Carnal Diafragma grind-grind / Ostrava

„gore grind - BOLATICE/OSTRAVA (vznik roku 1997)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

ZMĚNA SESTAVY V POSTU ZPĚVÁKA

Upraveno:

Všem fans musíme s politováním oznámit odchod našeho dlouholetého zpěváka Milana ,který byl s námi od samého začátku a zaroveň byl také jedním ze zakládajících členů naší bandy.Důvody ,ale příliš rozvádět nebudeme,dalo by se to jen jednoduše z hrnout ,že už ho to s námi asi moc nebavilo,což nás všechny mrzí a chce se nyní věnovat hře na bicí  v jedné začínající ostravské gore kapalce,která zároveň s námi sdílí zkušebnu.

To ovšem neznamená že končíme,pokračujeme dál a dokonce jsme velice rychle sehnali za Milana adekvátní náhradu,ale i přesto to je pro nás trochu změna, jelikož Milan s námi strávil neuvěřitelných 17 let.

Tímto bychom chtěli zároveň moc poděkovat za všechny ty roky srandy s tebou a hlavně ty nervy strávené s námi a popřát ti hodně štěstí z novou kapelou ,ale i do života.  

A nyní bychom vám chtěli tedy představit našeho nového člena ,kterým není nikdo jiný, než známá postavička nejen ostravského undergroundu Kino (BBYB, ex-Cerebral Turbulency). Již brzy bude týrat vaše zvukovody a rozpalovat dámská lýtka na nadcházejícím split CD s Fecalizer (Official), které jdeme točit už příští měsíc a na miniturné po Holandsku s Kaasschaaf Party Grind a Brutal Sphincter.

Zároveň také doufáme, že v kruhů fans bude jeho přijetí kladné a jeho chorobný growl se vám stejně zalíbí ,tak jako nám a vaši podporu budeme mít i v dalších nadcházejících letech

Přesto ,ale jednu malou video ukázku ze zkušebny s novým členem Kinem, můžete shlédnout na našem facebook profilu ,kde odkaz na stránky najdete na tomto profilu v sekci o kapele.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Basement Confinement

DISTURBANCE PROJECT (grind,madrid) + RAGEOUS INTENT (grind,madrid)
25.4. brno,vegalite + HIGH PURITY,KONFIDENT
26.4. uh.hradiště,mír + BOLEST BUDE VĚTŠÍ (vstup: 70kč)
27.4. žiar nad hronom,holy cross pub + ALEA IACTA EST
29.4. bratislava,fuga + ALEA IACTA EST
30.4. praha,baryton + NEEDFUL THINGS,FLUMMOX
01.5. orlová,futra + SHEEVA YOGA

Zobrazit všechny názory »