Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGate 11 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

1 2 3 4 5 6810131722283646597593112131148161171178183186189191 192 193 194

"Sinister Species" od Tortharry nyní i na vinylu!

Vážení přátelé, máme tu šestý měsíc, ovšem než se posuneme v našem jubilejním edičním plánu k šestému titulu, vrátíme se na jeho začátek, k desce, kterou jsme tu naši letošní vydavatelskou jízdu odstartovali, tedy k "Sinister Species" od hronovské death metalové stálice Tortharry.

Když letos v lednu vyšla CD verze této desky, zároveň jsme avizovali, že na své si přijdou i sběratelé vinylů, jelikož se "Sinister Species" dočká i právě své LP verze.

No a dnes můžeme oznámit, že čekání je u konce. "Sinister Species" LP je na světě...

Youtube Video ZQrW-V1PFEIYoutube Video ZQrW-V1PFEI

...a čeká na vás na MetalGate e-shop a to hned ve dvou barevných verzích - červené a černé!

Tak neváhejte a objednejte si svůj exemplář ještě dnes! Závěrem ještě připomeňme, že na letošním jubilejním MetalGate Czech Death Fest 2018 celou tuhle záležitost pokřtíme, u čehož byste rozhodně neměli chybět. 

Enjoy!

MetalGate Records uvádí: Antigod - W.R.A.T.H.

Upraveno:

Vážení přátelé, den D je tady! Dnes oficiálně vychází třetí studiové album "W.R.A.T.H." havířovské thrash-death metalové marškumpanie ANTIGOD, ve kterém na ploše 13 pecek ožívá sibiřská anabáze československých Legií v závěrečném roce Velké války. Album vychází ve formátu digipak a jak jsme již avizovali včera, k dispozici je hned ve dvou verzích, z nichž ta speciální obsahuje navíc vojenské známky s logem kapely. Objednávejte na MetalGate e-shop!

Pozor pozor. Ačkoli venku vládnou letní teploty, dnešním dnem se situace dramaticky mění. Do světa totiž vypouštíme nefalšovanou sibiřskou zimu v podobě třinácti thrash-death metalových skladeb od havířovské marškumpanie ANTIGOD. Ty zachycují drsné zážitky a do morku kostí mrazící realitu československých legionářů během jejich anabáze v Rusku na konci První světové války. Operace s krycím názvem „W.R.A.T.H.“ je tímto dnem zahájena!

ANTIGOD ani na své třetí studiové desce nenechávají nikoho na pochybách, že vojenská tematika je pro ně opravdu bohatým zdrojem inspirace. I na „W.R.A.T.H.“ neboli „When Righteousness Aims To Hell“ se totiž tito pánové rozhodli představit jednu vybranou kapitolu vojenských dějin, která je sama o sobě velmi poutavá, nicméně v kontextu významného výročí, jež si právě letos připomínáme – 100 let od vzniku samostatného Československa – nabývá širších a hlubších rozměrů. Role československých legií někdy bývá v tomto ohledu nedoceněna, přesto byl jejich boj proti Ústředním mocnostem důležitou ukázkou toho, jak moc Češi a Slováci usilují o samostatnost.

„W.R.A.T.H.“ navazuje na své předchůdce i po stránce hudební. Fanoušci kapely se tak mohou těšit na porci nekompromisního thrash-death metalu s ostrými kytarovými záseky, bicí palbou a la kulomet Maxim a dunivou basu připomínající drtivost obrněného parního vlaku, který si razí cestu nekonečnými dálavami Transsibiřské magistrály. Vše poté podtrhává nezaměnitelný vokál mistra Chymuse.

Nová deska však oproti předchozím počinům nabízí též několik zásadních změn. Tou první a zřejmě nejmarkantnější je odchod basáka a kapelníka Martina Stoklosinského. Tento charismatický harcovník domácí metalové scény, všeobecně známý jako Hadgi, se rozhodl na dobu neurčitou uložit aktivní hraní k ledu, a tak se ANTIGOD musel poohlédnout po novém mistrovi basové kytary. Náhradou se stal Vladimír „Krčák“ Krč (THE MATRONES, ex-BOYCOTT). Ten si v poměrně krátkém čase stihl odškrtnout koncertní premiéru v ANTIGOD a zároveň se dobře připravil na nahrávání nových basových partů. Druhá výrazná změna se pak udála při volbě nahrávacího studia. Skupina totiž poprvé ve své historii vyrazila do GM Studio v Jablunkově.

O hudebních kvalitách "W.R.A.T.H." se ostatně přesvědčte sami. Máme tu totiž ukázku, a to konkrétně sedmou skladbu "Volunteer":

Youtube Video OtkVHSKPonAYoutube Video OtkVHSKPonA

A kdybyste toho náhodou měli málo, více k poslechu najdete na MarastMusic.com, kde opět streamujeme celé album!

Tisková zpráva | MetalGate e-shop Speciální edice / Standardní edice

Vizualizace "W.R.A.T.H." a další novinky

Vážení přátelé, máme tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "W.R.A.T.H." havířovské thrash-death metalové marškumpanie ANTIGOD. Dnes se pustíme především do vizualizace celého počinu.

Pokud jste viděli studioreport z minula, mohli jste přebal alba už zaregistrovat, nicméně nyní vám ho přinášíme v plné parádě. Autorem, stejně jako u minulé desky "Wareligion", je Jaromír "Deather" Bezruč, a když už se deska zabývá Československými legiemi v Rusku, co jiného by mělo být na frontu, než obrněný vlak. Jak se vám líbí?

Dále tu máme jako obvykle též tracklist alba, který se sestává z následujících 13ti dělostřeleckých pecek:

Evacuate / Iron / Panzertrain / Steamgod / Close / Siberia / Volunteer / Orders / Wrath / Frontline / Revolt / Battalion / Casualties

A komu by náhodou uniklo, o čem vlastně "W.R.A.T.H." pojednává, doporučujeme následující referát, který najdete zde.

1 2 3 4 5 6810131722283646597593112131148161171178183186189191 192 193 194