Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGate 9 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Novinky na MetalGate e-shop - 23.1.2017

BLACK METALOVÁ PŘÍHRANIČNÍ PALBA V NAŠEM E-SHOPU

Black metal je dozajista jedním z nejkontroverznějších metalových subžánrů. Bez debat za tím stojí jeho surovost a černo černá atmosféra, s nimiž je bytostně spojen. Ano, metal sám o sobě byl od svých počátků spojen s temnotou, odporem vůči normám (zejména pak náboženským), okultismem... Nicméně právě black metal dovedl tyto aspekty k dokonalosti a doplnil je i náležitým hudebním doprovodem.

Proč takové zamyšlení, ptáte se? Protože aktuální várka novinek je právě jen a jen o black metalu v jeho různých tematických formách. Takže co jsou tedy nové přírůstky?

Jednak tu máme rakouskou dvojici Nebelfront a Groteskh a jejich alba „Only in My Dreams“ a „Code: END“. Pakliže sledujete naše e-shopové zpravodajství pravidelně, víte, že se o rakouské black metalové scéně nezmiňujeme poprvé. A pro skutečné detailisty můžeme doplnit, že i výše vzpomínané formace patří do stáje rakouského vydavatelství Cursed Records, jež se specializuje právě na black metal.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zbývající dvě volná místa jsme vyhradili pro polskou black metalovou kapelu CIEŃ. Tito pánové zahájili svou studiovou činnost demem a EPčkem, které v roce 2014 následoval debut „Ecce Homo“. Vzhledem k tomu, že první dva tituly již nyní nejsou k dostání, rozhodl se label Old Temple vydat demo „Anti Humanity“ a EP „Time Of Desolation“ jako kompilaci, čímž se na světlo světa dostala placka „Time Of Anti-Humanity“. Tímto tedy vítáme oba poslední počiny CIEŃ a doufáme, že zaujmou i vás.

  

Toliko tedy k aktuální monotematické várce. Ta příští bude opět stylově různorodější, zaměřená na domácí produkci a taktéž bude obsahovat více titulů, než obvykle prezentujeme v rámci jednotlivé várky. Takže se těšte! A od února spustíme něco, co se vám jistě bude líbit. Ale o tom více až příště.

http://metalgate-eshop.cz/

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Sofistica

Ahoj, heavy metalový projekt z Turnova tě zve na svůj profil :) K poslechu a ke stažení zdarma demo "Bájná země". Určitě si poslechni, zkritizuj, pochval, nebo se staň při nejlepšííím naším fanouškem :) Předem mnohokrát díky ;)

Zobrazit všechny názory