Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Trautenberk alternative-metal / Klatovy

„Makáme na nových písních plných lásky ;-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Lecter


Bez profilu

Pánové, takhle vykrást Jablkoň /Když jsem hladovej/, to bych od metalový kapely nečekal....

Trautenberk

Zdar Romane, moc nás těší, že Tvoji synátoři jsou hudební znalci :-) to je víc, než v pořádku! Dorazili jste nakonec na koncert? Věřím, že ano a že jste si ho náležitě užili :-) Koncert ve Vltavě nebyl pořadatelsky v naší režii, ale děkujeme za informaci. Předprodej by měl být logicky levnější, než vstupenky na místě. Příště se vše pokusíme pohlídat. Maj sa fajn a pozdravuj mlaďase!

Kverulant


Bez profilu

Zdravím tanzmetaláky.
Znám Vás relativně krátce a Váš styl je přesně pro moje ucho . PERFEKT . Chtěl jse Vás představit svým klukům (15 a 11) v Č.Budějovicích v létě a tak se zadařilo , že Vás poslouchají tak často až mi to někdy v..í - takže u nich fenomenální úspěch (a to je co říct-to mi věřte) . Akorát zítra chtějí jít na koncert v ČB , šli si pro vstupenku v předprodeji (samozřejmě peníze akorát), kde je za plnou cenu a paní se strašně diví jiné ceně v předprodeji a prodává je pořád celou dobu za plnou. Agentura , která Vás zastupuje by si pravděpodobně měla uvědomit , že tímto o dva mladé fanoušky asi nepřijdete , ALE .... Jinak ať Vám to pořádně zítra drnčí .
S podravem Roman B.

Zobrazit všechny názory »