Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cross The Rubicon death-metalcore / Olomouc

„Split Apart (Inactive)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme Cross the Rubicon.

Naše hudba reflektuje prvky brutal death metalu, deathcore, grindu.

Hudbu děláme především proto, že ji milujeme.

Cross The Rubicon - není cesty zpět.

ALEA IACTA EST

 

We are Cross The Rubicon

Our music reflects influences of brutal death metal, deathcore and grind.

We create music primarily because we love her.

Cross The Rubicon - no way back.

 

Youtube Video sbqcGXrHnRgYoutube Video sbqcGXrHnRg

Bio a historie

   Počátky vzniku kapely Cross The Rubicon sahají do první poloviny roku 2011, kdy spojili síly a hudební um Rafael (ex-Lingam), HEX (ex-Mivedantal) a Cotchar (ex-Barracuda, Mivedantal). Žánrově bylo předurčeno, že se bude Cross The Rubicon nést na vodách brutálního progresivního deathcore s drobnými vlivy dalších odnoží extrémního metalu. Postupem času a díky intenzivní a kvalitní spolupráci muzikantů vznikl první testovací song "Reset", na který zanedlouho navázala další skladba "Denomination. Zatímco se pracovalo na dalším materiálu a dolaďoval se stávající, byla navázána i spolupráce se zpěvákem strigoii_mortii (Lingam, >strigoii_mortii<, Subliminal Necrosis), který nabídku bez váhání přijal. Po následných drobných úpravách byla tedy kapela zcela kompletní. Na podzim roku 2011 se podařilo zapojit dalšího člena, Filipa, který zaujmul post druhého katyristy. Momentálně kapela pracuje na dokončení materiálu pro zvěčnění na CD a chystá se na koncertní šňůru.

ENGLISH VERSION ->

The beginning of the band Crosss The Rubicon can be dated to first half of 2011, when Rafael (ex-Lingam), HEX (ex-Mivedantal) and Cothar (ex-Barracuda, ex-Mivedantal) united their power and musical talent. It was predetermied that Cross The Rubicon will be floating on waves of brutal progressive deathcore with minor influences of other subgenres of extreme metal. The first testing song "Reset" was created after some time and due to good cooperation of musicians, soon followed by another track called "Denomination". While working on more material, the cooperation has been also established with singer strigoii_mortii (Lingam, >strigoii_mortii<, Subliminal Necrosis), who accepted offer without any hesitation. The band has been after some small changes complete. During the autumn of 2011 another crew member, Filip, joined the band, playing the second guitar. The band is actually working on finishing the material for first CD and prepares for live performance.