Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

postudio Muž, 4 roky / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek postudio si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Postudio 2016

 Postudio je one-man- studio člověka jenž pomáhá muzikantům k vysněnému zvuku. Filozofie Postudia je prostá : víc uší víc slyší. A tak se orientuji spíše na mix, jenž mě neskutečně baví. Mix je ta fáze tvorby, kdy máte nahrány nástroje popřípadě i editovány (každý jsme tu a tam mimo rytmus či tón). Přebírám štafetu po mistru zvuku Vašeho studia. A začínám mordovat Vaši nahrávku kompresorem, ekvalizérem, efektama a čímkoliv co dodá nahrávce charakter.

Další fáze je mastering, kde už "morduju" pouze výsledný stereo track.

Postudio je vhodné pro všechny domácí nahrávače, lidi s domácím studiem, jenž chtějí kritické ucho další osoby.

Dokážu zrealizovat i celou nahrávku a vlastně většina mé práce tak probíhala. Např. Pajoche, Madame Bernau, Soundno či Evolet. Zde ale to chce malinko punk v krvi - točí se po zkušebnách, obývácích či u mě doma. A všechny nás to bavilo. Bavilo to i pana Larryho Hausera z Divadla Na provázku jenž skepticky zíral, ale nakonec jsme spolu audioknihu úspěšně dotvořili. Nechte místo slov hovořit mou hudbu. Vše zde v playlistu je mým dílem. Případně více na :

www.postudio.cz

Váš Pavel Ovesný

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Harman

No náhodou zvučím na Pek. a nejen tam =) šak tebe jsem taky jednou zvučil, pokud si správně vzpomínám ;)

Will Eifell

Ahoj můj fanoušku/má fanynko, lehce hořkosladce oznamuji, že v nejbližší době ukončím činnost jako Póža a začnu vystupovat pod novým jménem a občas také s doprovodnou kapelou. Neskutečně moc děkuji za přízeň prokázanou kliknutím na tlačítko "staň se fanouškem" a doufám, že se mnou půjdeš i na můj nový profil (stačí kliknou na obrázek po levici), který se brzy stane centrem všeho dění :))
Nashledanou brzy někde na koncertě nebo jen tak v ulicích světa

Will Eifell

Zobrazit všechny názory