Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Different Light progressive-rock / Praha

„Nové album The Burden Of Paradise“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

DIFFERENT LIGHT

 

Bio a historie

Prog-rocková kapela DIFFERENT LIGHT, která hraje v mezinárodním složení. Kapela vznikla roku 1995 na Maltě, kde odehrála spoustu koncertů, v roce 1996 nahrála svoje první album a její muzika se hrála nejen v lokálních rádiích, ale i v zahraničních rádiích orientovaných na progresivní rock. V září 1998 byli Different Light předkapelou sólového turné zpěváka Fishe, bývalého člena kapely Marillion. Poté se původní členové z různých důvodů (většinou v tom byly samozřejmě ženy) rozprchli po světě a hlavní autor muziky Trevor se rozhodl obnovit její činnost v Praze, kde se mezitím usadil. Poskládal dohromady partu zkušených muzikantů, která natočila druhé album. Kapela v novém obsazení vystoupila 28.5. v amfiteátru Loket vedle legendárních kapel Collegium Musicum a Omega.

29.2.2016 vyšlo album The Burden Of Paradise