Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Different Light progressive-rock / Praha

„Nové album The Burden Of Paradise“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

NovinkyNOVÉ ALBUM JE NA SVĚTĚ: "THE BURDEN OF PARADISE"

Upraveno:

Po třech letech práce spatřilo 29.2.2016 konečně světlo světa naše nové album "The Burden of Paradise". Obsahuje celkem 8 kompozic - od té úvodní 20ti minutové "In The Grand Scheme of Things" až po závěrečnou kratší věc "All For You".  

Album si můžete koupit buď jako download z iTunes, Spotify nebo Amazon nebo na CD (s osmistránkovým bookletem s texty) - stačí napsat vzkaz na naše oficiální stránky www.differentlight.cz Lze jej zakoupit buď samostatně za 200,- Kč / €9 nebo spolu s kompilací předchozích alb "Il Suono della Luce" za zvýhodněnou cenu 300,-Kč / €14 (ceny jsou včetně poštovného). 

Dosavadní ohlasy z Polska, Holandska, Itálie, Británie, USA nebo dokonce i Japonska jsou velmi příznivé, a tak doufáme, že Česko nezůstane pozadu. Díky všem, kdo se na tomto novém albu podíleli !

Navštivte také náš facebookový profil na www.facebook.com/differentlightsound nebo naše oficiální stránky www.differentlight.cz

Jirka - DL