nástrojů. Další na čem chcem hodně pracovat je vizuální stránka konzertů, aby to byl více výtvarný zážitek. tak snad se nám to podaří všechno brzy propojit!

Zobrazit všechny názory »