Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGate 10 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Břitva 2016

Vážení přátelé, minulou sobotu se v Brně rozdaly Ceny Břitva za rok 2016. Tentokráte jsme měli řadu želízek v ohni a k naší velké radosti se podařilo obsadit hned několik předních příček!

Vezmeme-li to popořadě:

  1. Obhájili jsme druhé místo v kategorii Firma roku.

  2. Deska "Cygnus Oddyssey" od Demimonde získala třetí místo v kategorii Album roku a zároveň byla nominována na cenu Anděl v žánrové kategorii Hard n' Heavy.

  3. Kniha kovu od Václava Votruby se umístila v čele kategorie Kniha roku.

  4. Splitko Awrizis a Desire for Sorrow "Damnation & The Rotten Brood" obsadilo druhou příčku v kategorii Minialbum & Split & Singl roku.

  5. Jubilejní reedice kompletní diskografie Tortharry "25 let mezi nebem a peklem" se dostala na třetí místo v kategorii Neřadové album roku.

Kompletní výsledky Břitvy za rok 2016 najdete zde.

Velice děkujeme všem publicistům, kteří hlasovali ať již přímo pro nás, nebo pro naše tituly. Velice nás těší, že naše aktivity, ať již na poli vydavatelském, nebo pořadatelském, jsou na domácí scéně vnímány takto pozitivně.

Ještě větší dík si ale zaslouží i všichni naši fanoušci, jelikož právě jejich kontinuální podpora je tím, co umožňuje, aby se zmíněné aktivity mohly vůbec realizovat.

Příští rok oslaví MetalGate deset let na scéně a my doufáme, že budete u toho!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Sofistica

Ahoj, heavy metalový projekt z Turnova tě zve na svůj profil :) K poslechu a ke stažení zdarma demo "Bájná země". Určitě si poslechni, zkritizuj, pochval, nebo se staň při nejlepšííím naším fanouškem :) Předem mnohokrát díky ;)

Zobrazit všechny názory