D.U.Bmusic funk-alternative / Přerov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

D.U.Bmusic zaútočí na rekord!!

..a to razantně!! Takřka měsíc dopředu anoncujeme náš ryze tradiční koncert pivovarskému Jezulátku, neboť máme v plánu rozdrtit ocelovou pěstí Wroclavský Kytarový Rekord.

  V květnu se totiž na wroclavském náměstí sešlo přes 7000 brnkálistů, co přineslo s sebou kytáru a společně na povel odehráli song nějakýho Hendrixe názvem Hey Joe. Je s podivem, kde vzalo 7000 poláků kytaru?! Rekord s boží dopomocí !!

http://en.heyjoe.pl/news/81-guinness-guitar-world-record-was-beaten.html

  D.U.Bmusic nechtějí šlapat vodu. Jelikož nám nebyl loni uznán rekord - 6 hodin hrani v kuse, bez vyčurání se kytaristy - jali jsme se vztyčit prapor a vydrtit pšona!

  Proto vás prosíme - prohledejte pokojíčky, skříně, 13. komnaty, garáže, kóje a sklepy a oprašte svůj strunný nástroj. Přitáhněte na náš vánoční koncert svoji "kajtru", ukulele, banjo, harfu.., prostě vše co má struny. Jen D.U.Bmusic vlastní 14 kytar, tak si nějakou půjčte třeba od skupinyGinger:-)

  Samozřejmostí je, že si dáme na povel taktéž společný song, který bude upřesněn. Pravděpodobně nějakou lidovou notu příměru Du Hast od Rammstein.

   - kytara spojuje národy

   - s kytarou vypadáš sexy  ( nevyzkoušeno )

   - s kytarou tě bude tvůj protějšek milovat

   - s kytarou nedostaneš po cestě domů do tlamy  ( bez záruky )

   - uklidíš si konečně ve sklepě, garáži, spíži....

Děkujeme{#emotions_dlg.srdce}


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

berenika666

Ahoj ,zdárně se rozvíjejíci Brněnský hudební klub RUSTY NAIL /www.rustynailclub.cz/ nabízí možnost koncertování a spolupráce.Více info na stránkách klubu.Těším se na případnou spolupráci Pavel Bačík

Zobrazit všechny názory »