Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Žižka fest Tábor

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Žižka fest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Žižkův vraždící palcát XLIII.

Upraveno:

První letošní pokračování Žižkova vraždícího palcátu již v pořadí 43. se uskuteční v pátek 18. března 2016.

  • Klub otevřen od 17.00 hod.
  • Vstupné: do 18.00 199,- Kč, poté 249,- Kč
  • Na místě již tradičně zajištěn velký výběr CD, MC, LP, triček a dalšího UG materiálu! 
  • Otevřeno až do rána (zájmu) odjezdu ranních vlaků! 

Kapely:

Debustrol

Tak si všichni userte, přivezeme Vám Debustrol! Je tomu skoro 30 let, co se parta nasraných lidí v čele s Kolinssem rozhodla založit kapelu, která se neodmyslitelně zapsala do českých metalových dějin. Patří mezi první metalové průkopníky, kteří se rozhodli dobývat tehdejší pódia. Kapela má na kontě více než 10 alb a na Žižkovi předvedou nový singl obsahující dva songy pod názvem „Válka“ „a Zakuklenci“. 

Youtube Video t37OhXfNQtcYoutube Video t37OhXfNQtc

F.O.B.

Je tomu skoro rok, co táborské stálici F.O.B. vyšla velice úspěšná deska „…and foes have become our masters“, její směs energetického-melodického death metalu a metalcoru si určitě našla nejednoho fanouška. Kapela drtí pódia po ČR i v zahraničí a sklízí zasloužený úspěch. A jak bývá zvykem, nevylučuje nějaké to překvapení. (http://bandzone.cz/fob) 

Youtube Video XbsXcdTyEaQYoutube Video XbsXcdTyEaQ

Stíny Plamenů

Z Plzeňských kanalizačních stok k nám zavítají black metalový Stíny plamenů. Počátky této kapely sahají k roku 1998, kdy Lord Morbivod dostal nápad založit sólový hudební projekt. Tak tomu bylo do roku 2005, kdy se ke kapele přidal Lord Egon a bubeník Lord Sheafraidh. Do té doby všechny nástroje a dema nahrával sám Morbivod, pomáhali mu pouze externí vokalisti, kteří nahrávali zpěv některých postav. Než se přidali druzí dva členové, stihl Morbivod vydat 2 dema a tři plnohodnotná alba. Na Žižkovi představí nové album pod názvem „Šum v pološerech“, které budete moci zakoupit v merchandise marketu – jako vždy. 

Youtube Video OS-62_qCMogYoutube Video OS-62_qCMog

Naurrakar

S další kapelou se na festivalu ještě více setmí. Z Prahy k nám zavítají black metaloví NAURRAKAR, kteří kombinují oldschoolový black metal s prvky thrashe. Kapela vznikla v roce 2007, má na kontě už 4 alba a ve střední evropě odehrála více jak 75 koncertů. Na Žižkovi předvedou své poslední EP z roku 2015 „Triumf jaderného věku“, které budete moci zakoupit ve festivalovém merchandise shopu. 

Youtube Video DiktF2vksXIYoutube Video DiktF2vksXI

Mean Messiah

Thrash/Death metal s industriálními prvky Vám naservírujou Mean Messiah z Litoměřic. Kapelu založil multiinstrumentalista Dan Friml (ex-Sebastien, ex-Apostasy...), který nahrál celé poslední album „Hell“ zcela sám! V současné době finišují práce na „Let Us Pray“, které vyjde v únoru 2016, společně s videoklipem jako CD ve formě maxi Singlu/EP, které bude obsahovat ještě jednu novou skladbu + bonusy. Zpěvák Dan Vám vzkazuje: Samozřejmě se těšíme, na Palcát jsme slyšeli samou chválu, takže už se nemůžeme dočkat, až tam spustíme ten náš industriální masakr! :) A rozhodně zazní i naše zbrusu nová singlovka... 

Youtube Video Q4OqtyoDAtoYoutube Video Q4OqtyoDAto

Obliterate

Ze Slovenských Košic k nám přijedou Obliterate, kteří drtí hudební scénu už od roku 1993. Přes svou 24 letou existenci se přetransformovali z grindové formace na těžko zařaditelnou progresivní-experimentární-extrémní metalovou směs. Přeměna byla zpečetěná na albu „Superboring“ a další album je v přípravách. Jsou nároční na poslech, ale na živo jsou divocí a energický, nevěříte? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a uši! Tak nezapomeňte dorazit a udělat pod pódiem pořádný kotel!

Youtube Video euGIZ669AAkYoutube Video euGIZ669AAk

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory