Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGate 9 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Závěrečný odpočet do Octodance European Tour 2016!

Upraveno:

Hvězdy jsou správně, přípravy dokončeny a tak může OCTODANCE EUROPEAN TOUR 2016 kapel MINORITY SOUND (cyber metal orchestra) a POSTCARDS FROM ARKHAM (lovecraftovský post-rock) začít!

Posledním chybějícím kouskem této podivné skládačky bylo jméno speciálního hosta a zároveň dozoru turné, ale už ho mámeSeznamte se - Z’aagn’zhaxz z R'lyehu, řečený Ephraim!

__________________________________________________________________

Dále, jak už to tak někdy bývá, proběhlo několik změn co se jednotlivých zastávek turné týče, a tak jsme pro vás shrnuli aktualizované informace do tiskové zprávy.

A jelikož je vše vyřešeno, nezbývá než vypustit celou hordu do světa, s tím, že první dějství se odehraje již zítra a to v Českých Budějovicích.

Nadchází lovecraftovský podzim! Na viděnou na turné!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Let Them Burn

Drahý uživateli bandzonu.
LET THEM BURN se objevili jako kometa. Zrození téhle formace se datuje do roku 2013. O dva roky později je venku album „Conqueror“, plné tradičního death thrashe s notnou dávkou temných melodií. Jde o materiál, který by neměl nechat chladného žádného fandu zmíněného stylu. Album k poslechu na BZ profilu http://bandzone.cz/letthemburn nebo na webu http://letthemburn.cz \m/

Zobrazit všechny názory