Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cumulonimbus alternative-post hardcore / Frýdlant

„HLEDÁME KYTARISTU!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hledáme kytaristu ..

Po 4 letech, desítkách koncertů, jednom nahraném EP a mnoho spoelčně napsané hudby nás z osobních důvodů opouští náš kytarista Kuba. Nehodláme to však vzát a chceme na naší cestě pokračovat i vzhledem k tomu, že ta cesta začala mít v poslední době smysl a pro nás velkou váhu.

Proto hledáme nového kytaristu. Měl by mít vztah k hudbě co děláme, měl by být otevřený D.I.Y. přístupu, měl by umět trochu hrát (ideálně nějaká zkušenost s hraním v kapele, ale není podmínkou), měl by mít hudební přesah přes různé žánry a měl by mít srdce na správném místě, protože to je sval který k tomu hraní používáme nejvíc.. Měl by mít také vlastní aparát nebo možnost ho v dohledné době pořídit a měl by mít čas o víkendech (!). Zkoušíme v Raspenavě (cca 20minut od Liberce) ale nebráníme se nikomu z dálky - jsme týmoví hráči a vše se dá řešit (např. bubeník je momentálně z Prahy). 

Nehledáme slušné čechy, kteří chtějí hrát poctivej bigbítek ...

NE sexismu, NE rasismu, NE homofobii, NE xenofobii - lidská stránka je pro nás důležitá, ne-li důležitejší, než ta hudební ..

Nebojte se nám ozvat, sejdeme se, zahrajeme si a třeba spolu zažijeme spoustu super koncertů a napíšeme hromadu skvělejch věcí. A když ne, vubec nic se neděje :) .. 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »