Žižka fest Tábor

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Žižka fest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Festival Žižkův vraždící palcát XLI. 11.4.2015 Tábor - Milenium

Upraveno:
ROOT Premiérově na Žižkovi a možná i v Táboře
http://rootan.net/
F.O.B pokřtí novou desku
http://www.fob.cz/
ATTACK THE HERO Na festu budou propagovat své nové LP "As One We Stand"
http://bandzone.cz/attackthehero
ANIME TORMENT jsou Litoměřic, odkud od roku 2007 okupují úspěšně Čechy, ale i Evropu na svých častých turné.
https://www.facebook.com/animetorment
DEATHSTAR Mostečtí Deathstar se mravenčí prací propracovávají mezi špičku tuzemského extrémního metalu. Jejich podání death metalu je melodické i moderní, ale přesto se nedá zařadit mezi obvyklé žánrové odnože.
https://www.facebook.com/Deathstarmost
GUTALAX Po roce a půl se k nám vrací vyprávěči Toi Toi příběhů. Pro ty kdo neví, o koho jde, tak vznikli na troskách kapely Lunetic revival. Ale po čase si řekli, že budou hrát vlastní hovna a vznikl Gutalax. Tato banda je zárukou veselé hnědé atmošky. Svě Toi Toi příběhy šířili až v dalekých mexických končinách, kde se z toho pokakali a poslali nám je zpět, že se jim prej přeplnila kanalizace nebo co… Také připravují novou desku pod názvem „Shit Happens“ a novou image, kterou budete moc shlédnout! Tak si připravte na koncert pořádné zásoby toaletního papíru, protože bude pořádně hnědo!
facebook page
PROXIMITY Moderní, dynamická, metalová muzika okořeněná samply – tak definují svou muziku pražští Proximity. Inspirace hledají v Soilwork, In Flames, Dream Theater, Nevermore ad. Zmíněným In Flames se jim podařilo předskakovat v roce 2009 na jejich pražském koncertu. V listopadu a prosinci minulého roku se jim podařilo projet celou Českou republiku po boku finských Waltari a Support Lesbiens. Na scéně působí již 10 let a aktuálně pracují na nových skladbách.
http://bandzone.cz/proximity


POZOR!!! Klub otevřen od 17:00 hod.

Začátek v 18:00 hod.,

Vstup: 199,- Kč do 18:00 hod. potom 249,- Kč

Na místě již tradičně zajištěn velký výběr CD, MC, LP, triček a dalšího UG materiálu!

Otevřeno až do rána(zájmu) odjezdu ranních vlaků!

   

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Cutterred Flesh

Zdravíme,

Jsme karlovarská brutal death metalova kapela Cutterred Flesh a po čtyřech letech vydáváme materiál na svém třetím CD, které právě vychází, a to u známého českého vydavatele Bizarre Leprous Production. Album "Dying in pieces" obsahuje devět skladeb a bude k dostání na stránkách vydavatele, nebo přímo od nás.
Pohybujeme se na scéně již přes deset let a naši členové prošli či prochází neméně aktivními spolky, jako jsou například Perversist, Pandemia nebo I Warned you. Od počátku naší existence jsme také odehráli přes sto koncertů a objevili se na pódiu vedle kapel jako RESURRECTION, MY AUTUMN, HYPNOS, FLESHLESS,MASTER ,WASTEFORM, MARTYRIUM CHRISTI, AHUMADO GRANUJO, INGROWING ,GUTTED, BRUTAL TRUTH nebo MUCOPUS
Rádi bychom náš nový materiál propagovali také živým hraním a touto formou se chceme zeptat, zdali by to u Vás bylo možné?
Zatím jsme zveřejnili skladbu "Progressive body adjustment" a krátký teaser k nové desce.

Děkujeme za odpověď

Zobrazit všechny názory