Žižka fest Tábor

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Žižka fest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Festival Žižkův vraždící palcát - zrušení dubnového termínu

S lítostí musíme oznámit, že pokračování festivalu „Žižkův vraždící palcát“, které se mělo konat 26. dubna 2014, musíme zrušit. Hlavní headliner kapela Hypnos bohužel odvolala své vystoupení kvůli nabídce evropského turné s Amon Amarth a této nabídce jsme nemohli konkurovat. Co-headliner Six Degrees Of Separation je personálně propojena právě s Hypnos a tudíž musela zrušit svou účast také. Vzhledem k tomu, že chceme držet vysokou úroveň festivalu, jsme se rozhodli dubnové pokračování raději zrušit než dělat něco polovičatě.

 

Avšak nemějte obavy, další Žižka se uskuteční v obvyklý termín – v sobotu 27. září 2014. V mezidobí se můžeme vidět v Táboře také na Metalové Brusírně 2014 a to 1.8.2014. V nejbližší době zveřejníme první kapely na oba festivaly!

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

Cutterred Flesh

Zdravíme,

Jsme karlovarská brutal death metalova kapela Cutterred Flesh a po čtyřech letech vydáváme materiál na svém třetím CD, které právě vychází, a to u známého českého vydavatele Bizarre Leprous Production. Album "Dying in pieces" obsahuje devět skladeb a bude k dostání na stránkách vydavatele, nebo přímo od nás.
Pohybujeme se na scéně již přes deset let a naši členové prošli či prochází neméně aktivními spolky, jako jsou například Perversist, Pandemia nebo I Warned you. Od počátku naší existence jsme také odehráli přes sto koncertů a objevili se na pódiu vedle kapel jako RESURRECTION, MY AUTUMN, HYPNOS, FLESHLESS,MASTER ,WASTEFORM, MARTYRIUM CHRISTI, AHUMADO GRANUJO, INGROWING ,GUTTED, BRUTAL TRUTH nebo MUCOPUS
Rádi bychom náš nový materiál propagovali také živým hraním a touto formou se chceme zeptat, zdali by to u Vás bylo možné?
Zatím jsme zveřejnili skladbu "Progressive body adjustment" a krátký teaser k nové desce.

Děkujeme za odpověď

Disconsolate

Sme kapela Disconsolate a ak máte záujem, zhliadnite si náš profil. Ak vás naša tvorba osloví, radi privítame aj nejaký skromný názor.Kapela sa v najbližšej dobe bude usilovať o vydávateľa a snáď do konca roka uzrie svetlo sveta CD v originál verzii. Prajeme pekný deň.

Zobrazit všechny názory

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie