Zdař, nahráli jsme nějaký nový věci, tak kdyžtak koukni.. Čus.
Nový videoklip k novému singlu Co se to s námi stalo!
(Upraveno: )
Druhý singl ze dvou, Co se to s námi stalo, který jsme nahrávali na konci dubna ve studiu I v Hradci Králové u Tomáše Frödeho, frontmana kapely Imodium.











