MetalGate 7 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

DÉMON jede do studia.

Upraveno:
Kapela Secret of Darkness se chystá naložit nástroje a odjet do studia Šopa, aby zahájila natáčení nového alba Neotericus Universum.

Tiskovou zprávu o přípravě a obsahu nové desky naleznete níže. Také se v ní dozvíte, jak to bude s Knihou a Démonem.


MetalGate Records 2014: Secret of Darkness - vítězství temnoty v severském balení

Před pár dny, přesně 4. 10. 2014 jsme podepsali s melodic blackened death bandou Secret of Darkness smlouvu na vydání druhého dlouhohrajícího alba, které si zde blíže představíme.

Předchozí debutové album “(In)Humanity”,bylo svojí koncepcí o boji se zlem, ztělesněné Démonem, který si nabrousil své nečisté zuby na vše živé.

Rovněž nový počin s názvem “Neotericus Universum” je koncepčním albem, které ovšem bude ještě temnější a s naší civilizací pořádně zatočí. Jedná se o ve všech směrech ponurou severskou ságu, ve které zkrze knihu povstane zlo a téměř nikdo se mu neubrání. Démon nám plynule přejde z jednoho alba do druhého.

Příběh jako takový bude rozdělen do tří částí. V první částí hlavní hrdina příběhu najde knihu a svůj další život zasvětí pochopení jejího poselství. Démon, skrytý v knize, hlavního hrdinu postupně ovládne a přes něj začne měnit svět ke svému obrazu. Ve druhé části se pokusí několik odvážných o návrat ke starému dobrému světu a Démonovi se postaví. Ovšem neúspěšně. Třetí část je již plně v moci Démona, který spokojeně pozoruje, jak se jím ovládnuté lidstvo zamorduje navzájem. A když je dílo hotové, Démon opustí své fyzické tělo a odejde do jiných vesmírů hledat další oběti. Na Zemi zbylo jen pár přeživších, kterým Démon zanechá v ruinách ukrytou knihu, co kdyby se opět dalo lidstvo dohromady …

Příběh sleduje hudební stránka alba, rozdělená do tří odlišných celků, propojených temnou melodičností, neb v této disciplíně kapela vyniká.

Nový koncept navazuje na příběh předchozího alba a kapela na něm pracovala usilovně téměř dva roky a nyní je již tato temná sága připravena k realizaci. Kapela se v současné době nachází ve studiu Šopa, kde nahrává nový materiál.

Z odjezdu kapely do studia přinášíme fotodokumentaci, která je umístěna na FB profilu MetalGate. Brzy se můžete těšit na studiové videoreporty.

Album vyjde koncem tohoto roku.

Pro další informace sledujte webové stránky MetalGate a Secret of Darkness.

www.metalgate.cz

www.secretofdarkness.com

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

Snap Call

Předně sorry za spam, ale právě jsme dokončili nový EP a jestli tě bere R'N'R, budem rádi, když si nás poslechneš, okomentuješ nebo přidáš mezi oblíbený kapely.

Snap Call

Zobrazit všechny názory

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie